Svářečka Omicron GAMASTAR 176LS Synergy Pulz pro MIG/MAG, MMA a LiftTIG multifunkční svářečka

Kód: 2945
ZDARMAZDARMA
Svářečka Omicron GAMASTAR 176LS pro MIG/MAG, MMA a TIG
19 573 Kč / ks 16 176 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
1.3.2024
Možnosti doručení

Svářečka Omicron GAMASTAR 176LS je svářečka MIG/MAG neboli CO2 s funkcí synergie ale také umí MMA a LiftTIGMultifunkční svářečka vhodná do dílny, údržby, domácnosti a lehké výroby. Spolehlivý multifunkční svářecí zdroj. Česká svářečka za rozumné peníze.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Svářečka CO2 Omicron GAMASTAR 176LS pro MIG/MAG, MMA a TIG

Svářečka Omicron GAMASTAR 176LS je svářečka MIG/MAG neboli CO2 s funkcí synergie ale také umí MMA a LiftTIGMultifunkční svářečka vhodná do dílny, údržby, domácnosti a lehké výroby. Spolehlivý multifunkční svářecí zdroj. Česká svářečka za rozumné peníze.

Svářečka Omicron GAMASTAR 176LS Synergy Pulz pro MIG/MAG, MMA a TIG

Výhody invertorové svářečky CO2 Omicron Gamastar 176LS:

 • menší, lehká a přenosná invertorová svářečka
 • invertorová technologie a možnost svářet MMA - obalenou elektrodou a MIG/MAG - ,,céóčko"
 • český výrobek do posledního šroubku a velmi vysoké kvality
 • jednoduché ale široké nastavení na přehledném ovládacím panelu
 • možnost zapnutí a vypnutí synergie a pulzu. Díky synergii bude svařovat i úplný začátečník
 • mnoho svářecích technických funkcí pro ulehčení práce a 100% svar
 • kovová dvoukladka - obě kladky hnané!
 • svářečka použitelná se svářecím plynem i bez plynu pomocí dutinkového - plněného drátu
 • profesionální svářečka

Svářečka vhodná pro:

 • ⚒️ domácí dílnu, garáž a zahradu
 • ⚒️ údržbu a opravy ve firmě
 • ⚒️ autoservis a klempírnu
 • ⚒️ montáže a stavby
 • ⚒️ kovovýrobu, zámečnictví a strojírenstv

Nevýhody svářečky na CO2 Omicron Gamastar 176LS:

Od ČESKÉHO výrobce Omicron - Třebíč. Vysoce spolehlivé svářečky !! Prodloužená záruka 3 roky pro podnikající osoby nebo 5 let pro soukromé osoby. Více informací je v Související soubory -> Podmínky prodloužené záruky svářečky Omicron.

Připojení do zásuvky 220 V a jistič 25 A. Informace o jističi a hlavně jaký mít jistič pro použití svářečky u nás na blogu o sváření.. prostě s námi vše jednoduše a kvalitně.

Tato svářečka ,,hrubě orientačně" provaří materiál o tloušťce 4 - 5 mm. Nezapomínej ale, že vždy záleží na konkrétních podmínkách. Tedy na svařovaném materiálu, jakou svářecí metodu použiješ, jaký přídavný materiál použiješ, jaký svár budeš tvořit ( tupý, koutový, V .. ), v jakém prostředí a podmínkách.  

Základní nastavení svářečky MIG/MAG nalezneš případně u nás na blogu o sváření.

Základní nastavení elektrodové svářečky - invertorové svářečky najdeš u nás na blogu.

Základní nastavení svářečky TIG/WIG nalezneš případně u nás na blogu o sváření.

 Svářečka Omicron GAMASTAR 176LS Synergy Pulz pro MIG/MAG, MMA a TIG

Svářečka - invertor pro metody svařování:

Tuto svářečku můžeš mít i včetně dalšího vybavení za zvýhodněnou cenu v takzvaném výhodném setu když klikneš na - svářečka Omicron GAMASTAR 176LS - výhodný SET.

 

Funkce pro sváření MIG/MAG Omicron Gamastar 176LS:

Pro sváření metodou MIG/MAG umožňuje GAMASTAR 176LS elektronicky nastavit délku bodu, hodnoty sváření dlouhými body či přepnout stroj do režimu dvoutakt nebo čtyřtakt. Digitální V - A metr. Posuv je s hnanou horní i dolní kladkou. Eurokoncovkou je možné připojení hořáků  délky 3,4 nebo 5 m.
Zdroj je vybaven digitální řídící deskou pro nastavení všech funkcí pomocí tlačítek a zobrazuje průběh sváření na dvou samostatných displejích. Lze nastavit funkce: předfuk, výlet, dohoření, dofuk, body, bodové sváření, 2T, 2T body, 2T pulzy, 4T, 4T body, 4T pulzy.
Konstrukce svářecího stroje GAMASTAR zaručuje vysokou spolehlivost zdroje, výborné svářecí vlastnosti v široké oblasti použití. Při použití vhodné ochranné atmosféry lze svářet všechny druhy nízkolegovaných a vysocelegovaných ocelí. FUNKCE SYNERGY = automatické nastavení svařovacích parametrů 

Možnost svařování hliníku:
Hliník je možno svářet metodou MAG pouze drátem AlMg5 o průměru 1,0 mm nebo 1,2 mm s hořákem délky max.3 m vybaveným teflonovým bowdenem, značkovými proudovými špičkami určenými pro sváření hliníku. Podavač drátu je nutno osadit kladkou s U profilem. Svářené hliníkové díly musí mít stěnu min. 2 mm.

 

Funkce pro sváření MMA svářečkou Omicron Gamastar 176LS:

GAMASTAR 176L je vybaven funkcemi: HOT START - pro dokonalé zapálení svářecího oblouku. SOFT START - tato funkce zajišťuje pomalý náběh svářecího proudu a ANTISTICK pro omezení svářecího proudu při zkratu. Dále je možné nastavit plynulé nastavení svářecího proudu.

Funkce pro LiftTIG sváření invertorem Omicron Gamastar 176LS:

 • Nastavení doby doběhu svářecího proudu
 • Nastavení koncového proudu
 • Plynulá regulace svářecího proudu.
 • Pulsní TIG - možnost nastavení frekvence pulsace svářecího proudu

Svářecí zdroj je vybaven digitální řídící deskou pro nastavení všech funkcí pomocí tlačítek a zobrazuje průběh sváření na dvou samostatných displejích.

!! Součástí svářečky není hořák ani zemnící kabel! Vhodný MIG/MAG hořák je 150A. Vhodné svářecí kabely jsou s připojením 10-25.

Balení obsahuje pouze plynovou hadičku na přívod plynu. !!

 

Zemnící kabel si můžeš vyrobit sám a budeš k tomu potřebovat:

 

Technické parametry svářečky Omicron GAMASTAR 176LS:

 • Metoda: MIG/MAG, MMA a LiftTIG
 • Napájecí napětí: 1 x 230 V
 • Jištění: 25 A
 • Napětí naprázdno: 26 V
 • Proudový rozsah: 30 - 175 A
 • Zatěžovatel ED 100%: 100 A
 • Zatěžovatel ED 60%: 120 A
 • Zatěžovatel ED 25%: 175 A
 • Třída krytí IP: 21 S
 • Rozměry (Š x D x V): 235 x 480 x 440 mm
 • Hmotnost svářečky: 16,9 kg
 • Rychlost posuvu drátu: 2 - 14 m/min
 • Maximální průměr cívky: 200 mm
 • Maximální hmotnost cívky: 5 kg
 • Počet kladek podavače: 2 - kovové a obě poháněné
 • Rozměr kladky (kladek): 22/30
 • Osazení kladkami pro drát: 0,6 - 0,8 mm
 • Připojení MIG / MAG hořáku: EURO konektor

Výbava svářečky v balení:
Svařovací zdroj, hadička pro vedení plynu
Manuál - návod k svářečce v českém jazyce 

Svářečka Omicron GAMASTAR 176LS Synergy Pulz pro MIG/MAG, MMA a TIG


Další svářečky CO2 najdeš v sekci svářečky MIG/MAG = CO2, kde můžeš i filtrovat pomocí nejrůznějších parametrů, ceny, výrobce.. neváhej se podívat, výběr je opravdu velký. S výběrem správné svářečky přímo pro tvoje potřeby i případně rádi pomůžeme - kontakt na prodejnu svářecí techniky. 

Neváhej se v našem obchodě se svářečkami a kuklami porozhlédnout. Najdeš tu mnoho svářecí techniky a potřeb pro svářeče ale i svářečky ve výhodných setech. Svářečky MMA výhodný setsvářečky MIG/MAG výhodný set ale i svářečky TIG výhodný set. Svářečka v setu znamená, že k svářečce jsou v ceně setu ještě přidány další produkty, třeba svářecí samostmívací kuklasvařovací hořák, svářecí kabelyredukční ventil k tlakové lahvi s svářecím plynem ale i třeba samotná lahev s plynem pro sváření. Celkově pak vyjde svářečka v setu velmi výhodně. Levněji koupíš svářečku v setu. Čím více svařovací techniky a pomůcek SET obsahuje, tím jednotlivé svářecí pomůcky v setu vyjdou levněji a velmi peněz ušetříš. Pravidlo zní - čím více nakoupíš, tím méně zaplatíš. Taková řekněme množstevní sleva.

Nezapomeň si hlavně chránit hlavu a oči. Mrkni na naše svářecí samostmívací kukly. Všechny je náš svářecí technolog vyzkoušel v praxi a máme v nabídce jen ověřené, kvalitní, certifikované a bezpečné svářecí samostmívací kukly.

Doplňkové parametry

Kategorie: Svářečky, Svářečky - jištění 25A, Svářečky 1x230V, Svářečky MIG / MAG + MMA + LiftTIG, Svářečky Omicron, Elektrodové svářečky- jištění 25A, Elektrodové svářečky 1x230V, Elektrodové svářečky Omicron, Svářečky MIG/MAG | CO2 - jištění 25A, Svářečky MIG/MAG | CO2 1x230V, Svářečky MIG/MAG, (CO2) Omicron, Svářečky TIG/WIG, TIG - jištění 25A, Svářečky TIG/WIG, TIG 1x230V, Svářečky TIG/WIG, TIG Omicron, Invertorové svářečky - jištění 25A, Invertorové svářečky 1x230V, Invertorové svářečky MIG / MAG + MMA + LiftTIG, Invertorové svářečky Omicron, Invertory MIG/MAG a MMA - jištění 25A, Invertory MIG/MAG a MMA 1x230V, Invertory MIG/MAG a MMA Omicron, Invertory MIG/MAG - jištění 25A, Invertory MIG/MAG 1x230V, Invertory MIG/MAG Omicron, Invertory MMA - jištění 25A, Invertory MMA 1x230V, Invertory MMA Omicron, Invertory MMA/TIG - jištění 25A, Invertory MMA/TIG 1x230V, Invertory MMA/TIG Omicron, Svářečky na nerez - jištění 25A, Svářečky na nerez 1x230V, Svářečky na nerez MIG / MAG + MMA + LiftTIG, Svářečky na nerez Omicron, Svářečky na ocel - jištění 25A, Svářečky na ocel 1x230V, Svářečky na ocel MIG / MAG + MMA + LiftTIG, Svářečky na ocel Omicron, Svářečky na hliník - jištění 25A, Svářečky na hliník 1x230V, Svářečky na hliník MIG / MAG + MMA + LiftTIG, Svářečky na hliník Omicron, Multifunkční svářečky - jištění 25A, Multifunkční svářečky 1x230V, Multifunkční svářečky MIG / MAG + MMA + LiftTIG, Multifunkční svářečky Omicron, Svářečky na trubičkový drát - jištění 25A, Svářečky na trubičkový drát 1x230v, Svářečky na trubičkový drát MIG / MAG + MMA + LiftTIG, Svářečky na trubičkový drát Omicron, Svářečky na plněný drát - jištění 25A, Svářečky na plněný drát 1x230V, Svářečky na plněný drát MIG / MAG + MMA + LiftTIG, Svářečky na plněný drát Omicron, Hobby svářečky - jištění 25A, Hobby svářečky 1x230V, Hobby svářečky MIG / MAG + MMA + LiftTIG, Hobby svářečky Omicron, Plynové svářečky, Pulzní svářečky, Přenosné svářečky, Svářečky na nerez a hliník, Svářečky na kov, Svářečky na železo, Svářečky na svařování metodou TIG na hliník, Svářečky na svařování metodou CO2 220 V, České svářečky na svařování metodou CO2, Svářečky na 220 V, DC invertory, Svářečky Omicron Gama, Svářečky pro autoservis a klempírnu, Svářečky pro domácí dílnu, garáž a zahradu, Svářečky pro montáže a stavby
Záruka: 3 roky
Hmotnost: 16.9 kg
Výrobce: Omicron, Český výrobce
Pro metodu sváření: MIG / MAG + MMA + LiftTIG
Napájení svářečky (V): 1x230, 220 V
Jištění svářečky (A): 25
Rozsah svařovacího proudu (A): 30 - 175
Zatěžovatel 100%: 100
Zatěžovatel 60%: 120
Svařovaný materiál: Hliník, Kov, Nerez, Nerez a hliník, Ocel
Typ svářečky: Hobby, Invertorový DC zdroj, Plynová svářečka, Profi, Přenosná svářečka, Pulzní svářečka, Ruční
Účel použití: Autoservis a klempírna, Domácí dílna, garáž a zahrada, Montáže a stavby, Údržba a opravy
Zatěžovatel 25%: 175
Řada svářeček: Gama
Výbava: Synergie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Omicron  - je český výrobce vysoce kvalitních svářeček a invertorů 

Firma OMICRON nabízí to nejlepší co přinesla dnes již tradiční výroba svářeček v Třebíči.

Kořeny této firmy vznikly již v 80. letech kdy byly zkonstruovány první svářecí poloautomaty, které později v 90. letech minulého století převzala do výroby řada třebíčských firem.

V roce 2004 zakoupili nový výrobní prostor - bývalý areál 1. Brněnské strojírny do kterého se po rekonstrukci přesunulo sídlo firmy.

Dnes se provozovna firmy nachází na 3000m2 z toho je asi 2000m2 výroba a 1000m2 sklady a administrativní prostory.

VÝVOJ svářeček Omicron

Dlouholetá tradice s vývojem svářecích strojů jim přinesla tým špičkových odborníků v mnoha oborech strojírenské i elektrotechnické výroby, kteří nepřetržitě pracují na vývoji nových modelů svářecích strojů. Stroje jsou dnes na velmi vysoké úrovni jak po funkční stránce tak i vzhledem.

TECHNOLOGIE A VÝROBA invertorů Omicron

Nové prostory firmy umožnily investovat do nových technologií:

- CNC obráběcí centrum a ostatní vybavení které jim umožňují být soběstační ve výrobě i konstrukci forem pro lisování plastových dílců bez kterých se neobejde design žádných moderních svářecích zdrojů na světové úrovni

- Automatická osazovací linka pro součástky SMD

- navijárna pro navíjení výkonových transformátorů pro svářecí zdroje

KVALITA svářeček Omicron

Díky několikastupňové kontrole v průběhu výrobního procesu a pečlivému výběru dodavatelů komponentů pro výrobu jsou výrobky Omicron oblíbené pro svoji velmi nízkou poruchovost a vynikající užitné vlastnosti.

SPOKOJENOST se svářečkami Omicron

Spokojenost zákazníků je prvořadým cílem a zároveň nejlepší reklamou Omicronu. Více jak patnáct tisíc prodaných strojů ročně jak zákazníkům z řad firem tak soukromým osobám jen potvrzuje jejich dobrou výrobní i prodejní strategii.

V současné době jde asi 40% výrobků na export z toho asi 25% do zemí EU.