Oerlikon

Švýcarská inovativní firma se zaručenou kvalitou. To je Oerlikon!

 

 

Vzhledem k tomu, že se očekává, že se světová populace do roku 2030 zvýší na 8,5 miliardy, roste mobilita a roste poptávka po energii a surovinách, které otestují hranice přírodních zdrojů Země, jsou průmyslové společnosti nuceny najít nové způsoby, jak uspokojit potřeby globální trhy.

Inovativní řešení pro průmyslové aplikace

Toho je možné dosáhnout přijetím nejmodernějších materiálů, povrchových technologií a výrobních technologií. Tyto technologie mohou vytvářet produkty, které vydělávají více z méně - zvýšeného výkonu, více možností a delší životnosti, a současně spotřebovávají méně energie, snižují náklady a využívají méně zdrojů. Posláním společnosti Oerlikon je poskytovat svým zákazníkům tyto druhy konkurenčních výhod prostřednictvím vyspělých materiálů a povrchů.

Skupina Oerlikon je rozdělena do dvou segmentů: Surface Solutions (materiály a povrchová řešení) a Manmade Fibers (výrobní technologie pro syntetická vlákna a polykondenzační systémy), které jsou svými technologicky vyspělými aplikacemi zaměřeny na růstové trhy, jako je automobilový průmysl. , letecký a kosmický průmysl, energetika, nástrojařský průmysl a výroba aditiv (3D tisk). Každý segment poskytuje své technologie a služby pod zavedenými značkami a sleduje strategie založené na potřebách a požadavcích příslušných trhů.

Dlouhodobou strategií růstu společnosti Oerlikon je stát se předním světovým poskytovatelem povrchových řešení, pokročilých materiálů a zpracování materiálů.

Vyspělé materiály a povlaky mohou být skutečným rozdílem, pokud jde o budoucí požadavky zákazníka na účinnost a udržitelné výrobky. Díky odborným znalostem společnosti v oblasti inteligentního vývoje a zpracování povrchových řešení a pokročilých materiálů je Oerlikon v jedinečné pozici, aby mohl těžit z rostoucí poptávky.

Oerlikon (SIX: OERL) konstruuje materiály, zařízení a povrchy a poskytuje odborné služby, které zákazníkům umožňují mít vysoce výkonné produkty a systémy s prodlouženou životností. Na základě svých klíčových technologických kompetencí a silné finanční nadace si skupina udržuje střednědobý růst prováděním tří strategických faktorů: řešení atraktivních růstových trhů, zajištění strukturálního růstu a rozšiřování prostřednictvím cílených fúzí a akvizic. Oerlikon, přední světová skupina pro technologie a strojírenství, působí ve dvou segmentech - Surface Solutions a Manmade Fibers - a má celosvětovou stopu více než 10 500 zaměstnanců na 175 pobočkách ve 37 zemích. V roce 2018 Oerlikon vytvořil tržby ve výši 2,6 miliardy CHF a investoval přibližně 120 milionů CHF do výzkumu a vývoje.

1 položek celkem
Elektrody BASICKÉ Oerlikon Spezial, Ǿ 2.5 - 3.2 mm x 350 mm
od 984 Kč –14 %
od 693 Kč bez DPH
od 838 Kč / balení

SPEZIAL je víceúčelová bazická svářecí elektroda s dvojitým obalem. Složení obalu poskytuje elektrodě extra svařovací charakteristiky a velmi stabilní oblouk. Velmi dobře...

+ další
E7016/25

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem