Tip! Vřele doporučujeme ✅ produkty značky Kowax a Pantermax! Produkty těchto značek válcují ✅ svými parametry konkurenční značky na plné čáře. Za málo peněz, hodně muziky ✅. Kvalita nemusí být vždy jen drahá.

O nás - svarecikukla.cz

Korespondenční adresa a adresa provozovny e-shopu:

Proindustry, s.r.o.
Drahelická 178
Nymburk
288 02

Infolinka - telefon: pevná linka 325 531 058, mobilní telefon 725 72 72 79
E-mail: eshop[zavináč]proindustry.cz

 

Fakturační adresa a sídlo společnosti prodávajícího a provozovatele e-shopu www.svarecikukla.cz:

Proindustry, s.r.o.
Palachova 456/30
Poděbrady
290 01

 

IČ: 470 53 518
DIČ: CZ47053518
Proindustry, s.r.o., zapsána u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 15240

Infolinka - telefon: pevná linka 325 531 058, mobilní telefon 725 72 72 79
E-mail: info[zavináč]proindustry.cz

Datová schránka: 3c2u5qr
Číslo bankovního účtu: 107–2974230217 / 0100 ( Komerční banka, a.s.)
IBAN: CZ6201000001072974230217
SWIFT: KOMBCZPPX

 

Svářecí technika od Proindustry dodána do firem, živnostníkům a domácností z měst Mladá Boleslav, Most, Náchod, Nový Jičín, Nymburk, Olomouc, Opava, Ostrava-město, Pardubice, Pelhřimov, Písek, Plzeň, Praha, Prachatice, Prostějov, Přerov, Příbram, Rakovník, Rokycany, Rychnov nad Kněžnou, Semily, Sokolov, Strakonice, Svitavy, Šumperk, Tachov, Tábor, Teplice, Trutnov, Třebíč, Uherské Hradiště, Ústí nad Labem, Ústí nad Orlicí, Vsetín, Vyškov, Zlín, Znojmo, Žďár nad Sázavou, Benešov, Beroun, Blansko, Brno, Bruntál, Břeclav, Česká Lípa, České Budějovice, Český Krumlov, Děčín, Domažlice, Frýdek-Místek, Havlíčkův Brod, Hodonín, Hradec Králové, Cheb, Chomutov, Chrudim, Jablonec nad Nisou, Jeseník, Jičín, Jihlava, Jindřichův Hradec, Karlovy Vary, Karviná, Kladno, Klatovy, Kolín, Kroměříž, Kutná Hora, Liberec, Litoměřice, Louny, Mělník.

Proindustry, s.r.o. - Linde Gas na Firmy.cz

 

Ahoj všem svářečkám a svářečům!

Dovolíme se krátce představit.

Jsme firma Proindustry, s.r.o., za kterou stojí dva spolužáci ze střední školy, Jakub a Honza.

Po střední jsme pokračovali na vysokou, ale ani jeden jsme ji nedokončili. Upřímně nás to nebavilo. Tak jsme spolu začali podnikat.

V roce 2008 vznikla firma Proindustry. Na začátku jsme plnili lahve propan-butanem ve Valech u Mladé Boleslavi a pokračujeme v tom stále.

V roce 2009 jsme získali prodejní zastoupení firmy Linde Gas, a.s. - světového lídra v oblasti technických plynů a rozšířili tak naše lahve o další lahve a druhy plynů.

Roku 2011 jsme otevřeli novou pobočku v Nymburku a museli přijmout prvního zaměstnance. Činnost se nám tak rozšířila o další prodejní místo lahví a navíc o čerpací stanici LPG a NAFTY.

O rok později přišel nápad, že k plynům budeme jako souvisejí produkt nabízet i svářecí techniku. Naše činnost se tím roku 2012 rozšířila o velké množství produktů.

Následně se náš tým lidí rozrůstal a v roce 2015 jsme otevřeli ještě jednu prodejnu plynů a svářecí techniky v Kolíně.

Z Jakuba se v roce 2016 stal svářecí technolog. Má tedy kulaté razítko na to, že jeho rady svářečům i svářečkám jsou fakt odborné a správné.

Jelikož jsme měli štěstí na výběr zaměstnanců, kteří nám jsou oporou, vymysleli jsme si další obor podnikání, který je úplně z jiného soudku. Koupili jsme Chalupu U Jezu v Jizerských horách, kterou pronajímáme.

Roku 2018 jsme otevřeli autopůjčovnu a půjčovnu dodávek v Nymburce.

Rok 2019 přinesl nápad otevřít internetový obchod s svářecí technikou a nabídnout tak naše zboží a služby i lidem mimo náš okres, kraj, zemi…

Proindustry, s.r.o. je dnes tým více jak 10 lidí na čtyřech provozovnách. Máme více jak 1000 spokojených a pravidelných zákazníků. Stovkám z nich dovážíme zboží na místo do jejich provozoven a firem. Další desítky tisíc zákazníků ročně nás navštíví přímo na našich prodejnách.

Naším cílem je spokojený zákazník. Aby takový zákazník byl, dodáváme jen ověřené a kvalitní výrobky v co nejkratším možném termínu dodání.

Naše heslo je: „S námi vše jednoduše a kvalitně."

Přejeme Vám příjemný nákup, spokojenost s výrobkem, rukám klid a hezký den.

Pokud bys měl/a cestu kolem nás, neváhej se zastavit. Byť jen na kafe, pokec či pro radu. Jsme tu pro Vás.

Za Proindustry, s.r.o., Honza Škaloud

JŠ foto obličej