O nás - náš příběh

Ahoj všem svářečkám a svářečům!

Jsme firma Proindustry, s.r.o., za kterou stojí dva spolužáci ze střední školy, Jakub a Honza.

Po střední jsme pokračovali na vysokou, ale ani jeden jsme nedokončili. Upřímně nás to moc nebavilo. Tak jsme spolu začali makat.   

Začátky společnosti Proindustry, s.r.o. 2008

V roce 2008 vznikla firma Proindustry, s.r.o.. Plnili jsme lahve propan-butanem na plnírně ve Valech u Mladé Boleslavi a pokračujeme v tom stále.  

Plnírna Propan a Propan-butan Proindustry, s.r.o. Valy u Mladé Boleslavi

V roce 2009 jsme získali prodejní zastoupení světového lídra v oblasti technických plynů a rozšířili tak naše PB lahve o technické plyny. 

Plnírna a prodejna technických plynů Proindustry, s.r.o. Valy

Roku 2011 jsme otevřeli novou pobočku v Nymburku a museli přijmout prvního zaměstnance. Činnost se nám tak rozšířila o další prodejní místo plynových lahví a navíc i o čerpací stanici LPG.

 Sklad a prodejna technických plynů Proindustry, s.r.o. Nymburk

O rok později přišel nápad, že k plynům budeme jako souvisejí produkt nabízet i svářecí techniku. Naše činnost se tím roku 2012 rozšířila o velké množství produktů.

 Prodejna svářecí techniky v Nymburku

Následně se náš tým lidí rozrůstal a v roce 2015 jsme otevřeli ještě jednu prodejnu plynů a svářecí techniky v Kolíně.

 Prodejna Proindustry, s.r.o. v Kolíně

Z Jakuba se v roce 2016 stal svářecí technolog. Má tedy kulaté razítko na to, že jeho rady svářečům i svářečkám jsou fakt odborné a správné.

Jelikož jsme měli štěstí na výběr zaměstnanců, kteří nám jsou oporou, a náhoda tomu chtěla, tak přišel další obor podnikání, který je úplně z jiného soudku. V roce 2016 jsme začali provozovat ubytování - Chalupa U Jezu v Jizerských horách

Ubytování Chalupa U Jezu

Roku 2018 jsme otevřeli autopůjčovnu a půjčovnu dodávek v Nymburce

Logo autopůjčovna Nymburk najemaut.cz

Rok 2019 přinesl nápad otevřít internetový obchod s svářecí technikou a nabídnout tak naše zboží a služby i lidem mimo náš okres, kraj, zemi… Stalo se tak od 1.1.2020. 

Logo svarecikukla.cz 2020-2023

Rok 2021 pro nás byl další milník. Proindustry, s.r.o. se stala matkou společnosti BHB servis, s.r.ozabývající se specializovanou výrobou pomocí sváření a svařování kovů. Máme tak nejlepší poznatky přímo z praxe světa sváření a možnost testovat veškerou námi nabízenou svářecí techniku kdykoli v provozu ještě předtím, než ji pustíme do nabídky prodeje. Jen tak si pak můžeme stát za její odpovídající kvalitu a možnosti použití, pro které je určená.  

BHB servis, s.r.o.

Proindustry, s.r.o. je dnes tým více jak 14 lidí na čtyřech provozovnách. Máme více jak 1300 spokojených a pravidelných zákazníků. Stovkám z nich dovážíme zboží na místo do jejich provozoven a firem. Další desítky tisíc zákazníků ročně nás navštíví přímo na našich prodejnách. Naším cílem je spokojený zákazník. Aby takový zákazník byl, dodáváme jen ověřené a kvalitní výrobky v co nejkratším možném termínu dodání. Naše heslo je: „S námi vše jednoduše a kvalitně." 
 
Tým svarecikukla.cz
 
Přeji Ti příjemný nákup, spokojenost s výrobkem a našimi službami, rukám klid a hezký den. Pokud bys měl/a cestu kolem nás, neváhej se zastavit. Byť jen na kafe, pokec či pro radu. Jsme tu pro tebe!
Jan Škaloud - jednatel Proindustry, s.r.o. 
 
 
Za Proindustry, s.r.o., jednatel společnosti, Honza Škaloud
 Podpis Jan Škaloud

 

Náš tým e-shopu

Jan Škaloud svarecikukla.cz

Jan Škaloud - jednatel společnosti

 +420 325 531 058 

jan.skaloud@proindustry.cz

Renata Kaplanová svarecikukla.cz

Renata Kaplanová - vedoucí e-shopu

 +420 725 72 72 79

 eshop@proindustry.cz

Josef Kořínek svarecikukla.cz

Josef Kořínek - specialista produktů

 +420 702 090 019

 obchod@proindustry.cz

Zdeněk Horák svarecikukla.cz

Zdeněk Horák - technik svářecí techniky

 +420 602 618 291

 zdenek.horak@proindustry.cz

 

seznam-firmy.cz