O nás - svarecikukla.cz

Ahoj všem svářečkám a svářečům!

Jsme firma Proindustry, s.r.o., za kterou stojí dva spolužáci ze střední školy, Jakub a Honza. Po střední jsme pokračovali na vysokou, ale ani jeden jsme ji nedokončili. Upřímně nás to moc nebavilo. Tak jsme spolu začali makat.

V roce 2008 vznikla firma Proindustry, s.r.o.. Plnili jsme lahve propan-butanem ve Valech u Mladé Boleslavi a pokračujeme v tom stále.

V roce 2009 jsme získali prodejní zastoupení světového lídra v oblasti technických plynů a rozšířili tak naše PB lahve o technické plyny.

Roku 2011 jsme otevřeli novou pobočku v Nymburku a museli přijmout prvního zaměstnance. Činnost se nám tak rozšířila o další prodejní místo plynových lahví a navíc i o čerpací stanici LPG a NAFTY.

O rok později přišel nápad, že k plynům budeme jako souvisejí produkt nabízet i svářecí techniku. Naše činnost se tím roku 2012 rozšířila o velké množství produktů.

Následně se náš tým lidí rozrůstal a v roce 2015 jsme otevřeli ještě jednu prodejnu plynů a svářecí techniky v Kolíně.

Z Jakuba se v roce 2016 stal svářecí technolog. Má tedy kulaté razítko na to, že jeho rady svářečům i svářečkám jsou fakt odborné a správné.

Jelikož jsme měli štěstí na výběr zaměstnanců, kteří nám jsou oporou, a náhoda tomu chtěla, tak přišel další obor podnikání, který je úplně z jiného soudku. V roce 2016 jsme začali provozovat Chalupu U Jezu v Jizerských horách.

Roku 2018 jsme otevřeli autopůjčovnu a půjčovnu dodávek v Nymburce.

Rok 2019 přinesl nápad otevřít internetový obchod s svářecí technikou a nabídnout tak naše zboží a služby i lidem mimo náš okres, kraj, zemi… Stalo se tak od 1.1.2020.

Rok 2021 pro nás byl další milník. Proindustry, s.r.o. se stala matkou společnosti BHB servis, s.r.o. zabývající se specializovanou výrobou pomocí sváření a svařování kovů. Máme tak nejlepší poznatky přímo z praxe a světa sváření a možnost testovat veškerou námi nabízenou svářecí techniku kdykoli v provozu.

Jan Škaloud - jednatel Proindustry, s.r.o.Jan Škaloud - jednatel Proindustry, s.r.o. provozující e-shop
 
Proindustry, s.r.o. je dnes tým více jak 14 lidí na čtyřech provozovnách. Máme více jak 1300 spokojených a pravidelných zákazníků. Stovkám z nich dovážíme zboží na místo do jejich provozoven a firem. Další desítky tisíc zákazníků ročně nás navštíví přímo na našich prodejnách. Naším cílem je spokojený zákazník. Aby takový zákazník byl, dodáváme jen ověřené a kvalitní výrobky v co nejkratším možném termínu dodání. Naše heslo je: „S námi vše jednoduše a kvalitně." Přeji Ti příjemný nákup, spokojenost s výrobkem, rukám klid a hezký den. Pokud bys měl/a cestu kolem nás, neváhej se zastavit. Byť jen na kafe, pokec či pro radu. Jsme tu pro tebe!
 
Za Proindustry, s.r.o., Honza Škaloud
 Podpis Jan Škaloud zmenšený

 

Náš tým e-shopu

jednatel Jan Škaloud 

Jan Škaloud - jednatel, +420 325 531 058, jan.skaloud@proindustry.cz

vedoucí Renata Kaplanová 

Renata Kaplanová - vedoucí, +420 725 72 72 79, eshop@proindustry.cz

Specialista Josef Kořínek 

Josef Kořínek - specialista, +420 702 090 019, obchod@proindustry.cz

technik Zdeněk Horák 

Zdeněk Horák - technik, +420 724 394 422, nymburk@proindustry.cz

 

seznam-firmy.cz