Jak balíme a zasíláme

Balení zboží je pro nás naprosto klíčové. Zboží TI musí dorazit v naprostém pořádku. Dáváme ruku do ohně, že jsme schopni Ti doručit i velkou a těžkou svářečku naprosto bezpečně. Ať to bude cokoli, vždy to bude profesionálně zabalené.

Zabalené zboží v krabici  od svarecikukla.cz

Používáme kartonové krabice a nevratné palety pro velké svářečky. Vše pečlivě zabalíme, většinou do bublinkové fólie v několika vrstvách. Následně vše vložíme do vystlané krabice polystyrenem či proti deformační pěnovkou.  Pak vymezíme všechny zbylé a volné prostory správnou výstelkou. To je nejčastěji bublinková fólie v kombinaci s dalšími materiály, jako jsou vzduchové polštářky, řezaný karton, vlnitá lepenka, papír, kartonová střiž nebo flo-pak fixační tělíska.

Při balení na paletu zafixujeme vše proti pohybu pomocí pásek a utáhneme páskovačkou.

Kartonovou krabici zalepíme balící páskou a v případě potřeby ještě zpevníme hrany krabice ochranou hran.

Pak celou zásilku zabalíme, ať už v krabici nebo na paletě, do nepromokavé, modré, stretch fólie a následně zapečetíme speciální bílou lepící páskou s logem svarecikukla.cz, zaručující kvalitu zabalení a že v zásilce nic nechybí.

Posledním krokem je, že označíme balík nebo paletu samolepkou křehké a neklopit! Pak už jen nalepíme štítek s adresou a zásilka vyrazí na cestu k tobě. 

Průměrně jedna z 4573 zásilek dojde k zákazníkovi poškozena nebo se ztratí při přepravě. Ano, i to se děje. Nicméně je to skvělé číslo. Vychází to jen na 0,00022 %, že se něco přihodí při přepravě a stále se nám toto číslo daří ještě snižovat. Pokud se i tak, bohužel stane, nevěš hlavu. Dáš nám jen vědět a ihned Ti zašleme nové zboží. Žádná reklamační doba pro nás v tuto chvíli neplatí. Zákazník je pro nás na prvním místě.

Balík zabalený od svarecikukla.czSvářečka zabalená na paletě od svarecikukla.cz

Našim cílem je spokojený zákazník a tak klademe důraz i na dopravu. Doprava je kvalitní a rychlá.  Buď tedy v klidu. Vše proběhne tak jak má. O všem se v čas dozvíš a zásilku na cestě můžeš i sledovat. Zásilky expedujeme každý pracovní den

Sklad svářeček svarecikukla.cz