Svářečské oblečení

Svářečské oblečení pro maximální pohodlí a ochranu každého svářeče. Svářečské oblečení je zaručeně kvalitní a značkové a zaručuje ochranu svářeče ve všech parametrech. Veškeré naše svářečské oblečení a vybavení pro svářeče je certifikované jako ochranná pomůcka. Zaručená ochrana a odolnost veškerého oblečení pro svářeče. Nejhlavnější parametr u svářečského oblečení je, společně s pohodlím, maximální ochrana svářeče. Neváhej vybrat ty správné svářečské oblečení. Mrkni však i na svářecí kukly, které Ti ochranní nejen zrak ale i celý obličej a hlavu. 

Nejprodávanější

42 položek celkem

Cena

733786
1733786

Značky

Položek k zobrazení: 42
Čepice svářečská Speedglas
Akce
119 Kč –13 %
103 Kč / ks

Čepice svářečská Speedglas ✅. Čepice je vyrobena ze 100% bavlny a impregnována proti vznícení.

954410
Kalhoty s laclem svářečské WELDAS
od 3 543 Kč / ks

Kalhoty s laclem WELDAS z hovězí štípané kůže ✅. Velmi odolné ✅✅ při svařování a rozměrově stabilní. Přežijí všechno ale i přesto jsou velmi příjemné a pohodlné. 

+ další
44-7440/7648M
Kamaše pro svářeče - pár - odolná kůže
1 023 Kč / ks

Kamaše pro svářeče ✅. Pár. Odolná kůže ✅. Extra ochrana svářeče.

44-2114
Svářecí zástěra Hagrid
594 Kč / ks

Svářecí zástěra Hagrid ✅. Klasická a dobře známá kovářská zástěra. Lepší a delší zástěra pro nejlepší svářeče za rozumnou cenu.

365010
Nákoleníky - pár
430 Kč / ks

Neoprénové nákoleníky ✅ s nylonovou ochranou kolen pro práci v kleče. Upnutí na masivní a pevný suchý zip ✅. Pohodlí pro práci je důležité.

T2008
Ochrana ruky svářeče - štít
224 Kč / ks

Ochrana ruky ✅ svářeče. Kevlarový štít. Vysoká odraznost horka. Pohliníkováno. Kvalitní výrobce. Dlouhá životnost ✅. Perfektní pomůcka.

44-3006LB
Ochranná kukla ohnivzdorná
561 Kč / ks

Ochranná kukla ohnivzdorná pod svářecí kuklu ✅. Zajištěná ochrana hlavy při práci při nízkých okolních teplotách.

HT041-000-005-000
Prst TIG - ochrana prstu při svařování
343 Kč / ks

Prst TIG ✅ - ochrana prstu při svařování. Svářecí palec vyrobený z křemičité tkaniny a tkaných smyčkových materiálů.

10-1099
Respirátor obličejový
265 Kč / balení

Obličejová polomaska, respirátor, s ochranou  FFP2 a výdechovým ventilkem.

150722
Rukavice na sváření SOFTTouch
713 Kč / ks

Rukavice na sváření ✅✅ ale klidně i pro paničku do divadla. Hladké, jemné, ale masivní, pevné a odolné rukavice pro svářeče. Hladká kůže. Strop rukavice které vydrží mraky...

10-1050
Rukavice pracovní celokožené Profík
136 Kč / ks

Pracovní celokožené rukavice Profík, velikost 10,5, které jsou vhodné na kteroukoli práci s kovem, v automobilovém průmyslu nebo i montážní a jiné těžké práce.

120011
Rukavice pracovní celokožené zimní Profík
125 Kč / ks

Pracovní celokožené zimní rukavice Profík, velikost 11, které jsou vhodné na kteroukoli práci s kovem, v automobilovém průmyslu nebo i montážní a jiné těžké práce v zimní období.

160011
Rukavice pracovní Croc
139 Kč / ks

Pracovní celokožené rukavice Croc, velikost XL, které jsou vhodné na kteroukoli práci s kovem, v automobilovém průmyslu nebo i montážní a jiné těžké práce.

10-9334XL
Rukavice pracovní Monter K
73 Kč / ks

Pracovní polokožené rukavice Monter K.  Dlaň a prsty s přesahem do horní části ruky z jemné a hladké kůže. Nahoře prodyšné. Dlouhá životnost a příjemné rukavice na jakoukoli...

112019
Rukavice pro svářeče BISON
od 806 Kč / ks

Rukavice pro svářeče BISON ✅✅. Ano, jsou z bizoní kůže! Pokud jsi neměl nikdy na ruce, tak nepochopíš. Velmi jemná a hladká kůže. Extrémní životnost ale i cit. Použitelné pro...

+ další
10-2644
Rukavice svářecí TIG LEO
173 Kč / ks

Rukavice svářecí TIG LEO. Již název napovídá, že jsou vhodné na metodu TIG ✅. Fungují a dělají i jinou metodu. Velmi jemné rukavice pro nejvyšší cit. Hladká kůže na dlani a...

126210
Nahoru
Další produkty

Oblečení pro svářeče

Sváření či svařování kovů přináší z bezpečnostních hledisek a ochrany zdraví svářeče a zúčastněných osob zvýšená rizika. Souběžně při sváření vzniká několik druhů pracovních rizik a je nutné je eliminovat k zachování zdraví osob, ochraně majetku a v neposlední řadě i k perfektnímu výsledku svařování.

Svářeči jsou obecně rizikovou skupinou pracujících osob v ohrožení s zvýšeným rizikem vyššího počtu úrazů a nemocí z povolání.

Při dodržení bezpečnostních postupů a ochranných prostředků svářeče je však riziko téměř nulové. Navíc se dá riziko velmi dobře korigovat a snížit na naprosto bezpečné - bezpečnou práci.

U svářeče je nutné chránit

  • zrak svářeče
  • sluch svářeče
  • dýchací cesty svářeče
  • tělo svářeče

Celý článek, o bezpečnosti a ochraně svářeče, najdeš u nás na blogu o sváření.

Neváhej navštívit náš blog o sváření a svařování kovů. Spoustu informací a zajímavosti nejen pro svářeč.