Hrajeme FÉR ! Neuvádíme falešné a nesmyslné slevy. U nás nakoupíte za skvělé ceny.

Svářečské brýle

Svářecí brýle pro maximální pohodlí a ochranu očí svářeče. Svářečské vybavení je zaručeně kvalitní a značkové a zaručuje ochranu svářeče ve všech parametrech. Všechny naše brýle pro sváření jsou certifikované jako ochranná pomůcka. Zaručená ochrana a odolnost brýlí. Nejhlavnější parametr u svářecích brýlí, společně s pohodlím, je maximální ochrana zraku svářeče. Neváhej vybrat ty správné svářečské brýle. Mrkni však i na svářecí kukly, které Ti ochranní nejen zrak ale i celý obličej a hlavu. 

4 položek celkem

Cena

167433
1167433

Značky

Položek k zobrazení: 4
Brýle svářecí DIN5 GCE
168 Kč / ks

Brýle svářecí DIN5 od světového výrobce GCE jsou tradiční svářecí brýle vyráběné již mnoho a mnoho let. Kombinace pohodlí a praktičnosti. Funkční boční kryty proti světelnému...

17008790
Brýle svářečské naddioptrické sklopné
332 Kč / ks

Svářečské ochranné naddioptrické ✅ brýle, DIN 6, pro svařování plamenem, tvrdé pájení a řezání plamenem. Brýle mají sklopný přední mechanismus. 

BNDS
Brýle svářečské sklopné SB1)
381 Kč / ks

Svářečské ochranné brýle, DIN 5, pro svařování plamenem, tvrdé pájení a řezání plamenem. Brýle jsou odvětrávány a mají sklopný přední mechanismus.

E1063/05
Brýle svářečské sklopné DIN5
432 Kč / ks

Svářečské ochranné brýle, DIN 5, pro svařování plamenem ✅, tvrdé pájení a řezání plamenem. Brýle jsou odvětrávány a mají sklopný přední mechanismus. 

17007220

Neváhej se u nás mrknout a rozhlídnout po celém obchodě svářecí techniky a mrkni i na blog o sváření a svařování kovů. Najdeš tam mnoho zajímavých informací, například o všech rizicích a zachování bezpečnosti při svařování.