Svářečské brýle

Svářecí brýle pro maximální pohodlí a ochranu očí svářeče. Svářečské vybavení je zaručeně kvalitní a značkové a zaručuje ochranu svářeče ve všech parametrech. Všechny naše brýle pro sváření jsou certifikované jako ochranná pomůcka. Zaručená ochrana a odolnost brýlí. Nejhlavnější parametr u svářecích brýlí, společně s pohodlím, je maximální ochrana zraku svářeče. Neváhej vybrat ty správné svářečské brýle. Mrkni však i na svářecí kukly, které Ti ochranní nejen zrak ale i celý obličej a hlavu. 

Nejprodávanější

Brýle svářecí DIN5 GCE
Brýle svářecí DIN5 GCE
Skladem (9 ks)
17008790
 
185 Kč
4 položek celkem

Cena

184444
1184444

Značky

Položek k zobrazení: 4
Brýle svářecí DIN5 GCE
185 Kč / ks

Brýle svářecí DIN5 od světového výrobce GCE jsou tradiční svářecí brýle vyráběné již mnoho a mnoho let. Kombinace pohodlí a praktičnosti. Funkční boční kryty proti světelnému...

17008790
Svářečské naddioptrické sklopné brýle  včetně skel DIN6
367 Kč / ks

Svářečské ochranné naddioptrické ✅ brýle, DIN 5, pro svařování plamenem, tvrdé pájení a řezání plamenem. Brýle mají sklopný přední mechanismus. 

BNDS
Svářečské sklopné brýle DIN5  včetně skel DIN5
444 Kč / ks

Svářečské ochranné brýle, DIN 5, pro svařování plamenem ✅, tvrdé pájení a řezání plamenem. Brýle jsou odvětrávány a mají sklopný přední mechanismus. 

17007220
Svářečské sklopné brýle SB1  včetně skel DIN5
411 Kč / ks

Svářečské ochranné brýle, DIN 5, pro svařování plamenem, tvrdé pájení a řezání plamenem. Brýle jsou odvětrávány a mají sklopný přední mechanismus.

E1063/05

Svářecí brýle

Sváření či svařování kovů přináší z bezpečnostních hledisek a ochrany zdraví svářeče a zúčastněných osob zvýšená rizika. Souběžně při sváření vzniká několik druhů pracovních rizik a je nutné je eliminovat k zachování zdraví osob, ochraně majetku a v neposlední řadě i k perfektnímu výsledku svařování.

Svářeči jsou obecně rizikovou skupinou pracujících osob v ohrožení s zvýšeným rizikem vyššího počtu úrazů a nemocí z povolání.

Při dodržení bezpečnostních postupů a ochranných prostředků svářeče je však riziko téměř nulové. Navíc se dá riziko velmi dobře korigovat a snížit na naprosto bezpečné - bezpečnou práci.

U svářeče je nutné chránit

  • zrak svářeče
  • sluch svářeče
  • dýchací cesty svářeče
  • tělo svářeče

 

Celý článek, o bezpečnosti a ochraně svářeče, najdeš u nás na blogu o sváření.

 

Neváhej se u nás mrknout a rozhlídnout po celém obchodě svářecí techniky a mrkni i na blog o sváření a svařování kovů. Najdeš tam mnoho zajímavých informací, například o všech rizicích a zachování bezpečnosti při svařování.