Svářecí štíty

Svářecí štít je ochranná pomůcka k ochraně zraku svářeče při svařování. Naše svářecí štíty jsou zaručeně kvalitní a originální produkty světových výrobců svářečských kukel. Všechny svářečské štíty jsou vyzkoušené naším svářecím technologem a ověřené i v praxi při samotném použití svářečky. Zaručené parametry svařovacích štítů a spokojenost samotných svářečů je toho důkazem. Pokud si však nejsi jistý, zda-li volíš správný svářecí či ochranný štít, pak nás neváhej kontaktovat. Mrkni taky třeba taky na návod Jak vybrat svářecí samostmívací kuklu a třeba změníš názor a vybereš si svářecí kuklu samostmívací či nestmívací svářecí kuklu a budeš tak mít volné ruce bez štítu.

Nejprodávanější

Ochranné brýle - čiré
Ochranné brýle - čiré
Skladem (25 ks)
4176
 
77 Kč
Ochranné pracovní brýle - čiré
 
49 Kč
4 položek celkem

Cena

49417
149417

Značky

Položek k zobrazení: 4
Ochranné pracovní brýle - čiré
49 Kč / ks

Ochranné pracovní brýle čiré ✅. Za uši. Certifikované jako ochranná pracovní pomůcka.

4196
Ochranné brýle - čiré
77 Kč / ks

Ochranné brýle čiré ✅. Za uši. Certifikované jako ochranná pracovní pomůcka.

4176
Svařovací štít UT 110x90 mm  Součástí je sklo
136 Kč / ks

Svařovací štít ✅ 110 x 90 mm zorné pole. Klasický štít do jedné ruky.

UT
Štít Vision komplet (zorník+hlavový kříž)
416 Kč / ks

Ochranný štít Vision komplet - odolný ✅ polykarbonátový zorník a hlavový kříž. Vhodná ochrana očí pro broušení ale i další činnosti.

5891

Neváhej se v našem obchodě se svářečkami a kuklami porozhlédnout. Najdeš tu mnoho svářecí techniky a potřeb pro svářeče ale i svářečky ve výhodných setech. Svářečky MMA výhodný setsvářečky MIG/MAG výhodný set ale i svářečky TIG výhodný set. Svářečka v setu znamená, že k svářečce jsou v ceně setu ještě přidány další produkty, třeba svářecí samostmívací kuklasvařovací hořák, svářecí kabelyredukční ventil k tlakové lahvi s svářecím plynem ale i třeba samotná lahev s plynem pro sváření. Celkově pak vyjde svářečka v setu velmi výhodně. Levněji koupíš svářečku v setu. Čím více svařovací techniky a pomůcek SET obsahuje, tím jednotlivé svářecí pomůcky v setu vyjdou levněji a velmi peněz ušetříš. Pravidlo zní - čím více nakoupíš, tím méně zaplatíš. Taková řekněme množstevní sleva.