Tip ! Vřele doporučujeme produkty značky KOWAX®! Zejména svářecí samostmívací kukly, které svými výkonnostními parametry válcují konkurenční značky na plné čáře. Za málo peněz skutečně hodně muziky. Kvalita nemusí být vždy jen drahá..

Redukční ventily

8 položek celkem
Redukční ventil pro Argon - mini KOWAX®
Akce Tip
980 Kč –47 %
425,62 Kč bez DPH
515 Kč

Redukční ventil na tlakovou lahev Argon (Ar) a jejich směsi. Mini verze (pouze menší rozměry, výkon a použití stejné). Nejlevnější redukční ventil na trhu i přesto ale...

Redukční ventil pro CO2 - mini KOWAX®
Akce Tip
980 Kč –47 %
425,62 Kč bez DPH
515 Kč

Redukční ventil na tlakovou lahev Oxid uhličitý - CO2. Mini verze (pouze menší rozměry, výkon a použití stejné). Nejlevnější redukční ventil na trhu i přesto ale dlouhá...

Redukční ventil pro Acetylen
Tip
980 Kč –9 %
734,71 Kč bez DPH
889 Kč

Redukční ventil pro tlakovou lahev s Acetylenem. Nejlevnější redukční ventil na trhu i přesto ale dlouhá životnost. Vyzkoušeno mnoho let v provozu!

Redukční ventil pro Argon KOWAX®
Tip
980 Kč –9 %
734,71 Kč bez DPH
889 Kč

Redukční ventil na tlakovou lahev Argon (Ar) a jejich směsi, například Argon+CO2. Nejlevnější redukční ventil na trhu i přesto ale dlouhá životnost. Vyzkoušeno mnoho let...

Redukční ventil pro CO2 KOWAX®
Tip
980 Kč –9 %
734,71 Kč bez DPH
889 Kč

Redukční ventil pro Oxid uhličitý - CO2. Nejlevnější redukční ventil na trhu i přesto ale dlouhá životnost. Vyzkoušeno mnoho let v provozu!

Redukční ventil pro Dusík
Akce Tip
980 Kč –9 %
734,71 Kč bez DPH
889 Kč

Redukční ventil na tlakovou lahev Dusík (N2). Nejlevnější redukční ventil na trhu i přesto ale dlouhá životnost. Vyzkoušeno mnoho let v provozu!

Redukční ventil pro Kyslík
Tip
980 Kč –9 %
734,71 Kč bez DPH
889 Kč

Redukční ventil pro Kyslík (O2). Nejlevnější redukční ventil na trhu i přesto ale dlouhá životnost. Vyzkoušeno mnoho let v provozu!

Redukční ventil pro Propan, Propan-butan Linde Gas®
1 906 Kč –3 %
1 528,10 Kč bez DPH
1 849 Kč

Redukční ventil na tlakovou lahev Propan nebo Propan-Butan. Vyšší cena ventilu ale zaručená kvalita, funkčnost a spolehlivost. Vysoký průtok plynu pro zvýšenou spotřebu -...

Redukční ventil nazýván také jako hodiny, snižuje tlak z lahve na nastavenou dolní úroveň požadovanou spotřebičem a zároveň ji udržuje stálou. Redukční ventil je nutné použít vždy při připojení tlakové lahve s plynem ke spotřebiči. Výběr správného redukčního ventilu obnáší znát druh plyn a tím velikost šroubení redukčního ventilu pro připojení na lahev. Dále je nutné znát vstupní ( z lahve do redukčního ventilu) a i požadovaný výstupní tlak (do spotřebiče) redukčního ventilu.U některých aplikacích záleží i na požadovaném průtoku plynu redukčním ventilem, aby toho byl vůbec schopen.