Tip! Vřele doporučujeme ✅ produkty značky Kowax a Pantermax! Produkty těchto značek válcují ✅ svými parametry konkurenční značky na plné čáře. Za málo peněz, hodně muziky ✅. Kvalita nemusí být vždy jen drahá.

Cena dopravy zboží

Objednávky a samotné zboží expedujeme každý pracovní den. Při objednávce cca do 11 hodin, bude zboží odesláno ještě tentýž den a druhý den je již doručováno k zákazníkovi. Doručení zásilky trvá 24 - 48 hodin od objednání.

 

Možnosti a ceny dopravy: 

PPL - balík kurýrem na libovolnou adresu = 119 Kč. U vybraného zboží doprava ZDARMA.

Maximální hmotnost balíku do 30 kg.

Hmotnost zásilky nad 30 kg bude zasláno přes Geis - přeprava zboží na paletě

           30 - 60 kg = 298 Kč

           60 - 90 kg = 447 Kč

         90 - 120 kg = 596 Kč

       120 - 150 kg = 745 Kč

       150 - 180 kg = 894 Kč

         nad 180 kg = 999 Kč 

 

PPL ParcelShop - vyzvednutí balíku na výdejním místě PPL dle vlastního výběru = 99 Kč. U vybraného zboží doprava ZDARMA.

Maximální hmotnost balíku do 30 kg.

Maximální rozměr balíku je součet všech stran do 150 cm a jedna strana maximálně 120 cm.   

 

Zásilkovna - vyzvednutí balíku na výdejně Zásilkovny dle vlastního výběru místa = 89 Kč. U vybraného zboží doprava ZDARMA.

Maximální hmotnost balíku do 10 kg.

Maximální rozměr balíku je součet všech stran do 150 cm a jedna strana maximálně 120 cm.   

 

Osobní odběr na prodejnách - výdejních místech svarecikukla.cz Proindustry, s.r.o. (Mladá Boleslav, Nymburk, Kolín) = 0 Kč.

 

 

Možnosti platby: 

Dobírka - platba při převzetí zboží. Při výběru platební metody Dobírka ( platba při převzetí zboží od PPL nebo na výdejním místě Zásilkovny je možná hotově nebo platební kartou ) je účtován poplatek za tento typ platby = 29 Kč.

Kartou - okamžitá zabezpečená platba. Nejrychlejší způsob zaplacení on-line. Do rozhraní Platební brány ComGate zadáš číslo karty, datum platnosti a CVC kód - tři čísla, která najdeš v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budeš nejspíš požádán o zadání číselného kódu, který obdržíš SMSkou od své banky nebo potvrzení tvé bance jiný způsobem, například pomocí aplikace banky - elektronického klíče.

Loga platebních asociací

Zálohou - zálohová faktura na e-mail. Na tebou zadaný e-mail Ti zašleme zálohovou fakturu. Ty ji pak zaplatíš a až platba dorazí na náš účet, zboží Ti odešleme.

Okamžitý bankovní převod - přesměrování do tvého bankovnictví. Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate tě přesměruje do tvého internetového bankovnictví, kam se přihlásíš jako obvykle a zde potvrdíš už připravený platební příkaz. Po dokončení platby budeš přesměrován zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, a tak budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky a ihned odesílat.

Loga bankovních domů

Kdyby jsi měl jakékoli dotazy, máš samozřejmě možnost nás kontaktovat a poradit se telefonem či napsat nám dotaz. Nebo ještě mrkni do sekce FAQ - často kladené otázky na svářecí techniku u svarecikukla.cz

Doprava zboží - dopravce