Možnosti dopravy a platby

Našim cílem je spokojený zákazník a klademe důraz na kvalitní a rychlou dopravu.

PPL / Geis - balík na libovolnou adresu
 Balík na libovolnou adresu do 30 kg
 130 Kč
PPL ParcelShop - výdejní místo
 Výdejní místo do 30 kg 
 110 Kč
Zásilkovna - balík na libovolnou adresu
 Balík na libovolnou adresu do 10 kg
 130 Kč
Zásilkovna - výdejní místo
 Výdejní místo do 10 kg 
 110 Kč
logo osobní vyzvednutí na prodejně Nymburk
 Osobně na prodejně Nymburk
 zdarma
logo osobní vyzvednutí na prodejně Mladá Boleslav
 Osobně na prodejně Mladá Boleslav
 zdarma
logo osobní vyzvednutí na prodejně Kolín
 Osobně na prodejně Kolín
 zdarma
logo dopravce palet Geis
 Paleta na libovolnou adresu do 1000 kg
Logo dopravce PPL do EU
 Balík na libovolnou adresu v EU

 

Expedujeme každý pracovní den. Následující pracovní den je již zásilka u tebe.

Při objednávce zboží nad 10 000 Kč, do 30 kg a v ČR budeš mít dopravu ZDARMA.

Jak zboží balíme a že je pro přepravu v bezpečí, se můžeš přesvědčit na stránce jak balíme.

 

Osobní odběr - vyzvednutí objednávky na prodejně Proindustry, s.r.o. = www. svarecikukla.cz v městech Nymburk, Mladá Boleslav a Kolín.

 

Možnosti platby 

Dobírka  Dobírkou  39 Kč
QR kódem  QR kódem  zdarma
Platební kartou  Platební kartou  zdarma
Apple Pay  Apple Pay  zdarma
Google Pay  Google Pay  zdarma
Zálohová faktura  Zálohovou fakturou  zdarma
Bankovní převod  Bankovním převodem  zdarma
Hotově  Hotově  zdarma
Kartou na prodejně  Kartou na prodejně  zdarma
Platba kartou na tři splátky bez navýšení  Platba kartou na tři splátky bez navýšení  zdarma
Nákup na splátky ESSOX  Nákup na splátky ESSOX  zdarma

 

Dobírkou - platba při převzetí zboží hotově nebo platební kartou. Za tento typ platby je účtován poplatek. 

QR kódem - uhradíš z tvého mobilního bankovnictví. Je to okamžitá platba pomocí QR kódu, který se Ti zobrazí po dokončení objednávky a dokonce Ti ještě přijde i do e-mailu. Až uvidíš QR kód k platbě, přihlásíš se do svého mobilního bankovnictví, dáš novou platbu, vybereš způsob QR kódem a QR kód naskenuješ do telefonu a potvrdíš. Rychlá a pohodlná platba

Platební kartou - okamžitá zabezpečená platba. Rychlý způsob platby. Do rozhraní české platební brány ComGate zadáš číslo karty, datum platnosti a CVC kód - tři čísla, která najdeš u podpisového proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno bankovním standardem 3D Secure a tak budeš nejspíš požádán/a o zadání číselného kódu, který obdržíš SMSkou od své banky nebo potvrzením tvé bance jiný způsobem, například pomocí aplikace banky - elektronického klíče.

Apple Pay - on-line platba. Jde o platbu platební kartou, kterou máš uloženou v tvé Apple peněžence. Nejrychlejší způsob platby

Google Pay - on-line platba. Jde o platbu platební kartou, kterou máš uloženou v tvé Google peněžence. Nejrychlejší způsob platby

loga platby kartou

Zálohovou fakturou - zálohová faktura na e-mail. Na tebou zadaný e-mail Ti zašleme pokyny pro platbu a později i zálohovou fakturu. Ty zaplatíš bankovním převodem a až platba dorazí na náš účet, zboží Ti odešleme.

Okamžitým bankovním převodem - okamžité přesměrování do tvého bankovnictví. Okamžitá platba prostřednictvím tvého internetového nebo mobilního bankovnictví. Česká platební brána ComGate tě přesměruje do tvého internetového nebo mobilního bankovnictví, kam se přihlásíš jako obvykle a zde potvrdíš už připravený platební příkaz. Po dokončení platby budeš přesměrován z banky zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě.

Hotově na prodejně - prostě papírové bankovky nebo mince.

Platební kartou na prodejně - okamžitá zabezpečená platba pomocí platebního terminálu na naši prodejně. Vše je zabezpečeno bankovním standardem 3D Secure a tak budeš nejspíš požádán/a o zadání pin kódu do platebního terminálu, pokud se bude jednat o platbu nad 500 Kč.

Platební kartou na tři splátky bez navýšení1/3 hodnoty zaplatíš hned při objednávce platební kartou. Druhou 1/3 hodnoty zaplatíš do 1 měsíce od objednání zboží. Poslední 1/3 hodnoty uhradíš do 2 měsíců od objednání zboží. Vše je naprosto jednoduché.  Budeš o tom vždy informován/a. Maximální částka nákupu je 25000 Kč.

Nákup na splátky ESSOX - doba splácení volitelně 6 až 72 měsíců. Lze zvolit pro hodnotu nákupu od 2000 Kč do 500 000 Kč. Více informací o nákupu na splátky najdeš u nás na blogu. Tam se i dozvíš, jak je to úžasně jednoduché a co k tomu budeš potřebovat.

 

loga bank v České republice