Svářečka na plněný drát iWeld Multiflux 153 Synergic Hořák a drát ZDARMA

Kód: 80MLTFLUX153
Kabel/y Hořák
4 852 Kč / ks 4 010 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024
Možnosti doručení

Svářečka na plněný drát iWeld Multiflux 153 Synergic NoGas je synergická, přenosná svářečka invertorového typu s technologií IGBT výhradně konstruovaná pro sváření trubičkovým - plněným drátem . Jedinečná svářečka na trhu! 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Svářečka na trubičkový drát iWeld Multiflux 153 Synergic NoGas

Svářečka na plněný drát iWeld Multiflux 153 Synergic NoGas je synergická, přenosná svářečka invertorového typu s technologií IGBT výhradně konstruovaná pro sváření trubičkovým - plněným drátem . Jedinečná svářečka na trhu!

Umožňuje svařovat za použití JEN trubičkového - dutinkového / plněného drátu bez ochranného plynu . Lze svářet i pomocí funkce MMA - obalenou elektrodou.

O svářecí metodě Flux najdeš informace u nás na blogu o sváření.

Unikátní technologie a VÝBORNÉ svářecí vlastnosti a výsledný svár i přesto, že se použije jen plněný drát bez plynu. I profesionální svářeč žasnul, jak odolný a pohledově pěkný svár tato svářečka dokáže.

Naprosto ideální svářečka do každé domácnosti a garáže k údržbě. Není potřeba další příslušenství. Svářečka se osadí jen trubičkovým drátem ( jedna cívka 1 kg trubičkového drátu je součástí balení ), připojím do běžné zásuvky, nastavím svářecí proud dle tloušťky svařovaného materiálu a mohu svářet. Ideálně tedy dobré ještě chránit oči samostmívací kuklou a ruce rukavicemi na sváření

 

Svářečka na plněný drát iWeld Multiflux 153 Synergic NoGas

Výhody svářečky na plněný drát iWeld Multiflux 153 Synergic NoGas:

  • velmi a extra malá, lehká, přenosná ale výkonná
  • invertorová technologie
  • synergická MIG svářečka = pro jednoduché nastavení i pro úplného začátečníka a amatéra
  • svářečka použitelná jen bez plynu pomocí dutinkového - plněného drátu
  • připojení do 220 V zásuvky a stačí 16 A jistič.
  • včetně hořáku CO2 a zemnícího kabelu
  • unikátní svářečka na trhu

Svářečka vhodná pro:

  • ⚒️ domácí dílnu, garáž a zahradu

Nevýhody svářečky iWeld Multiflux 153 Synergic NoGas:

Základní nastavení svářečky MIG/MAG nalezneš případně u nás na blogu o sváření.

Základní nastavení elektrodové svářečky - invertoru najdeš u nás na blogu. 

 

Svářečka - invertor pro metody svařování:

 

Připojení do 220 V zásuvky a stačí 16 A jistič. Informace o jističi a hlavně jaký mít jistič pro použití svářečky u nás na blogu o sváření.. prostě s námi vše jednoduše a kvalitně.

Tato svářečka ,,hrubě orientačně" provaří materiál o tloušťce 3 - 4 mm. Nezapomínej ale, že vždy záleží na konkrétních podmínkách. Tedy na svařovaném materiálu, jakou svářecí metodu použiješ, jaký přídavný materiál použiješ, jaký svár budeš tvořit ( tupý, koutový, V .. ), v jakém prostředí a podmínkách.  

Tuto svářečku můžeš mít i včetně dalšího vybavení za zvýhodněnou cenu v takzvaném setu když klikneš na - výhodný set svářečky iWeld Multiflux 153 Synergic NoGas.

Funkce pro MIG/MAGCO2 svařování:

 

Technické parametry iWeld Multiflux 153 Synergic NoGas:

 

Výbava svářečky v balení:
Svařovací zdroj je vybaven integrovaným svářecím hořákem MIG o délce 2,5 m.
Zemnící kabel se svorkou 2 m a kabel s držákem elektrody 2,5 m, obojí s rychlospojkami 10-25. Trubičkový drát 0,9 mm, cívka 1 kg.
Manuál k použití, záruční list.

Tip: nezapomeň přikoupit trubičkový drát a budeš mít všechno..


 

Další svářečky CO2 najdeš v sekci svářečky MIG/MAG = CO2, kde můžeš i filtrovat pomocí nejrůznějších parametrů, ceny, výrobce.. neváhej se podívat, výběr je opravdu velký. S výběrem správné svářečky přímo pro tvoje potřeby i případně rádi pomůžeme - kontakt na prodejnu svářecí techniky. 

Neváhej se v našem obchodě se svářečkami a kuklami porozhlédnout. Najdeš tu mnoho svářecí techniky a potřeb pro svářeče a i svářečky ve výhodných setech. Svářečky MMA výhodný setsvářečky MIG/MAG výhodný set ale i svářečky TIG výhodný set. Svářečka v setu znamená, že k svářečce jsou v ceně setu ještě přidány další produkty, třeba svářecí samostmívací kuklasvařovací hořák, svářecí kabelyredukční ventil k tlakové lahvi s svářecím plynem ale i třeba samotná lahev s plynem pro sváření. Celkově pak vyjde svářečka v setu velmi výhodně. Levněji koupíš svářečku v setu. Čím více svařovací techniky a pomůcek SET obsahuje, tím jednotlivé svářecí pomůcky v setu vyjdou levněji a velmi peněz ušetříš. Pravidlo zní - čím více nakoupíš, tím méně zaplatíš. Taková řekněme množstevní sleva.

Nezapomeň si hlavně chránit hlavu a oči. Mrkni na naše svářecí samostmívací kukly. Všechny je náš svářecí technolog vyzkoušel v praxi a máme v nabídce jen ověřené, kvalitní, certifikované a bezpečné svářecí samostmívací kukly.

Doplňkové parametry

Kategorie: Svářečky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 7 kg
Výrobce: iWeld
Pro metodu sváření: MIG / MAG
Napájení svářečky (V): 1x230, 220 V
Jištění svářečky (A): 16
Rozsah svařovacího proudu (A): 20-140
Zatěžovatel 100%: 88
Zatěžovatel 40%: 140
Metoda: MIG
Svařovaný materiál: Kov, Ocel
Typ svářečky: Hobby, Invertorový DC zdroj, Malá svářečka, Přenosná svářečka, Ruční
Účel použití: Domácí dílna, garáž a zahrada, Montáže a stavby, Údržba a opravy
Výbava: Hořák a kabely, Synergie

Prezentace svářecích metod svářečky, zapojení a nastavení

Video prezentace svářečky na trubičkový drát 153 MultiFlux

5
7x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
IP Avatar autora | 18.7.2023
chtělo by to podrobnější návod ke svářečce . Měl jsem potíže a pán mě vše vysvětlil . Po vyzkoušení , zatím vaří perfektně .
5
TA Avatar autora | 30.6.2023
Ještě nevyzkoušeno
5
PV Avatar autora | 19.5.2023
Více, jak 10 let se živím jako svářeč ve fabrice, kde jsem zvyklí na svářečky za vysoké desítky tisíc (především Fronius), ale tato je pro domácí použití více, než dobrá. Nízká váha, velmi kompaktní velikost, nastavení až do 140A, bez potřeby CO2 nebo směsáku, při správném nastavení pohledný a pevný svár. Pro domácí použití jednoznačně doporučuji.
5
OC Avatar autora | 14.5.2023
+ Velmi příznivá cena
+ Velmi nízká hmotnost
+ Kompaktní velikost
+ Pro domácí použití naprosto dokonalý stroj
+ Není potřeba tahat láhev CO2 nebo směsného plynu
+ Při správném nastavení svářečky, velmi pěkný a pevný svar
- Kabel hořáku a kostry mají pouze 2 metry
- Trubičkový drát je poměrně drahý (1kg cívka drátu cca. 300-500 Kč)

Svařováním a celkově zámečničinou se ve fabrice živím více, jak 10 let. Byl jsem zvyklý na profesionální vodou chlazené MIG/MAG svářečky za vysoké desítky tisíc, takže jsem byl lehce skeptický ohledně této svářečky i na domácí hobby použití. Navíc osobně jsem s metodou trubičkového drátu bez ochranné atmosféry nikdy nepřišel do kontaktu, ale obavy byli zbytečné. Ku mému překvapení vaří velmi solidně, bez nějakého extrémního rozstřiku a kolísání oblouku a pokud svarek i hubici člověk lehce stříkne svařovacím sprejem, je to opravdu solidní a pěkný svár. Jedinou nevýhodu vidím v tom, že každý svár člověk musí vzít drátěným kartáčem, protože nechává lehce strusky, ale to je pro tuto metodu normální. Zatím jsem s ní vařil na nějakých 130A ocelovou konstrukci pod IBC nádrž a nezaznamenal jsem žádný problém s přehříváním, vypadáváním jističů, apod. Ohledně celkového zpracování svářečky nemám zásadní výhrady, až na poměrně krátké kabely, jak co se týče kabelu s hořákem (pistolí), tak i kabelu kostry. Dále je třeba zmínit, že do stroje se vejde maximálně cívka o 1kg a cena trubičkového drátu je citelně vyšší, než klasického plného MIG/MAG. Celkově musím uznat, že za ty peníze na domácí svařování více, jak dostatečné a zatím jsem osobně se svářečkou spokojen.
5
JL Avatar autora | 20.1.2023
Zatím jen první pokusy, předchozí zkušenosti a praxe jen s MMA. Trochu jsem zápasil s prvním umístěním a natažením drátu do svářečky, ale to byla spíš moje nezkušenost, věřím že napodruhé to už bude v poho a rychle. Svařečka funkční na první pokus - intuitivně jsem nastavil hodnoty pro sváření a světe div se, svary relatině hezký a pevný. Výtka snad je k zemnícím kleštím - ekonomická verze celkem mizerie (v dané cenové kategorii asi normalní), i kablem šly do šupíku a připojil jsem starý náhradní kabel s profi kleštěmi a pohoda.
5
P Avatar autora | 3.10.2022
Svářečku jsem koupil jako alternativu k elektrodové svářečce Omicron. Kdysi jsem se svařováním živil, ale jsem schopen odlišit profesionální a hobby stroj. Svářečku vnímám pozitivně, dobře zapaluje, drží oblouk a při dodržení "pohybů" i materiál do rozumné tloušťky provaří, bez zápalů. Nectností je vetší znečištění a nutné "kartáčování", což je ale obecně vlastnost FLUX svařování, lze eliminovat separačním olejem. Za sebe dávám 5 hvězdiček za stávající vlastnosti, mechanickou a elektronickou odolnost ověří až čas. Závěr: "Pokud sváry z tohoto stroje nestojí za nic, nebude to chybou zařízení". :)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

iWeld - kvalitní a spolehlivý výrobce svářeček a invertorů

iWeld je Maďarský výrobce svářecí techniky - svářeček a příslušenství pro svářečky a samotné svařování.

Společnost IWELD Kft. je odhodlána poskytovat efektivní a ekonomické řešení v nejširším oboru svařování a dělení materiálů prostřednictvím svých partnerů v co nejširším možném smyslu, ať už se jedná o vícesměnnou průmyslovou výrobu, nebo jen o malou příležitostnou zámečnickou práci. Jejich výrobky, od nejmenších dílů až po složitější stroje s vyspělým technickým řešením, jsou vyráběny ve vysoké kvalitě Evropského standardu. V mnoha případech výhradně pro velké evropské, americké nebo daleké východní partnery a uživatele. Neustálá kontrola kvality a vývoj produktů spolu s jejich dodavateli jsou nejdůležitější součástí jejich každodenní práce. Je to 100% maďarská společnost od svého založení v roce 2006. Neustále roste, rozvijí se a inovuje svoje výrobky na základě poznatků uživatelů. Část jejich dlouhodobé strategie není jen o Maďarsku, ale také stát se klíčovým hráčem ve svařovacím a řezacím průmyslu v celé Evropě i zámoří.