Hrajeme FÉR ! Neuvádíme falešné a nesmyslné slevy. I přesto u nás ale nakoupíte za skvělé ceny.

Svářečka na plněný drát iWeld Multiflux 153 Synergic Hořák a drát ZDARMA

Kód: 80MLTFLUX153
Kabely ZDARMA Hořák ZDARMA
Značka: iWELD
5 012 Kč / ks 4 142 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
7.2.2023
Možnosti doručení

Svářečka na plněný drát iWeld Multiflux 153 Synergic NoGas je synergická, přenosná svářečka invertorového typu s technologií IGBT výhradně konstruovaná pro sváření trubičkovým - plněným drátem ✅. Jedinečná svářečka na trhu! 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Svářečka na trubičkový drát iWeld Multiflux 153 Synergic NoGas

Svářečka na plněný drát iWeld Multiflux 153 Synergic NoGas ✅ je synergická, přenosná svářečka invertorového typu s technologií IGBT výhradně konstruovaná pro sváření trubičkovým - plněným drátem ✅. Jedinečná svářečka na trhu! ✅✅

Umožňuje svařovat za použití JEN trubičkového - dutinkového / plněného drátu bez ochranného plynu ✅. Lze svářet i pomocí funkce MMA - obalenou elektrodou.

O svářecí metodě Flux najdeš informace u nás na blogu o sváření.

Unikátní technologie a VÝBORNÉ svářecí vlastnosti a výsledný svár i přesto, že se použije jen plněný drát bez plynu. I profesionální svářeč žasnul, jak odolný a pohledově pěkný svár tato svářečka dokáže.

Naprosto ideální svářečka do každé domácnosti a garáže k údržbě. Není potřeba další příslušenství. Svářečka se osadí jen trubičkovým drátem ( jedna cívka 1 kg trubičkového drátu je součástí balení ), připojím do běžné zásuvky, nastavím svářecí proud dle tloušťky svařovaného materiálu a mohu svářet. Ideálně tedy dobré ještě chránit oči samostmívací kuklou a ruce rukavicemi na sváření

 

Svářečka na plněný drát iWeld Multiflux 153 Synergic NoGas

Výhody svářečky na plněný drát iWeld Multiflux 153 Synergic NoGas:

  • ✅ velmi a extra malá, lehká, přenosná ale výkonná
  • ✅ invertorová technologie
  • ✅ synergická MIG svářečka = pro jednoduché nastavení i pro úplného začátečníka a amatéra
  • ✅ svářečka použitelná jen bez plynu pomocí dutinkového - plněného drátu
  • ✅ připojení do 220 V zásuvky a stačí 16 A jistič.
  • ✅ včetně hořáku CO2 a zemnícího kabelu
  • ✅ unikátní svářečka na trhu

Svářečka vhodná pro:

  • ⚒️ domácí dílnu, garáž a zahradu

Nevýhody svářečky iWeld Multiflux 153 Synergic NoGas:

Základní nastavení svářečky MIG/MAG nalezneš případně u nás na blogu o sváření.

Základní nastavení elektrodové svářečky - invertoru najdeš u nás na blogu. 

 Svářečka - invertor pro metody svařování:

 

Připojení do 220 V zásuvky a stačí 16 A jistič. Informace o jističi a hlavně jaký mít jistič pro použití svářečky u nás na blogu o sváření.. prostě s námi vše jednoduše a kvalitně.

Tato svářečka ,,hrubě orientačně" provaří materiál o tloušťce 3 - 4 mm. Nezapomínej ale, že vždy záleží na konkrétních podmínkách. Tedy na svařovaném materiálu, jakou svářecí metodu použiješ, jaký přídavný materiál použiješ, jaký svár budeš tvořit ( tupý, koutový, V .. ), v jakém prostředí a podmínkách.  

Tuto svářečku můžeš mít i včetně dalšího vybavení za zvýhodněnou cenu v takzvaném setu když klikneš na - výhodný set svářečky iWeld Multiflux 153 Synergic NoGas.

Funkce pro MIG/MAGCO2 svařování:

 

Technické parametry iWeld Multiflux 153 Synergic NoGas:

 

Výbava svářečky v balení:
Svařovací zdroj je vybaven integrovaným svářecím hořákem MIG o délce 2,5 m.
Zemnící kabel se svorkou 2 m a kabel s držákem elektrody 2,5 m, obojí s rychlospojkami 10-25. Trubičkový drát 0,9 mm, cívka 1 kg.
Manuál k použití, záruční list.

Tip: nezapomeň přikoupit trubičkový drát a budeš mít všechno..


 

Další svářečky CO2 najdeš v sekci svářečky MIG/MAG = CO2, kde můžeš i filtrovat pomocí nejrůznějších parametrů, ceny, výrobce.. neváhej se podívat, výběr je opravdu velký. S výběrem správné svářečky přímo pro tvoje potřeby i případně rádi pomůžeme - kontakt na prodejnu svářecí techniky. 

Neváhej se v našem obchodě se svářečkami a kuklami porozhlédnout. Najdeš tu mnoho svářecí techniky a potřeb pro svářeče a i svářečky ve výhodných setech. Svářečky MMA výhodný setsvářečky MIG/MAG výhodný set ale i svářečky TIG výhodný set. Svářečka v setu znamená, že k svářečce jsou v ceně setu ještě přidány další produkty, třeba svářecí samostmívací kuklasvařovací hořák, svářecí kabelyredukční ventil k tlakové lahvi s svářecím plynem ale i třeba samotná lahev s plynem pro sváření. Celkově pak vyjde svářečka v setu velmi výhodně. Levněji koupíš svářečku v setu. Čím více svařovací techniky a pomůcek SET obsahuje, tím jednotlivé svářecí pomůcky v setu vyjdou levněji a velmi peněz ušetříš. Pravidlo zní - čím více nakoupíš, tím méně zaplatíš. Taková řekněme množstevní sleva.

Nezapomeň si hlavně chránit hlavu a oči. Mrkni na naše svářecí samostmívací kukly. Všechny je náš svářecí technolog vyzkoušel v praxi a máme v nabídce jen ověřené, kvalitní, certifikované a bezpečné svářecí samostmívací kukly.

Doplňkové parametry

Kategorie: Svářečky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 7 kg
Výrobce: iWeld
Napájení svářečky (V): 1x230
Jištění svářečky (A): 16
Rozsah svařovacího proudu (A): 20-140
Zatěžovatel 100%: 88
Metoda: MIG
Zatěžovatel 40%: 140

Video prezentace svářečky na trubičkový drát 153 MultiFlux

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JL Avatar autora | 20.1.2023
Zatím jen první pokusy, předchozí zkušenosti a praxe jen s MMA. Trochu jsem zápasil s prvním umístěním a natažením drátu do svářečky, ale to byla spíš moje nezkušenost, věřím že napodruhé to už bude v poho a rychle. Svařečka funkční na první pokus - intuitivně jsem nastavil hodnoty pro sváření a světe div se, svary relatině hezký a pevný. Výtka snad je k zemnícím kleštím - ekonomická verze celkem mizerie (v dané cenové kategorii asi normalní), i kablem šly do šupíku a připojil jsem starý náhradní kabel s profi kleštěmi a pohoda.
5
P Avatar autora | 3.10.2022
Svářečku jsem koupil jako alternativu k elektrodové svářečce Omicron. Kdysi jsem se svařováním živil, ale jsem schopen odlišit profesionální a hobby stroj. Svářečku vnímám pozitivně, dobře zapaluje, drží oblouk a při dodržení "pohybů" i materiál do rozumné tloušťky provaří, bez zápalů. Nectností je vetší znečištění a nutné "kartáčování", což je ale obecně vlastnost FLUX svařování, lze eliminovat separačním olejem. Za sebe dávám 5 hvězdiček za stávající vlastnosti, mechanickou a elektronickou odolnost ověří až čas. Závěr: "Pokud sváry z tohoto stroje nestojí za nic, nebude to chybou zařízení". :)

iWeld - kvalitní a spolehlivý výrobce svářeček a invertorů

iWeld je Maďarský výrobce svářecí techniky - svářeček a příslušenství pro svářečky a samotné svařování.

Společnost IWELD Kft. je odhodlána poskytovat efektivní a ekonomické řešení v nejširším oboru svařování a dělení materiálů prostřednictvím svých partnerů v co nejširším možném smyslu, ať už se jedná o vícesměnnou průmyslovou výrobu, nebo jen o malou příležitostnou zámečnickou práci. Jejich výrobky, od nejmenších dílů až po složitější stroje s vyspělým technickým řešením, jsou vyráběny ve vysoké kvalitě Evropského standardu. V mnoha případech výhradně pro velké evropské, americké nebo daleké východní partnery a uživatele. Neustálá kontrola kvality a vývoj produktů spolu s jejich dodavateli jsou nejdůležitější součástí jejich každodenní práce. Je to 100% maďarská společnost od svého založení v roce 2006. Neustále roste, rozvijí se a inovuje svoje výrobky na základě poznatků uživatelů. Část jejich dlouhodobé strategie není jen o Maďarsku, ale také stát se klíčovým hráčem ve svařovacím a řezacím průmyslu v celé Evropě i zámoří.