Hrajeme FÉR ! Neuvádíme falešné a nesmyslné slevy. I přesto u nás ale nakoupíte za skvělé ceny.

Kladívko svářečské pro oklepávání strusky Kladívko svářecí na strusku

Kód: WP21103
Akce Tip
Značka: GCE
144 Kč / ks 119 Kč bez DPH
Skladem (17 ks)
Můžeme doručit do:
4.4.2023
Možnosti doručení

Kladívko ✅ svářečské pro oklepávání strusky. 280 g. Kvalita a odolnost zaručena ✅ světovým výrobcem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Svářecí kladívko na oklep strusky pro svářeče

Kladívko svářečské pro oklepávání strusky nejen po obalených elektrodách ale i po sváření svářečkou MIG/MAG. 280 g. Odolné a kvalitní ✅ od světového výrobce. 

Vysoká kvalita a životnost!

Doplňkové parametry

Kategorie: Vybavení pro svářeče
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.3 kg
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MH Avatar autora | 28.7.2022
Super!
5
OJ Avatar autora | 24.7.2022
Spokojenost.

GCE - světový výrobce redukčních ventilů a dalšího vybavení pro svářeče

Skupina GCE má rozsáhlý sortiment výrobků a služeb po zákazníky odebírající průmyslové, medicinální a laboratorní zařízení.

Skupina GCE má prodejní zastoupení v následujících zemích: Rakousko, Benelux, Česká Republika, Francie, Německo, Maďarsko, Itálie, Polsko, Portugalsko, Rumunsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Anglie, Čína a Rusko.

Kromě toho GCE nedávno otevřelo nová prodejní místa na Středním východě (Dubaj) v Panamě a Mexiku. GCE má hlavní výrobní jednotky v České Republice a Číně. Distribuční centrum GCE se nachází v Kladně, severně od Prahy.

GCE je spojována se světovými ochrannými známkami a značkami jako jsou AGA, BOC, Butbro, Charledave, DruVa, ESAB, Linde, Mediline, Mujelli, Murex, Propaline, Rhona a Sabre. GCE je držitelem certifikátů ISO 9001 a produkty GCE jsou testovány a schvalovány podle BAM, BSI, Norske Veritas, US Dot, UL, CEN, DIN a SIS. Všechny medicinální produkty a zařízení mají schválení EN pro značku CE, která vyjadřuje, že výrobek je v souladu s příslušnými požadavky, stanovenými v harmonizovaných právních předpisech Evropské unie a odpovídá standardům ISO 14000.

Skupina GCE je v současnosti vedoucí společností na Evropském trhu s plynařským zařízením a zároveň se podílí na vývoji a výrobě různých typů ventilů a průtokoměrů. Původně se GCE soustředilo na obchodování se zařízeními pro svařování a řezání pomocí kyslíku a acetylenu. Nicméně po téměř 100 letech zkušeností se naše nabídka produktů rozrostla o zařízení pro vysoce čisté plyny a medicínu.

Současné produktové portfolio zahrnuje širokou škálu aplikací, od jednoduchých tlakových regulátorů a hořáků pro svařování a řezání až po sofistikovaná zařízení pro zásobování plynem pro lékařské a elektronické průmyslové aplikace.