Tip ! Vřele doporučujeme ✅ produkty značky KOWAX®! Zejména svářecí samostmívací kukly ✅, které svými výkonnostními parametry válcují konkurenční značky na plné čáře. Za málo peněz skutečně hodně muziky. Kvalita ✅ nemusí být vždy jen drahá..

Svářečka Fronius TransTig 170 DC HF Puls Hořák TIG, kabely a redukční ventil ZDARMA, 3 roky záruka

Kód: 49.0300.0016
Akce Novinka Tip Kabely ZDARMA Hořák ZDARMA SET = další produkty v ceně
Značka: Fronius
ZdarmaZdarma 56 301 Kč –25 %
Svářečka Fronius TransTig 170 DC
56 301 Kč –25 % 42 350 Kč / ks 35 000 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Prodloužená záruka +1 rok
Můžeme doručit do:
30.9.2020

Svářečka Fronius ✅ TransTig 170 je plně digitalizovaný svářecí inventor TIG DC s HF zapalováním a Pulsem. Nejlepší ✅✅ TIG svářečka na svět!.Fakt nic lepšího není..

Detailní informace

Detailní popis produktu

Svářečka Fronius TransTig 170 DC HF Puls

Svářečka Fronius TransTig 170 je plně digitalizovaný svářecí inventor TIG DC s HF zapalováním a Pulsem. Nejlepší TIG svářečka na světě! Fakt nic lepšího není..

Při vývoji svářečky TransTig 170 se Fronius zaměřil na výhody a zlepšení pro svářeče. Požadavky svářeče jsou jasné: vyžaduje nekompromisní a stabilní oblouk. TransTig 170 dosahuje tuto stabilitu na základě naprosto přesného řízení režimu svařování přes vyšší pracovní frekvence invertorové technologie. To zajišťuje maximální efektivitu v mezích dovoleného zatížení. Výstupní výkon i napájení z elektrické sítě jsou další výsledky této optimalizované techniky procesu svařování. Díky takto zvýšené účinnosti je nakonec svařování nejen perfektní ale také více zábavné a radostné z perfektního výsledku.

Výhody a funkce svářečky Fronius TransTig 170 DC HF Puls:

Nová generace svářečky Fronius TransTig 170 DC HF Puls se vyznačuje kompaktním designem a nabízí celou řadu funkcí. Navzdory kompaktní konstrukci, s hmotností necelých 10 kilogramů, nabízí nový TransTig 170 všechny důležité možnosti nastavení, které jinak poskytují jen větší profesionální přístroje TIG. Při vývoji byl hlavní důraz kladen na to, aby svařovací zdroj co nejlépe využil vstupní napětí. Díky tomu je TransTig nejen energeticky efektivní, ale také nanejvýš spolehlivý a produktivní. Tato malá svářečka TIG nabízí 40 procentní dovolené zatížení. Při maximálním výkonu je tedy možné svařovat čtyři minuty bez přerušení a to znamená mnohonásobně déle než s výkonově srovnatelnými svařovacími zdroji.

Kromě toho funkce PFC (Power Factor Correction) svářečky Fronius TransTig 170 přináší vysokou toleranci síťového napětí. Svářečka může dále pracovat na plný výkon i při poklesu vstupního napětí o 30 procent! Funkce PFC navíc zajišťuje co nejefektivnější využití stávajícího výkonu ze sítě. Díky parametru Fuse může svářeč na přístroji nastavit maximální odebíraný proud ze sítě a přizpůsobit ho tak místním podmínkám, například na staveništích, kde už je v provozu mnoho dalších přístrojů. To může být rozhodujícím faktorem pro hoření oblouku také při použití dlouhých síťových vedení ( prodlužovačky ), špatném síťovém jištění nebo provozu s elektrocentrálou.

ŘADA FUNKCÍ PRO SNADNÝ PROVOZ

Kompaktní svářečka Fronius TransTig boduje také přesvědčivým svařovacím chováním, jak to dosud uměly jen větší stroje. Umožňuje sváření i obalenou elektrodou ( MMA) v celém rozsahu včetně režimu CEL a nabízí různé funkce pro TIG. Funkce bodování (TAC) usnadňuje stehování dílů. Toto stehování je tak v porovnání s konvenčními svařovacími postupy dvakrát rychlejší. Aby bylo možné během svařování vyměnit svařovací drát nebo převařit bod stehování, je svářečka Fronius TransTig vybavena dodatečnou funkcí Up a Down Slope pro snížený proud. Ten lze vzhledem k hlavnímu proudu snížit nebo také zvýšit. Doba dofuku plynu se přitom nastavuje ručně nebo se automaticky přizpůsobí použitému svařovacímu proudu. Dotykové vysokofrekvenční zapalování ( HF )zvyšuje uživatelský komfort na začátku svařování: Rozpozná kontakt se svařencem a po předdefinované době dojde prostřednictvím vysoké frekvence k zapálení přesně na požadovaném místě. To umožňuje používat svařovací hořáky bez tlačítka a usnadňuje svařování na těžko přístupných styčných místech.

ŠPIČKOVÁ TECHNIKA V JEDNODUCHÉ PODOBĚ

Fronius TransTig je plný technologie, a přesto přesvědčí svou praktickou koncepcí ovládání pomocí jednoduchého otočného tlačítka a přehledného, osvětleného funkčního displeje. Inventor je nejenom lehký, ale také velmi robustní o odolný. Plastový plášť byl testován na mechanickou zatížitelnost přesahující rámec příslušné normy. Ruční svářečky Fronius jsou navíc odolné proti stříkající vodě a díky tomu vhodné i pro použití v náročných podmínkách na staveništích nebo při montážích. Kromě toho svářečky Fronius TransTig po nastavené době automaticky přepnou do pohotovostního režimu a tím snižují spotřebu energie. Pro mobilní high-tech použití je proto TransTig mezi svářečkami TIG první volbou.

PŘEPĚŤOVÁ OCHRANA S MEZÍ 400 V - brání poškození v případě připojení přístroje k příliš vysokému napětí.

TIME - SHUT - DOWN neboli ÚSPORNÝ REŽIM - po definovaném časovém intervalu se svářečka / výkonový díl vypne. Inventor přejde do pohotovostního režimu, aby se spotřeba energie v této době snížila na minimum.

PFC – POWER FACTOR CORRECTION - zajišťuje sinusoidní odběr proudu a výkon, který je k dispozici a je tudíž využíván efektivně. Z elektrické sítě se odebírá jen výkon, který je potřebný. Kromě úspory energie jsou přínosem i delší síťová vedení, lepší provozuschopnost s elektrocentrálou či vyšší svářecí proudy – bez vypadnutí jističe vedení.

NÍZKÝ PŘÍKON - díky vylepšené konstrukci svářecího inventoru a technologii PFC vystačí svářečka Fronius TransTig 170 s příkonem až o 40 % nižším než u srovnatelných konkurenčních svářeček ale výstupní výkon je přitom stejný.

 

Svařovací proud / dovolené zatížení [10min/40°C] 170 A / 40%
Svařovací proud / dovolené zatížení [10min/40°C] 155 A / 60%
Svařovací proud / dovolené zatížení [10min/40°C] 140 A / 100%
Rozsah pracovního napětí 10,1 V - 16,8V
Napětí naprázdno 35 V
Síťová frekvence 50-60 Hz
Síťové napětí 230 V
Síťové jištění 16 A
Rozměr / šířka 160 mm
Rozměr / délka 435 mm
Váha / hmotnost 9,7 kg
Krytí IP23

 

Video návod a prezentace svářečky Fronius TransTig 170

 

Neváhej se v našem obchodě se svářečkami a kuklami porozhlédnout. Najdeš tu mnoho svářecí techniky a potřeb pro svářeče ale i svářečky ve výhodných setech. Svářečky MMA výhodný setsvářečky MIG/MAG výhodný set ale i svářečky TIG výhodný set. Svářečka v setu znamená, že k svářečce jsou v ceně setu ještě přidány další produkty, třeba svářecí samostmívací kuklasvařovací hořák, svářecí kabelyredukční ventil k tlakové lahvi s svářecím plynem ale i třeba samotná lahev s plynem pro sváření. Celkově pak vyjde svářečka v setu velmi výhodně. Levněji koupíš svářečku v setu. Čím více svařovací techniky a pomůcek SET obsahuje, tím jednotlivé svářecí pomůcky v setu vyjdou levněji a velmi peněz ušetříš. Pravidlo zní - čím více nakoupíš, tím méně zaplatíš. Taková řekněme množstevní sleva.

Doplňkové parametry

Kategorie: Svářečky
Záruka: 3 roky
Hmotnost: 14.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Rakouská kvalita svářecích strojů je nesporná. Léta ověřená po celém světě. To je Fronius!

Fronius je top. Není nic lepšího na světě v oboru sváření než Fronius! 

Historie společnosti Fronius začíná v roce 1945. Nabíjení autobaterií tehdy vůbec nebylo samozřejmostí. S tím se však Günter Fronius nechtěl smířit. Začal opravami elektrických přístrojů a konstrukcí svého prvního nabíjecího přístroje využívajícího 50Hz technologii. Prvním sídlem společnosti „Fach-Reparaturwerkstätte für Radio und Elektrotechnik“ se stal starý vojenský barák v Rankleitenu u Pettenbachu. V něm tenkrát bydlela také rodina Froniusova. S malou dílnou vedle obytného prostoru a svým prvním zaměstnancem Andreasem Schinkerem tak položil Günter Fronius základní kámen globálního koncernu.

V roce 1950 Günter Fronius rozšířil svoje výrobní portfolio o svařovací transformátory. Na tomto technologickém základě vyrostla společnost Fronius během následujících desetiletí ve středně velký podnik, který po jeho zakladateli převzali začátkem 80. let jeho děti Brigitte Strauß a Klaus Fronius. Ti stojí za rozhodnutím o posílení růstu internacionalizace, které vedlo k založení dceřiných společností po celém světě. V roce 1992 se navíc rozhodlo, že podnik vsadí na perspektivní problematiku sluneční energie. Díky tomu má dnes Fronius tři solidní pilíře: Perfect Welding, Solar Energy und Perfect Charging.

V geografické a technologické expanzi, kterou zavedli Brigitte Strauß a Klausem Fronius se pokračuje dodnes. Společnost Fronius je dnes zastoupena ve 28 zemích dceřinými společnostmi a ve více než 60 zemích prodejními partnery a reprezentanty a je uznávána jako inovační a technologická jednička. Od roku 2011 řídí společnost vnučka zakladatele firmy Elisabeth Engelbrechtsmüller-Strauß. Cíl však zůstává po všechny ty roky stále stejný: inovacemi, kvalitou a nejlepšími službami trvale utvářet budoucnost.