Invertor svářecí Omicron Gama 1550A pro MMA a LiftTIG Elektrodová a TIG svářečka

Kód: 2377
5 759 Kč / ks 4 760 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
1.3.2024
Možnosti doručení

Invertor svářecí Omicron Gama 1550A je profesionální svářečka  pro sváření obalenou elektrodou - MMA a i metodou TIG. Výkonný, český a vysoce spolehlivý  zdroj pro všechny montážní práce a údržbu s vyšším zatížením.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Invertor svářecí Omicron Gama 1550A pro MMA a TIG

Invertor svářecí Omicron Gama 1550A je profesionální svářečka ✅ pro sváření obalenou elektrodou - MMA a i metodou TIG. Výkonný, český a vysoce spolehlivý ✅ zdroj pro všechny montážní práce a údržbu s vyšším zatížením.

Invertor svářecí Omicron Gama 1550A pro MMA a TIG

Výhody svářečky - invertoru Omicron Gama 1550A:

  • ✅ malá, lehká, přenosná a výkonná invertorová svářečka
  • ✅ invertorová technologie a možnost svářet MMA - obalenou elektrodou až do průměru 3,20 mm
  • ✅ mnoho svářecích technických funkcí pro ulehčení práce a lepší výsledek práce
  • ✅ jednoduché manuální ovládání invertoru - nastavení proudu
  • ✅ český výrobek do posledního šroubku a vysoké kvality
  • ✅ doporučujeme

Svářečka vhodná pro:

  • ⚒️ domácí dílnu, garáž a zahradu
  • ⚒️ údržbu a opravy ve firmě

Nevýhody svářečky Omicron 1550A:

  • ❌ Nezjištěny

Od ČESKÉHO výrobce Omicron - Třebíč. Vysoce spolehlivé svářečky. Prodloužená záruka 3 roky pro podnikající osoby nebo 5 let pro soukromé osoby. Více informací je v Související soubory -> Podmínky prodloužené záruky svářečky Omicron.

Připojení do 220 V zásuvky a stačí 16 A jistič. Informace o jističi a hlavně jaký mít jistič pro použití svářečky u nás na blogu o sváření.. prostě s námi vše jednoduše a kvalitně.

Tato svářečka ,,hrubě orientačně" provaří materiál o tloušťce 6 - 7 mm. Nezapomínej ale, že vždy záleží na konkrétních podmínkách. Tedy na svařovaném materiálu, jakou svářecí metodu použiješ, jaký přídavný materiál použiješ, jaký svár budeš tvořit ( tupý, koutový, V .. ), v jakém prostředí a podmínkách. 

Základní nastavení elektrodové svářečky - invertorové svářečky najdeš u nás na blogu.

Základní nastavení svářečky TIG/WIG nalezneš případně u nás na blogu o sváření.

 

Invertorová svářečka Omicron Gama 1550A pro metody svařování:

Tuto svářečku můžeš mít i včetně dalšího vybavení za zvýhodněnou cenu v takzvaném setu když klikneš na - výhodný set svářečky Omicron Gama 1550A.


Invertor svářecí Omicron Gama 1550A pro MMA a TIG

Vlastnosti invertorové svářečky Omicron Gama 1550A pro svařování obalenou elektrodou:

!! Neobsahuje zemnící kabel ani kabel s držákem elektrody. Vhodné svářecí kabely jsou s připojením 10-25 nebo mrkni na svářečku v setu a vyber set, který obsahuje i kabely.!!

 

Technické parametry invertorové svářečky Omicron Gama 1550A:

 

Bez svařovacích kabelů! Vhodné svářecí kabely jsou s připojením 10-25.

Výbava svářečky v balení:
Svařovací zdroj, popruh
Manuál - návod k svářečce v českém jazyce

 


Další elektrodové svářečky a invertory najdeš v sekci svářečky MMA, kde můžeš i filtrovat pomocí nejrůznějších parametrů, ceny, výrobce.. neváhej se podívat, výběr je opravdu velký. S výběrem správné svářečky přímo pro tvoje potřeby i případně rádi pomůžeme - kontakt na prodejnu svářecí techniky.   
 
Neváhej se v našem obchodě se svářečkami a kuklami porozhlédnout. Najdeš tu mnoho svářecí techniky a potřeb pro svářeče ale i svářečky ve výhodných setech. Svářečky MMA výhodný setsvářečky MIG/MAG výhodný set ale i svářečky TIG výhodný set. Svářečka v setu znamená, žek svářečce jsou v ceně setu ještě přidány další produkty, třeba svářecí samostmívací kuklasvařovací hořák, svářecí kabelyredukční ventil k tlakové lahvi s svářecím plynem ale i třeba samotná lahev s plynem pro sváření. Celkově pak vyjde svářečka v setu velmi výhodně. Levněji koupíš svářečku v setu. Čím více svařovací techniky a pomůcek SET obsahuje, tím jednotlivé svářecí pomůcky v setu vyjdou levněji a velmi peněz ušetříš. Pravidlo zní - čím více nakoupíš, tím méně zaplatíš. Taková řekněme množstevní sleva.
 
Nezapomeň si hlavně chránit hlavu a oči. Mrkni na naše svářecí samostmívací kukly. Všechny je náš svářecí technolog vyzkoušel v praxi a máme v nabídce jen ověřené, kvalitní, certifikované a bezpečné svářecí samostmívací kukly.

Doplňkové parametry

Kategorie: Svářečky, Svářečky - jištění 16A, Svářečky 1x230V, Svářečky MMA + LiftTIG, Svářečky Omicron, Elektrodové svářečky- jištění 16A, Elektrodové svářečky 1x230V, Elektrodové svářečky Omicron, Svářečky TIG/WIG, TIG - jištění 16A, Svářečky TIG/WIG, TIG 1x230V, Svářečky TIG/WIG, TIG Omicron, Invertorové svářečky - jištění 16A, Invertorové svářečky 1x230V, Invertorové svářečky MMA + LiftTIG, Invertorové svářečky Omicron, Invertory MMA - jištění 16A, Invertory MMA 1x230V, Invertory MMA Omicron, Invertory MMA/TIG - jištění 16A, Invertory MMA/TIG 1x230V, Invertory MMA/TIG Omicron, Svářečky na nerez - jištění 16A, Svářečky na nerez 1x230V, Svářečky na nerez MMA + LiftTIG, Svářečky na nerez Omicron, Svářečky na ocel - jištění 16A, Svářečky na ocel 1x230V, Svářečky na ocel MMA + LiftTIG, Svářečky na ocel Omicron, Svářečky na hliník - jištění 16A, Svářečky na hliník 1x230V, Svářečky na hliník MMA + LiftTIG, Svářečky na hliník Omicron, Hobby svářečky - jištění 16A, Hobby svářečky 1x230V, Hobby svářečky MMA + LiftTIG, Hobby svářečky Omicron, Přenosné svářečky, Malé svářečky, Svářečky na nerez a hliník, Svářečky na kov, Svářečky na železo, Svářečky na svařování metodou TIG na hliník, Svářečky na tenký plech, Svářečky na 220 V, DC invertory, Svářečky Omicron Gama, Svářečky pro domácí dílnu, garáž a zahradu, Svářečky pro montáže a stavby
Záruka: 3 roky
Hmotnost: 7.7 kg
Výrobce: Omicron, Český výrobce
Pro metodu sváření: MMA + LiftTIG
Napájení svářečky (V): 1x230, 220 V
Jištění svářečky (A): 16
Rozsah svařovacího proudu (A): 10 - 150
Zatěžovatel 100%: 130
Zatěžovatel 60%: 150
Svařovaný materiál: Hliník, Kov, Nerez, Nerez a hliník, Ocel, Tenký plech
Typ svářečky: Hobby, Invertorový DC zdroj, Malá svářečka, Profi, Přenosná svářečka, Ruční
Účel použití: Domácí dílna, garáž a zahrada, Montáže a stavby, Údržba a opravy
Řada svářeček: Gama
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
ZD Avatar autora | 20.11.2021
Doporučuji všem
5
MC Avatar autora | 1.11.2021
Svářečka přišla v pořádku a rychle.Skvěléé
5
VM Avatar autora | 11.5.2021
Jako začínající se svařováním si netroufám hodnotit zakoupený výrobek. První pokusy dle mého soudu byly slušné.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Omicron  - je český výrobce vysoce kvalitních svářeček a invertorů 

Firma OMICRON nabízí to nejlepší co přinesla dnes již tradiční výroba svářeček v Třebíči.

Kořeny této firmy vznikly již v 80. letech kdy byly zkonstruovány první svářecí poloautomaty, které později v 90. letech minulého století převzala do výroby řada třebíčských firem.

V roce 2004 zakoupili nový výrobní prostor - bývalý areál 1. Brněnské strojírny do kterého se po rekonstrukci přesunulo sídlo firmy.

Dnes se provozovna firmy nachází na 3000m2 z toho je asi 2000m2 výroba a 1000m2 sklady a administrativní prostory.

VÝVOJ svářeček Omicron

Dlouholetá tradice s vývojem svářecích strojů jim přinesla tým špičkových odborníků v mnoha oborech strojírenské i elektrotechnické výroby, kteří nepřetržitě pracují na vývoji nových modelů svářecích strojů. Stroje jsou dnes na velmi vysoké úrovni jak po funkční stránce tak i vzhledem.

TECHNOLOGIE A VÝROBA invertorů Omicron

Nové prostory firmy umožnily investovat do nových technologií:

- CNC obráběcí centrum a ostatní vybavení které jim umožňují být soběstační ve výrobě i konstrukci forem pro lisování plastových dílců bez kterých se neobejde design žádných moderních svářecích zdrojů na světové úrovni

- Automatická osazovací linka pro součástky SMD

- navijárna pro navíjení výkonových transformátorů pro svářecí zdroje

KVALITA svářeček Omicron

Díky několikastupňové kontrole v průběhu výrobního procesu a pečlivému výběru dodavatelů komponentů pro výrobu jsou výrobky Omicron oblíbené pro svoji velmi nízkou poruchovost a vynikající užitné vlastnosti.

SPOKOJENOST se svářečkami Omicron

Spokojenost zákazníků je prvořadým cílem a zároveň nejlepší reklamou Omicronu. Více jak patnáct tisíc prodaných strojů ročně jak zákazníkům z řad firem tak soukromým osobám jen potvrzuje jejich dobrou výrobní i prodejní strategii.

V současné době jde asi 40% výrobků na export z toho asi 25% do zemí EU.