Upozornění: Evidujeme předvánoční problémy dopravců s plněním termínů doručení do druhého dne. Prosíme, buďte trpěliví. Garantujeme, že od nás odchází objednávky ihned. Neumíme však ovlivnit jejich následující přepravu. Děláme maximum možného pro Vaši spokojenost. Velmi nás případné zdržení mrzí a omlouváme se.

Svářečka TIG KITin 1700 HF Kabely ZDARMA, TIG HF svářečka

Kód: 50095
Tip Kabely ZDARMA
Značka: Kühtreiber
18 850 Kč –11 %
Svářečka TIG KITin 1700 HF
18 850 Kč –11 % 16 730 Kč / ks 13 826 Kč bez DPH
Na cestě k nám (1 ks)
Prodloužená záruka +1 rok
Můžeme doručit do:
2.12.2020

KITin 1700 HF je invertorový svařovací stroj pro TIG ✅ sváření. Malý, lehký, přenosný ale výkonný ✅. TIG svářečka do kapsy vhodná na montáže a do každé dílny. Velmi oblíbený prcek s velkou sílou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Svářečka TIG KITin 1700 HF

Svařovací invertorový stroj - svářečka, vybavená HF zapalováním pro svařování metodou TIG. To je KITin 1700 HF invertorový svařovací stroj pro TIG ✅ sváření. Malý, lehký, přenosný ale výkonný ✅. TIG svářečka do kapsy vhodná na montáže a do každé dílny.

Svářečka od českého výrobce Kühtreiber.

 

Funkce svářečky TIG KITin 1700 HF:

KITin 1700 HF je invertorový svařovací stroj konstruovaný s využitím vysokofrekvenční technologie s rychlou mikroprocesorovou regulací. Stroj plně vybaven a určený pro svařování metodou TIG s bezdotykovým startem HF ( High Frequency ). Při použití metody TIG umožňuje svařovat nerez, měď a její slitiny.

Ovládací prvky stroje jsou integrované v klávesnici, která nahrazuje standardní mechanické řešení. Tímto se zvyšuje spolehlivost a přesnost nastavování stroje.

Součástí stroje není svářecí hořák. Svářecí hořák TIG hledej a vyber mezi svářecími hořáky na TIG. Možný je připojit hořák TIG 17A nebo TIG 26A.

VLASTNOSTI inventoru - svářečky TIG KITin 1700 HF:

 

Technické parametry svářečky TIG KITin 1700 HF:

Napájecí napětí 50/60 Hz 1× 230 V

Jištění – pomalé 16 A

Rozsah svařovacího proudu 0 – 170 A

Zatěžovatel 100 % 95 A

Zatěžovatel 60 % 120 A

Zatěžovatel při max. I = 30 %

Síťový proud / příkon 60 %16 A / 3,6 kVA

Napětí na prázdno 88 V

Krytí IP 23

Konektor pro připojení svařovacího hořáku je 35–50

Rozměry 245 × 143 × 390 mm

Hmotnost 6,7 kg

 

Kdyby, ale určitě to nebudeš potřebovat, ses nemohl vyznat v svářečském názvosloví či hantýrce, neváhej mrknout do slovníku svářeče..

Doplňkové parametry

Kategorie: Svářečky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 6.7 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Z názvu není cítit, ale je to český výrobce svářecí techniky na vysoké úrovni. Ověřeno v praxi již mnoho let. To je Kühtreiber!

 

Kühtreiber, s.r.o. je česká společnost, která se zabývá vývojem, výrobou a prodejem svařovací techniky a příslušenství.

Firma vznikla v roce 1998. Zpočátku působila převážně na tuzemském trhu, kde si vybudovala rozsáhlou distribuční a obchodní síť. Postupný rozvoj firmy a rozšiřování sortimentu vedlo k expanzi do dalších zemí Evropy. Následně se podařilo získat důležité obchodní partnery i na jiných kontinentech. Hlavního cíle společnosti, kterým je spokojený zákazník, je dosahováno snahou o maximální spolehlivost strojů, rychlé dodávky zboží, perfektní servisní a prodejní podporu včetně poradenství a neustálé rozšiřování výrobního a obchodního zázemí.

Společnost v dnešní době vyrábí více než 80 typů a variant svařovacích stojů KIT, KITin a FÉNIX pro svařování metodami MMA, TIG a MIG/MAG. Zabývá se i prodejem svařovacích hořáků, ochranných masek, náhradních dílů, redukčních ventilů, elektrod a dalšího příslušenství. Velký důraz je kladen na kvalitu výrobku a jednotlivých komponentů. Všechny stěžejní součásti strojů jsou vyráběny ve vlastním výrobním závodě v České republice, kde probíhá i finální montáž.