Tip ! Vřele doporučujeme ✅ produkty značky KOWAX®! Zejména svářecí samostmívací kukly ✅, které svými výkonnostními parametry válcují konkurenční značky na plné čáře. Za málo peněz skutečně hodně muziky. Kvalita ✅ nemusí být vždy jen drahá..

Svářečka TIG KITin 1700 HF Kabely ZDARMA, TIG HF svářečka

Kód: 50095
Tip Kabely ZDARMA
Značka: Kühtreiber
18 850 Kč –11 %
Svářečka TIG KITin 1700 HF
18 850 Kč –11 % 16 790 Kč / ks 13 876 Kč bez DPH
Na cestě k nám (1 ks)
Prodloužená záruka +1 rok
Můžeme doručit do:
5.10.2020

KITin 1700 HF je invertorový svařovací stroj pro TIG ✅ sváření. Malý, lehký, přenosný ale výkonný ✅. TIG svářečka do kapsy vhodná na montáže a do každé dílny. Velmi oblíbený prcek s velkou sílou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Svářečka TIG KITin 1700 HF

Svařovací invertorový stroj - svářečka, vybavená HF zapalováním pro svařování metodou TIG. To je KITin 1700 HF invertorový svařovací stroj pro TIG ✅ sváření. Malý, lehký, přenosný ale výkonný ✅. TIG svářečka do kapsy vhodná na montáže a do každé dílny.

Svářečka od českého výrobce Kühtreiber.

 

Funkce svářečky TIG KITin 1700 HF:

KITin 1700 HF je invertorový svařovací stroj konstruovaný s využitím vysokofrekvenční technologie s rychlou mikroprocesorovou regulací. Stroj plně vybaven a určený pro svařování metodou TIG s bezdotykovým startem HF ( High Frequency ). Při použití metody TIG umožňuje svařovat nerez, měď a její slitiny.

Ovládací prvky stroje jsou integrované v klávesnici, která nahrazuje standardní mechanické řešení. Tímto se zvyšuje spolehlivost a přesnost nastavování stroje.

Součástí stroje není svářecí hořák. Svářecí hořák TIG hledej a vyber mezi svářecími hořáky na TIG. Možný je připojit hořák TIG 17A nebo TIG 26A.

VLASTNOSTI inventoru - svářečky TIG KITin 1700 HF:

 

Technické parametry svářečky TIG KITin 1700 HF:

Napájecí napětí 50/60 Hz 1× 230 V

Jištění – pomalé 16 A

Rozsah svařovacího proudu 0 – 170 A

Zatěžovatel 100 % 95 A

Zatěžovatel 60 % 120 A

Zatěžovatel při max. I = 30 %

Síťový proud / příkon 60 %16 A / 3,6 kVA

Napětí na prázdno 88 V

Krytí IP 23

Konektor pro připojení svařovacího hořáku je 35–50

Rozměry 245 × 143 × 390 mm

Hmotnost 6,7 kg

 

Kdyby, ale určitě to nebudeš potřebovat, ses nemohl vyznat v svářečském názvosloví či hantýrce, neváhej mrknout do slovníku svářeče..

Doplňkové parametry

Kategorie: Svářečky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 6.7 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Z názvu není cítit, ale je to český výrobce svářecí techniky na vysoké úrovni. Ověřeno v praxi již mnoho let. To je Kühtreiber!

 

Kühtreiber, s.r.o. je česká společnost, která se zabývá vývojem, výrobou a prodejem svařovací techniky a příslušenství.

Firma vznikla v roce 1998. Zpočátku působila převážně na tuzemském trhu, kde si vybudovala rozsáhlou distribuční a obchodní síť. Postupný rozvoj firmy a rozšiřování sortimentu vedlo k expanzi do dalších zemí Evropy. Následně se podařilo získat důležité obchodní partnery i na jiných kontinentech. Hlavního cíle společnosti, kterým je spokojený zákazník, je dosahováno snahou o maximální spolehlivost strojů, rychlé dodávky zboží, perfektní servisní a prodejní podporu včetně poradenství a neustálé rozšiřování výrobního a obchodního zázemí.

Společnost v dnešní době vyrábí více než 80 typů a variant svařovacích stojů KIT, KITin a FÉNIX pro svařování metodami MMA, TIG a MIG/MAG. Zabývá se i prodejem svařovacích hořáků, ochranných masek, náhradních dílů, redukčních ventilů, elektrod a dalšího příslušenství. Velký důraz je kladen na kvalitu výrobku a jednotlivých komponentů. Všechny stěžejní součásti strojů jsou vyráběny ve vlastním výrobním závodě v České republice, kde probíhá i finální montáž.