Tip ! Vřele doporučujeme ✅ produkty značky KOWAX®! Zejména svářecí samostmívací kukly ✅, které svými výkonnostními parametry válcují konkurenční značky na plné čáře. Za málo peněz skutečně hodně muziky. Kvalita ✅ nemusí být vždy jen drahá..

Svářečka CO2 Homer MG 150 MIG/MAG Hořák a kabely ZDARMA, MIG - CO2 svářečka

Kód: 5.0245
Kabely ZDARMA Hořák ZDARMA
Značka: AlfaIn
8 117 Kč –15 %
Svářečka CO2 Homer MG 150 MIG/MAG
8 117 Kč –15 % 6 889 Kč / ks 5 693 Kč bez DPH
Skladem (> 2 ks)
Prodloužená záruka +1 rok
Můžeme doručit do:
1.10.2020

Přenosná jednofázová ✅ svářečka CO2 - svařování metodou MIG/MAG. Český ✅ výrobce AlfaIn. Kvalita za rozumnou cenu! Doporučujeme pro domácí údržbu či do  menší dílny. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Svářečka CO2 Homer MG 150 MIG/MAG

Přenosná jednofázová svářečka CO2 - svařování metodou MIG/MAG ✅. Český výrobce AlfaIn. Kvalita za rozumnou cenu! Doporučujeme pro domácí údržbu či do menší dílny.

HOMER tools je privátní značkou české společnosti ALFA IN a.s., která si vytkla za cíl nabídnout produkty schopné cenově konkurovat hobby marketům a obchodním řetězcům a zároveň garantovat vyšší kvalitu a plné servisní zázemí. 

Svářečka určená pro svařování různých typů spojů  - tupé, jednostranné, oboustranné, koutové, přeplátované a mnoho dalších.

Uzpůsobeno pro dráty o průměru 0,6 – 0,8 mm. Podavač pro cívky o průměru 200 mm = 5 kg.

Velmi dobře svařuje jak v ochranné atmosféře, tak i při použití trubičkových drátů s vlastní ochranou - do průměru 1,0 mm. 

Svářečka vhodná pro svařování konstrukčních a nerezových ocelí.

Jednoduché nastavení

Změna polarity - pro trubičkový drát s vlastní ochranou

2-kladkový posuv drátu

 

Technické parametry svářečky CO2 Homer MG 150 MIG/MAG:

Metoda: MIG/MAG = CO2

Napájecí napětí: 1 x 230 V

Vinutí trafa: Al

Jištění: 16 A

Proudový rozsah: 40 až 140 A

Napětí naprázdno: 32,3 až 53,3 V

Zatěžovatel ED 100%: 50 A

Zatěžovatel ED 60%: 60 A

Zatěžovatel ED xx%: 10% = 140 A

Počet regulačních stupňů: 4

Třída krytí IP: 21 S

Rozměry (Š x D x V): 260 x 450 x 390 mm

Hmotnost: 27 kg

Rychlost posuvu drátu: 1,5 - 17,5 m/min

Maximální průměr cívky: 200 mm

Maximální hmotnost cívky: 5 kg

Počet kladek podavače: 2

Osazení pro drát: 0,6 - 0,8 mm

Připojení MIG/MAG hořáku: pevné. Náhradní hořák MIG/MAG případně tu nebo se jen můžeš mrknout, jak vypadá. 

Neváhej se v našem obchodě se svářečkami a kuklami porozhlédnout. Najdeš tu mnoho svářecí techniky a potřeb pro svářeče ale i svářečky ve výhodných setech. Svářečky MMA výhodný setsvářečky MIG/MAG výhodný set ale i svářečky TIG výhodný set. Svářečka v setu znamená, že k svářečce jsou v ceně setu ještě přidány další produkty, třeba svářecí samostmívací kuklasvařovací hořák, svářecí kabelyredukční ventil k tlakové lahvi s svářecím plynem ale i třeba samotná lahev s plynem pro sváření. Celkově pak vyjde svářečka v setu velmi výhodně. Levněji koupíš svářečku v setu. Čím více svařovací techniky a pomůcek SET obsahuje, tím jednotlivé svářecí pomůcky v setu vyjdou levněji a velmi peněz ušetříš. Pravidlo zní - čím více nakoupíš, tím méně zaplatíš. Taková řekněme množstevní sleva.

Doplňkové parametry

Kategorie: Svářečky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 27 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Tradiční a český výrobce svářecích strojů a vybavení. To je AlfaIn.
 
 
 
ALFA IN a. s. založil začátkem roku 1998 management firmy spolu se společností ENVINET a.s. V roce 2002 se společnost přestěhovala do nového areálu postaveného na "zelené louce" v průmyslové zóně Nová Ves.
Společnost ALFA IN a.s. je tradičním českým výrobcem svařovacích strojů, plasmových řezacích strojů, transformátorů, a plynových filtrů. V roce 2010 jsme koupili do našeho výrobního portfolia dobře zavedenou značku elektrocentrál MEDVED. 
Již několik let jsme výhradní dodavatel technologie orbitálního svařování značky ORBITEC.
Jako systémový integrátor realizujeme komplexní dodávky a instalace automatizovaných a robotizovaných pracovišť určených nejen pro svařování. 
V poslední době se zaměřujeme i na CNC plasmové řezání.
V roce 2013 jsme rozšířili naše sídlo v Nové Vsi o novou halu, která slouží především pro činnost v oblasti robotizace a automatizace, CNC řezacích portálů.
 
Naše obchodní aktivity sahají daleko za hranice České republiky. Naše produkty exportujeme do řady evropských i mimoevropských zemí. ALFA IN vyrábí jednak pod svojí vlastní značkou ALFA IN, tak i pod soukromými značkami řady renomovaných firem z oboru svářecí techniky.
V roce 2013 jsme se stali výhradním dovozcem vysoce kvalitních svařovacích hořáků PARKER.
Jsme obchodním a servisním zástupcem holandského výrobce rotačních a turbínových plynoměrů FMG v České a Slovenské republice, naším významným odběratelem v této oblasti je skupina RWE. 
V oblasti plynových filtrů jsme největší dodavatel na českém a slovenském trhu.
 
tuv
 
ALFA IN má od roku 2000 zavedený funkční a certifikovaný systém řízení kvality podle ISO 9001.