Pojistka proti šlehu Kyslík - za redukční ventil suchá předloha Kyslík

Kód: 0764469
1 017 Kč / ks 840 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
29.5.2024
Možnosti doručení

Pojistka proti zpětnému šlehu pro Kyslík (O2). Pojistka slouží proti šlehnutí / plamenu zpět do tlakové lahve. Tento model se používá za redukční ventil.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pojistka proti zpětnému šlehu na autogen, plyn Kyslík - umístění za redukční ventil

  • Pojistka proti zpětnému šlehu pro Kyslík (O2). Pojistka slouží proti šlehnutí / plamenu zpět do tlakové lahve.
  • Tento model se používá za redukční ventil. Šroubuje se na redukční ventil. Až na samotný zpětný ventil se šroubuje hadičník a připojuje hadice.
  •  Pojistka se používá za redukční ventil kyslík profi nebo redukční ventil na kyslík 
  • Světový výrobce GCE

Připojení:

  • Vstup: G 1/4 (pravý závit)
  • Výstup: G 1/4 (pravý závit)

Pozor, dle normy by měla být použita pojistka proti zpětnému šlehu i na hořlavý plyn - Acetylen (AC) nebo Propan

Doplňkové parametry

Kategorie: Autogenní technika / PB
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.1 kg

Video o pojistce proti zpětnému šlehu

Video ukázka, k čemu je pojistka proti šlehu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

GCE - světový výrobce redukčních ventilů a dalšího vybavení pro svářeče

Skupina GCE má rozsáhlý sortiment výrobků a služeb po zákazníky odebírající průmyslové, medicinální a laboratorní zařízení.

Skupina GCE má prodejní zastoupení v následujících zemích: Rakousko, Benelux, Česká Republika, Francie, Německo, Maďarsko, Itálie, Polsko, Portugalsko, Rumunsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Anglie, Čína a Rusko.

Kromě toho GCE nedávno otevřelo nová prodejní místa na Středním východě (Dubaj) v Panamě a Mexiku. GCE má hlavní výrobní jednotky v České Republice a Číně. Distribuční centrum GCE se nachází v Kladně, severně od Prahy.

GCE je spojována se světovými ochrannými známkami a značkami jako jsou AGA, BOC, Butbro, Charledave, DruVa, ESAB, Linde, Mediline, Mujelli, Murex, Propaline, Rhona a Sabre. GCE je držitelem certifikátů ISO 9001 a produkty GCE jsou testovány a schvalovány podle BAM, BSI, Norske Veritas, US Dot, UL, CEN, DIN a SIS. Všechny medicinální produkty a zařízení mají schválení EN pro značku CE, která vyjadřuje, že výrobek je v souladu s příslušnými požadavky, stanovenými v harmonizovaných právních předpisech Evropské unie a odpovídá standardům ISO 14000.

Skupina GCE je v současnosti vedoucí společností na Evropském trhu s plynařským zařízením a zároveň se podílí na vývoji a výrobě různých typů ventilů a průtokoměrů. Původně se GCE soustředilo na obchodování se zařízeními pro svařování a řezání pomocí kyslíku a acetylenu. Nicméně po téměř 100 letech zkušeností se naše nabídka produktů rozrostla o zařízení pro vysoce čisté plyny a medicínu.

Současné produktové portfolio zahrnuje širokou škálu aplikací, od jednoduchých tlakových regulátorů a hořáků pro svařování a řezání až po sofistikovaná zařízení pro zásobování plynem pro lékařské a elektronické průmyslové aplikace.