Pojistka proti zpětnému šlehnutí SG 5 Acetylen suchá předloha

Kód: 0764456
3 585 Kč / ks 2 963 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
21.5.2024
Možnosti doručení

Suchá předloha neboli pojistka proti zpětnému šlehnutí k montáži přímo na redukční ventil. Pojistka pro hořlavé plyny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pojistka SG 5 proti zpětnému šlehnutí ( suchá předloha ) pro hořlavé plyny

Tato pojistka slouží k zabránění vniknutí plamene do lahve s technickým plynem, pokud dojde ke zpětnému šlehnutí, při práci s autogenní soupravou. Suchá předloha typ SG 5 je nejvyšším stupněm ochrany autogenní soupravy suchou cestou. Je vyrobena tak, aby vydržela několik zhášení bez poškození, dokáže tak nahradit několik pojistek nižšího typu. Je určena pro všechny hořlavé plyny nejen pro Acetylen.

 Výhody a použití suché předlohy pro hořlavé plyny:

  • Zpětný ventil
  • Tepelná pojistka - pokud dojde k zahoření, trvale uzavře přívod plynu
  • Tlaková pojistka aktivovaná tlakovou vlnou při zpětném šlehnutí
  • Zhášecí vložka
  • Resetovací mechanismus tlakové pojistky
  • Montáž přímo na redukční ventil
  • Prakticky nezničitelná, je schopna zastoupit několik pojistek SG3
  • Připojení 3/8" LH

Nevýhody:

  • snad vyšší hmotnost
  • cena, která ale za bezpečnost a opakované použití stojí

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství nejen ke svařování
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.567 kg
Pro plyn: Acetylén

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

GCE - světový výrobce redukčních ventilů a dalšího vybavení pro svářeče

Skupina GCE má rozsáhlý sortiment výrobků a služeb po zákazníky odebírající průmyslové, medicinální a laboratorní zařízení.

Skupina GCE má prodejní zastoupení v následujících zemích: Rakousko, Benelux, Česká Republika, Francie, Německo, Maďarsko, Itálie, Polsko, Portugalsko, Rumunsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Anglie, Čína a Rusko.

Kromě toho GCE nedávno otevřelo nová prodejní místa na Středním východě (Dubaj) v Panamě a Mexiku. GCE má hlavní výrobní jednotky v České Republice a Číně. Distribuční centrum GCE se nachází v Kladně, severně od Prahy.

GCE je spojována se světovými ochrannými známkami a značkami jako jsou AGA, BOC, Butbro, Charledave, DruVa, ESAB, Linde, Mediline, Mujelli, Murex, Propaline, Rhona a Sabre. GCE je držitelem certifikátů ISO 9001 a produkty GCE jsou testovány a schvalovány podle BAM, BSI, Norske Veritas, US Dot, UL, CEN, DIN a SIS. Všechny medicinální produkty a zařízení mají schválení EN pro značku CE, která vyjadřuje, že výrobek je v souladu s příslušnými požadavky, stanovenými v harmonizovaných právních předpisech Evropské unie a odpovídá standardům ISO 14000.

Skupina GCE je v současnosti vedoucí společností na Evropském trhu s plynařským zařízením a zároveň se podílí na vývoji a výrobě různých typů ventilů a průtokoměrů. Původně se GCE soustředilo na obchodování se zařízeními pro svařování a řezání pomocí kyslíku a acetylenu. Nicméně po téměř 100 letech zkušeností se naše nabídka produktů rozrostla o zařízení pro vysoce čisté plyny a medicínu.

Současné produktové portfolio zahrnuje širokou škálu aplikací, od jednoduchých tlakových regulátorů a hořáků pro svařování a řezání až po sofistikovaná zařízení pro zásobování plynem pro lékařské a elektronické průmyslové aplikace.