Hadice dvoj Acetylen+Kyslík Dvojité, spojené, hadice

Kód: 7250661
Tip
Značka: GCE
95 Kč –8 %
hadice dvoj acetylen+kyslík
95 Kč –8 % 87 Kč / m 72 Kč bez DPH
Skladem (> 2 m)
Můžeme doručit do:
3.8.2021

Spojené ✅ hadice na dopravu kyslíku a acetylénu při svařování a dalších plynů, kromě (LPG, CNG a MPS). Spojené hadice jsou luxus pro práci a snadnou manipulaci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hadice dvoj Acetylen a Kyslík

Spojené hadice na dopravu kyslíku a acetylénu při svařování a dalších plynů, kromě (LPG, CNG a MPS). Hadice se standardně dodává v průměrů:  6,3 mm (kyslík) + 8,0 mm (acetylen).

Technické paramatery hadic na Acetylen a Kyslík

  • Pracovní teplota: -30°C až +70°C
  • Bezpečnost: 3 : 1
  • Materiál vnitřní: SBR/NR
  • Materiál vnější: NR/EPDM odolné otěru a ozónu
  • Médium: technické plyny
  • Výztuha: Textilní oplet
  • Norma výrobku: EN 559, UNI 4414
  • Vnitřní barva: černá
  • Vnější barva: červená/modrá
  • Použití produktu: technické plyny

Rozpojené hadice najdeš zde - hadice kyslík, hadice acetylen

Doplňkové parametry

Kategorie: Autogenní technika / PB
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Kvalitní výrobky s dlouhou životností. Záruku spokojenosti. To je GCE!

 

Skupina GCE má rozsáhlý sortiment výrobků a služeb po zákazníky odebírající průmyslové, medicinální a laboratorní zařízení.

Skupina GCE má prodejní zastoupení v následujících zemích: Rakousko, Benelux, Česká Republika, Francie, Německo, Maďarsko, Itálie, Polsko, Portugalsko, Rumunsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Anglie, Čína a Rusko.

Kromě toho GCE nedávno otevřelo nová prodejní místa na Středním východě (Dubaj) v Panamě a Mexiku. GCE má hlavní výrobní jednotky v České Republice a Číně. Distribuční centrum GCE se nachází v Kladně, severně od Prahy.

GCE je spojována se světovými ochrannými známkami a značkami jako jsou AGA, BOC, Butbro, Charledave, DruVa, ESAB, Linde, Mediline, Mujelli, Murex, Propaline, Rhona a Sabre. GCE je držitelem certifikátů ISO 9001 a produkty GCE jsou testovány a schvalovány podle BAM, BSI, Norske Veritas, US Dot, UL, CEN, DIN a SIS. Všechny medicinální produkty a zařízení mají schválení EN pro značku CE, která vyjadřuje, že výrobek je v souladu s příslušnými požadavky, stanovenými v harmonizovaných právních předpisech Evropské unie a odpovídá standardům ISO 14000.

Skupina GCE je v současnosti vedoucí společností na Evropském trhu s plynařským zařízením a zároveň se podílí na vývoji a výrobě různých typů ventilů a průtokoměrů. Původně se GCE soustředilo na obchodování se zařízeními pro svařování a řezání pomocí kyslíku a acetylenu. Nicméně po téměř 100 letech zkušeností se naše nabídka produktů rozrostla o zařízení pro vysoce čisté plyny a medicínu.

Současné produktové portfolio zahrnuje širokou škálu aplikací, od jednoduchých tlakových regulátorů a hořáků pro svařování a řezání až po sofistikovaná zařízení pro zásobování plynem pro lékařské a elektronické průmyslové aplikace.