Hadice dvoj Acetylen+Kyslík Dvojité, spojené, hadice

Kód: 272333086010
107 Kč / m 88 Kč bez DPH
Skladem (56,4 m)
Můžeme doručit do:
22.5.2024
Možnosti doručení

Spojené hadice ✅ na dopravu kyslíku a acetylénu ale i dalších plynů při svařování. Nepoužívat a nevhodné pro vedení LPG, CNG a MPS. Hadice se standardně dodává v průměrů 6,3 mm kyslík hadice a 8,0 mm acetylen hadice.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Spojená hadice pro Acetylen a Kyslík - spojeno již z výroby

Spojené hadice ✅ na dopravu kyslíku a acetylénu ale i dalších plynů při svařování. Nepoužívat a nevhodné pro vedení LPG, CNG a MPS. Hadice se standardně dodává v průměrů 6,3 mm kyslík hadice a 8,0 mm acetylen hadice.

Technické parametry dvoj hadice na Acetylen a Kyslík:

 • Pracovní teplota: -30°C až +70°C
 • Bezpečnost: 3 : 1
 • Materiál vnitřní: SBR/NR
 • Materiál vnější: NR/EPDM odolný otěru a ozónu
 • Médium: technické plyny
 • Výztuha: textilní oplet
 • Norma výrobku: EN 559 a UNI 4414
 • Vnitřní barva: černá
 • Vnější barva: červená a modrá
 • Použití produktu: technické plyny
 • Hadice je prodávána na celé metry. Maximum v kuse je 25 metrů

Obě hadice jsou pevně spojeny k sobě. Není potřeba spojovat izolepou či sponkami na hadice. Naopak v případě potřeby jdou od sebe oddělit a to bez poškození jednotlivé hadice.

Rozpojené hadice najdeš zde - hadice kyslík, hadice acetylen

Doplňkové parametry

Kategorie: Autogenní technika / PB
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.5 kg

Video ukázka o potřebě používání pojistek proti zpětnému šlehu do hadice

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

GCE - světový výrobce redukčních ventilů a dalšího vybavení pro svářeče

Skupina GCE má rozsáhlý sortiment výrobků a služeb po zákazníky odebírající průmyslové, medicinální a laboratorní zařízení.

Skupina GCE má prodejní zastoupení v následujících zemích: Rakousko, Benelux, Česká Republika, Francie, Německo, Maďarsko, Itálie, Polsko, Portugalsko, Rumunsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Anglie, Čína a Rusko.

Kromě toho GCE nedávno otevřelo nová prodejní místa na Středním východě (Dubaj) v Panamě a Mexiku. GCE má hlavní výrobní jednotky v České Republice a Číně. Distribuční centrum GCE se nachází v Kladně, severně od Prahy.

GCE je spojována se světovými ochrannými známkami a značkami jako jsou AGA, BOC, Butbro, Charledave, DruVa, ESAB, Linde, Mediline, Mujelli, Murex, Propaline, Rhona a Sabre. GCE je držitelem certifikátů ISO 9001 a produkty GCE jsou testovány a schvalovány podle BAM, BSI, Norske Veritas, US Dot, UL, CEN, DIN a SIS. Všechny medicinální produkty a zařízení mají schválení EN pro značku CE, která vyjadřuje, že výrobek je v souladu s příslušnými požadavky, stanovenými v harmonizovaných právních předpisech Evropské unie a odpovídá standardům ISO 14000.

Skupina GCE je v současnosti vedoucí společností na Evropském trhu s plynařským zařízením a zároveň se podílí na vývoji a výrobě různých typů ventilů a průtokoměrů. Původně se GCE soustředilo na obchodování se zařízeními pro svařování a řezání pomocí kyslíku a acetylenu. Nicméně po téměř 100 letech zkušeností se naše nabídka produktů rozrostla o zařízení pro vysoce čisté plyny a medicínu.

Současné produktové portfolio zahrnuje širokou škálu aplikací, od jednoduchých tlakových regulátorů a hořáků pro svařování a řezání až po sofistikovaná zařízení pro zásobování plynem pro lékařské a elektronické průmyslové aplikace.