Pojistka proti zpětnému šlehnutí SG 5 Kyslík suchá předloha

Kód: 0764458
3 424 Kč / ks 2 830 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
18.6.2024
Možnosti doručení

Suchá předloha neboli pojistka proti zpětnému šlehnutí k montáži přímo na redukční ventil. Pojistka pro kyslík.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pojistka SG 5 proti zpětnému šlehnutí ( suchá předloha ) pro Kyslík

Tato pojistka slouží k zabránění vniknutí plamene do lahve s technickým plynem, pokud dojde ke zpětnému šlehnutí, při práci s autogenní soupravou. Suchá předloha typ SG 5 je nejvyšším stupněm ochrany autogenní soupravy suchou cestou. Je vyrobena tak, aby vydržela několik zhášení bez poškození, dokáže tak nahradit několik pojistek nižšího typu. Je určena pro Kyslík.

 Výhody a použití suché předlohy pro Kyslík:

  • Zpětný ventil
  • Tepelná pojistka - pokud dojde k zahoření, trvale uzavře přívod plynu
  • Tlaková pojistka aktivovaná tlakovou vlnou při zpětném šlehnutí
  • Zhášecí vložka
  • Resetovací mechanismus tlakové pojistky
  • Montáž přímo na redukční ventil
  • Prakticky nezničitelná, je schopna zastoupit několik pojistek SG3
  • Připojení 1/4"

Nevýhody:

  • snad vyšší hmotnost
  • cena, která ale za bezpečnost a opakované použití stojí

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství nejen ke svařování
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.459 kg
Pro plyn: Kyslík

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

GCE - světový výrobce redukčních ventilů a dalšího vybavení pro svářeče

Skupina GCE má rozsáhlý sortiment výrobků a služeb po zákazníky odebírající průmyslové, medicinální a laboratorní zařízení.

Skupina GCE má prodejní zastoupení v následujících zemích: Rakousko, Benelux, Česká Republika, Francie, Německo, Maďarsko, Itálie, Polsko, Portugalsko, Rumunsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Anglie, Čína a Rusko.

Kromě toho GCE nedávno otevřelo nová prodejní místa na Středním východě (Dubaj) v Panamě a Mexiku. GCE má hlavní výrobní jednotky v České Republice a Číně. Distribuční centrum GCE se nachází v Kladně, severně od Prahy.

GCE je spojována se světovými ochrannými známkami a značkami jako jsou AGA, BOC, Butbro, Charledave, DruVa, ESAB, Linde, Mediline, Mujelli, Murex, Propaline, Rhona a Sabre. GCE je držitelem certifikátů ISO 9001 a produkty GCE jsou testovány a schvalovány podle BAM, BSI, Norske Veritas, US Dot, UL, CEN, DIN a SIS. Všechny medicinální produkty a zařízení mají schválení EN pro značku CE, která vyjadřuje, že výrobek je v souladu s příslušnými požadavky, stanovenými v harmonizovaných právních předpisech Evropské unie a odpovídá standardům ISO 14000.

Skupina GCE je v současnosti vedoucí společností na Evropském trhu s plynařským zařízením a zároveň se podílí na vývoji a výrobě různých typů ventilů a průtokoměrů. Původně se GCE soustředilo na obchodování se zařízeními pro svařování a řezání pomocí kyslíku a acetylenu. Nicméně po téměř 100 letech zkušeností se naše nabídka produktů rozrostla o zařízení pro vysoce čisté plyny a medicínu.

Současné produktové portfolio zahrnuje širokou škálu aplikací, od jednoduchých tlakových regulátorů a hořáků pro svařování a řezání až po sofistikovaná zařízení pro zásobování plynem pro lékařské a elektronické průmyslové aplikace.