Tip ! Vřele doporučujeme ✅ produkty značky KOWAX®! Zejména svářecí samostmívací kukly ✅, které svými výkonnostními parametry válcují konkurenční značky na plné čáře. Za málo peněz skutečně hodně muziky. Kvalita ✅ nemusí být vždy jen drahá..

Detektor netěsnosti - sprej 400 ml Detektor netěsností

Kód: 7290008
149 Kč –16 %
Detektor netěsnosti - sprej
149 Kč –16 % 125 Kč / ks 103 Kč bez DPH
Skladem (> 2 ks)
Můžeme doručit do:
30.9.2020

Sprej pro detekci netěsností. Zejména na detekci úniku plynů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Detektor netěsnosti - sprej 400 ml

Sprej pro detekci netěsností. Zejména na detekci úniku plynů.

Únik plynu je signalizovaný tvorbou bublinek v místě netěsnosti. Únik může být způsoben nedostatečně dotaženou maticí či opotřebovaným těsněním. Dále možné použít i ke kontrole jakýchkoli spojů trubek i hadic. Dále se používá i ke kontrole ventilů.

Velmi dobrý a rychlý pomocník k zajištění bezpečí ale i snížení možných ztrát plynů.

Sprej pro detekci úniku se aplikuje ze vzdálenosti cca 20 cm na kontrolované místo. Sprej se může při aplikaci držet v jakémkoli úhlu, svisle i obráceně. V případě detekování úniku plynu se budou v daném místě tvořit bublinky.

Jedno balení - sprej, vydrží na cca 1000 aplikací - zkoušek.

Provozní teplota od 0 do 50 stupňů celsia.

Objem 400 ml.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Chemie
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Světový lídr v oblasti technických, potravinářských a speciálních plynů a souvisejících produktů. Německá kvalita a vývoj. To je Linde Gas!

 

Historie společnosti začíná u dceřiné společnosti německého koncernu Linde. Historie koncernu se začala psát již v roce 1879, kdy Carl von Linde založil ve Wiesbadenu podnik na vývoj a výrobu chladírenských zařízení.

V průběhu 130leté historie se výrobní program postupně měnil, nicméně dominantní roli vždy představovala výroba technických plynů. Velikost podniku postupně rostla mimo jiné i spojením s firmou AGA a z původně malé lokální firmy se stal koncern světového významu. V září roku 2006 došlo ke spojení Linde a britské BOC.

V současnosti je The Linde Group přední světová plynařská a inženýrská společnost s přibližně 68 tisíci zaměstnanci ve více než 100 zemích po celém světě.

Společnost Linde zakoupila v roce 1991 v tehdejším Československu 30% akcií podniku Technoplyn, čímž vznikla společnost LINDE TECHNOPLYN a.s. V květnu 1995 se pak stala jejím jediným vlastníkem. Pokud jde o kvalitu výrobků a služeb, patří Linde Gas a.s. (změna názvu proběhla v roce 2006) mezi nejlepší v koncernu Linde, a zároveň zaujímá vedoucí postavení na českém trhu. Společnost Linde Gas a.s. investovala od roku 1991 do výroby a distribuce technických plynů v České republice více než 15 miliard Kč.

Linde Gas a.s. disponuje největší prodejní sítí technických plynů a příslušenství v České republice. Zákazníci si mohou naše výrobky koupit na více než 200 prodejních místech.