Detektor netěsnosti - sprej 400 ml Detektor netěsností

Kód: 7290008
149 Kč –15 %
Detektor netěsnosti - sprej
149 Kč –15 % 126 Kč / ks 104 Kč bez DPH
Skladem (> 2 ks)
Můžeme doručit do:
3.8.2021

Sprej pro detekci netěsností. Zejména na detekci úniku plynů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Detektor netěsnosti - sprej 400 ml

Sprej pro detekci netěsností. Zejména na detekci úniku plynů.

Únik plynu je signalizovaný tvorbou bublinek v místě netěsnosti. Únik může být způsoben nedostatečně dotaženou maticí či opotřebovaným těsněním. Dále možné použít i ke kontrole jakýchkoli spojů trubek i hadic. Dále se používá i ke kontrole ventilů.
Velmi dobrý a rychlý pomocník k zajištění bezpečí ale i snížení možných ztrát plynů.
Sprej pro detekci úniku se aplikuje ze vzdálenosti cca 20 cm na kontrolované místo. Sprej se může při aplikaci držet v jakémkoli úhlu, svisle i obráceně. V případě detekování úniku plynu se budou v daném místě tvořit bublinky.

  • Jedno balení - sprej, vydrží na cca 1000 aplikací - zkoušek.
  • Provozní teplota od 0 do 50 stupňů celsia.
  • Objem 400 ml.

Doplňkové parametry

Kategorie: Chemie pro svařování
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Světový lídr v oblasti technických, potravinářských a speciálních plynů a souvisejících produktů. Německá kvalita a vývoj. To je Linde Gas!

 

Historie společnosti začíná u dceřiné společnosti německého koncernu Linde. Historie koncernu se začala psát již v roce 1879, kdy Carl von Linde založil ve Wiesbadenu podnik na vývoj a výrobu chladírenských zařízení.

V průběhu 130leté historie se výrobní program postupně měnil, nicméně dominantní roli vždy představovala výroba technických plynů. Velikost podniku postupně rostla mimo jiné i spojením s firmou AGA a z původně malé lokální firmy se stal koncern světového významu. V září roku 2006 došlo ke spojení Linde a britské BOC.

V současnosti je The Linde Group přední světová plynařská a inženýrská společnost s přibližně 68 tisíci zaměstnanci ve více než 100 zemích po celém světě.

Společnost Linde zakoupila v roce 1991 v tehdejším Československu 30% akcií podniku Technoplyn, čímž vznikla společnost LINDE TECHNOPLYN a.s. V květnu 1995 se pak stala jejím jediným vlastníkem. Pokud jde o kvalitu výrobků a služeb, patří Linde Gas a.s. (změna názvu proběhla v roce 2006) mezi nejlepší v koncernu Linde, a zároveň zaujímá vedoucí postavení na českém trhu. Společnost Linde Gas a.s. investovala od roku 1991 do výroby a distribuce technických plynů v České republice více než 15 miliard Kč.

Linde Gas a.s. disponuje největší prodejní sítí technických plynů a příslušenství v České republice. Zákazníci si mohou naše výrobky koupit na více než 200 prodejních místech.