Rukojeť U7

Kód: 0763473
2 497 Kč –13 %
Rukojeť U7
2 497 Kč –13 % 2 161 Kč / ks 1 786 Kč bez DPH
Skladem (> 2 ks)
Můžeme doručit do:
22.9.2021

Rukojeť ✅ U7 pro autogen. Pro svařovací a řezací nástavce RN7, RNK7 a RN BIR. Pro Acetylen, Propan, Propan-butan i zemní plyn. Délka 215 mm. Nejkvalitnější rukojeť na trhu od světoznámého výrobce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rukojeť U7

Autogenní rukojeť U7 pro řezací a svařovací nástavce RN7, svařovací nástavec RN7K kolečko, RN BIR. Použitelná pro hořlavé plyny acetylen, propan, propan-butan, zemní plyn.

  • Součástí dodávky jsou matice a hadicové nástavce ( 6 a 8 mm ).
  • Připojení: kyslík G 1/4", hořlavý plyn G3/8" LH
  • Délka: 215 mm

Nezapomeň na pojistky proti zpětnému šlehu, třeba acetylen pojistka a kyslík pojistka

Doplňkové parametry

Kategorie: Autogenní technika / PB
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MK Avatar autora | 1.1.2021
Velká spokojenost

Kvalitní výrobky s dlouhou životností. Záruku spokojenosti. To je GCE!

 

Skupina GCE má rozsáhlý sortiment výrobků a služeb po zákazníky odebírající průmyslové, medicinální a laboratorní zařízení.

Skupina GCE má prodejní zastoupení v následujících zemích: Rakousko, Benelux, Česká Republika, Francie, Německo, Maďarsko, Itálie, Polsko, Portugalsko, Rumunsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Anglie, Čína a Rusko.

Kromě toho GCE nedávno otevřelo nová prodejní místa na Středním východě (Dubaj) v Panamě a Mexiku. GCE má hlavní výrobní jednotky v České Republice a Číně. Distribuční centrum GCE se nachází v Kladně, severně od Prahy.

GCE je spojována se světovými ochrannými známkami a značkami jako jsou AGA, BOC, Butbro, Charledave, DruVa, ESAB, Linde, Mediline, Mujelli, Murex, Propaline, Rhona a Sabre. GCE je držitelem certifikátů ISO 9001 a produkty GCE jsou testovány a schvalovány podle BAM, BSI, Norske Veritas, US Dot, UL, CEN, DIN a SIS. Všechny medicinální produkty a zařízení mají schválení EN pro značku CE, která vyjadřuje, že výrobek je v souladu s příslušnými požadavky, stanovenými v harmonizovaných právních předpisech Evropské unie a odpovídá standardům ISO 14000.

Skupina GCE je v současnosti vedoucí společností na Evropském trhu s plynařským zařízením a zároveň se podílí na vývoji a výrobě různých typů ventilů a průtokoměrů. Původně se GCE soustředilo na obchodování se zařízeními pro svařování a řezání pomocí kyslíku a acetylenu. Nicméně po téměř 100 letech zkušeností se naše nabídka produktů rozrostla o zařízení pro vysoce čisté plyny a medicínu.

Současné produktové portfolio zahrnuje širokou škálu aplikací, od jednoduchých tlakových regulátorů a hořáků pro svařování a řezání až po sofistikovaná zařízení pro zásobování plynem pro lékařské a elektronické průmyslové aplikace.