Hrajeme FÉR ! Neuvádíme falešné a nesmyslné slevy. I přesto u nás ale nakoupíte za skvělé ceny.

Řezací nástavec RN7 - páčka řezák s páčkou

Kód: 7250026
3 051 Kč / ks 2 521 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
23.3.2023
Možnosti doručení

Řezací nástavec ✅ RN7 - páčka. Pro acetylen. Délka 265 mm. Kvalitní nástavec od světového výrobce GCE.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Řezací nástavec RN7 - ovládání páčkou, pro řezání autogenem

Řezací nástavec pro rukojeť U7 s páčkou. Ovládání řezání je pomocí páčky.

  • Hořlavý plyn: acetylen nebo Propan-butan
  • Rozsah řezání: 3-100mm
  • Vhodné hubice: hubice nahřívací R 70 A, hubice řezací R 70 Ac
  • Délka: 265 mm
  • Úhel hlavy: 90 stupňů Součástí dodávky je víceotvorový klíč, bez nahřívacích a řezacích hubic.

Doplňkové parametry

Kategorie: Autogenní technika / PB
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

GCE - světový výrobce redukčních ventilů a dalšího vybavení pro svářeče

Skupina GCE má rozsáhlý sortiment výrobků a služeb po zákazníky odebírající průmyslové, medicinální a laboratorní zařízení.

Skupina GCE má prodejní zastoupení v následujících zemích: Rakousko, Benelux, Česká Republika, Francie, Německo, Maďarsko, Itálie, Polsko, Portugalsko, Rumunsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Anglie, Čína a Rusko.

Kromě toho GCE nedávno otevřelo nová prodejní místa na Středním východě (Dubaj) v Panamě a Mexiku. GCE má hlavní výrobní jednotky v České Republice a Číně. Distribuční centrum GCE se nachází v Kladně, severně od Prahy.

GCE je spojována se světovými ochrannými známkami a značkami jako jsou AGA, BOC, Butbro, Charledave, DruVa, ESAB, Linde, Mediline, Mujelli, Murex, Propaline, Rhona a Sabre. GCE je držitelem certifikátů ISO 9001 a produkty GCE jsou testovány a schvalovány podle BAM, BSI, Norske Veritas, US Dot, UL, CEN, DIN a SIS. Všechny medicinální produkty a zařízení mají schválení EN pro značku CE, která vyjadřuje, že výrobek je v souladu s příslušnými požadavky, stanovenými v harmonizovaných právních předpisech Evropské unie a odpovídá standardům ISO 14000.

Skupina GCE je v současnosti vedoucí společností na Evropském trhu s plynařským zařízením a zároveň se podílí na vývoji a výrobě různých typů ventilů a průtokoměrů. Původně se GCE soustředilo na obchodování se zařízeními pro svařování a řezání pomocí kyslíku a acetylenu. Nicméně po téměř 100 letech zkušeností se naše nabídka produktů rozrostla o zařízení pro vysoce čisté plyny a medicínu.

Současné produktové portfolio zahrnuje širokou škálu aplikací, od jednoduchých tlakových regulátorů a hořáků pro svařování a řezání až po sofistikovaná zařízení pro zásobování plynem pro lékařské a elektronické průmyslové aplikace.