Pojistka proti zpětnému šlehu Acetylen - za rukojeť/hořák zpětná pojistka acetylen

Kód: 7251042
603 Kč –7 %
Pojistka proti zpětnému šlehu Acetylen - za rukojeť/hořák
603 Kč –7 % 562 Kč / ks 464 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
3.8.2021

Pojistka proti zpětnému šlehu pro Acetylen (Ac). Pojistka slouží proti šlehnutí / plamenu zpět do tlakové lahve. Tento model se používá za rukojeť nebo hořák. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pojistka proti zpětnému šlehu Acetylen - za rukojeť / hořák

Pojistka proti zpětnému šlehu pro Acetylen (Ac). Pojistka slouží proti šlehnutí / plamenu zpět do tlakové lahve.

Tento model se používá za rukojeť nebo hořák, kam se přišroubuje maticí G 3/8 LH (levý závit). Na druhém konci pojistky je připojení na hadičník 8 mm. 

Tato pojistka se používá například za hořák řezací nebo rukojeť U7 

Pozor, dle normy by měla být použita pojistka proti zpětnému šlehu i na hoření podporující plyn - kyslík (O2).

Doplňkové parametry

Kategorie: Autogenní technika / PB
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Světový lídr v oblasti technických, potravinářských a speciálních plynů a souvisejících produktů. Německá kvalita a vývoj. To je Linde Gas!

 

Historie společnosti začíná u dceřiné společnosti německého koncernu Linde. Historie koncernu se začala psát již v roce 1879, kdy Carl von Linde založil ve Wiesbadenu podnik na vývoj a výrobu chladírenských zařízení.

V průběhu 130leté historie se výrobní program postupně měnil, nicméně dominantní roli vždy představovala výroba technických plynů. Velikost podniku postupně rostla mimo jiné i spojením s firmou AGA a z původně malé lokální firmy se stal koncern světového významu. V září roku 2006 došlo ke spojení Linde a britské BOC.

V současnosti je The Linde Group přední světová plynařská a inženýrská společnost s přibližně 68 tisíci zaměstnanci ve více než 100 zemích po celém světě.

Společnost Linde zakoupila v roce 1991 v tehdejším Československu 30% akcií podniku Technoplyn, čímž vznikla společnost LINDE TECHNOPLYN a.s. V květnu 1995 se pak stala jejím jediným vlastníkem. Pokud jde o kvalitu výrobků a služeb, patří Linde Gas a.s. (změna názvu proběhla v roce 2006) mezi nejlepší v koncernu Linde, a zároveň zaujímá vedoucí postavení na českém trhu. Společnost Linde Gas a.s. investovala od roku 1991 do výroby a distribuce technických plynů v České republice více než 15 miliard Kč.

Linde Gas a.s. disponuje největší prodejní sítí technických plynů a příslušenství v České republice. Zákazníci si mohou naše výrobky koupit na více než 200 prodejních místech.