Prostředek v rozprašovači k leštění nerezu 750 ml prostředek k leštění a konzervaci nerezů

Kód: 290000
204 Kč –17 %
Prostředek v rozprašovači k leštění nerezu 750 ml
204 Kč –17 % 169 Kč / ks 140 Kč bez DPH
Skladem (9 ks)
Můžeme doručit do:
7.10.2022
Možnosti doručení

Prostředek v rozprašovači k leštění nerezu  LENEKO 750 ml určený pro profesionální použití na zbavení nečistot nerezových povrchů a jiných ušlechtilých kovových povrchů. Povrchy se oživí a vzhledově sjednotí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prostředek v rozprašovači k leštění nerezu - super výsledek a lesk nerezových dílů po použití

Prostředek v rozprašovači k leštění nerezu ✅ LENEKO 750 ml určený pro profesionální použití na zbavení nečistot nerezových povrchů a jiných ušlechtilých kovových povrchů. Povrchy se oživí a vzhledově sjednotí.

Doporučujeme pro lepší výsledek před použitím prostředku LENEKO použít neutralizační pastu.

Použití:

Na vysušenou plochu zbavenou nečistot ať už po použití neutralizační pasty nebo bez pasty se nastříká slabá vrstva přípravku, která se rozetře do vysokého lesku. Díky tomuto prostředku se nejen povrch oživí a sjednotí, ale poté lépe odolává vodě a omaku. 

Obsah: 750 ml

Bezpečnost práce: Uchovávejte uzamčené mimo dosah dětí. Používejte vhodný ochranný oděv, ochranné rukavice, ochranné brýle nebo obličejový štít.

Nebezpečí: Vysoce hořlavá kapalina a páry. Může způsobit ospalost nebo závratě. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení.

POKYNY PRVNÍ POMOCI: 

Při zasažení očí: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. V případě, že máte nasazeny kontaktní čočky a pokud jdou lehce vyjmout učiňte tak a stále oči vyplachujte vodou.

Při požití: Vypláchněte ústa, nevyvolávejte zvracení, zda se necítíte dobře okamžitě volejte lékaře a ukažte tento obal nebo tento štítek..

Při vdechnutí: Okamžitě jít na čerstvý vzduch a zůstaňte v poloze, která Vám usnadní dýchání.

Doplňkové parametry

Kategorie: Chemie pro svařování
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Dodavatel plynů a svářecí techniky Proindustry, s.r.o. je přední, český a dlouholetý dodavatel firem, živnostníků a domácností v několika segmentech.