Tip ! Vřele doporučujeme ✅ produkty značky KOWAX®! Zejména svářecí samostmívací kukly ✅, které svými výkonnostními parametry válcují konkurenční značky na plné čáře. Za málo peněz skutečně hodně muziky. Kvalita ✅ nemusí být vždy jen drahá..

Ochrana svářecího stolu Antihaft s ochranou proti korozi Siegmund Chránič svářecího stolu

Kód: 2-000926
Novinka
Značka: Proindustry
1 390 Kč –7 %
Ochrana svářecího stolu Antihaft s ochranou proti korozi Siegmund®
1 390 Kč –7 % 1 287 Kč / ks 1 064 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
1.10.2020
Položka byla vyprodána…

Ochrana ✅ svářecího stolu Antihaft je nehořlavý, voděodolný přípravek, který zabraňuje ulpívání rozprskům na svařovacím stole. Antihaft nevytváří při svařování žádné jedovaté nebo zdravotně závadné páry nebo produkty rozkladu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ochrana svářecího stolu Antihaft s ochranou proti korozi Siegmund

Antihaft je nehořlavý, voděodolný přípravek, který zabraňuje ulpívání rozprskům na svařovacím stole. Antihaft nevytváří při svařování žádné jedovaté nebo zdravotně závadné páry nebo produkty rozkladu.

Antihaft může být samozřejmě použit na svařovací díly (např. ocel, ušlechtilá ocel, hliník, pozinkované díly). Pokud budou tyto díly následně lakovány, musí se před tím odstranit zbytky Antihaftu pomocí příslušného čistidla a utřít dosucha.
K tomuto účelu slouží: voda, vodní roztok, kyselý a neutrální čistič (např. 2% čističe Antihaftu do vody). Nevhodné jsou studené čističe respektive chlorované uhlovodíky.

Antihaft se nanáší zejména postřikem (alternativně štětec, hadr atd). Účinek Antihaftu funguje stejně jako režim navlhčení a vysušení. Svařovací kuličky se dají po svařování lehce odstranit.


Cena za Antihaft při každodenním použití činí cca 650 Kč/m² stolu za rok.

Obsah balení: 5 litrů

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Chemie
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 5 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Dodavatel plynů a svářecí techniky Proindustry, s.r.o. je přední, český a dlouholetý dodavatel firem, živnostníků a domácností v několika segmentech.