Hrajeme FÉR ! Neuvádíme falešné a nesmyslné slevy. I přesto u nás ale nakoupíte za skvělé ceny.

Mořící gel na nerez Antiox 5 kg Mořidlo na nerez

Kód: SCTP301
Akce Tip
Značka: Proindustry
2 263 Kč / ks 1 870 Kč bez DPH 453 Kč / 1 kg
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
23.3.2023
Možnosti doručení

Mořící gel na nerez ✅ je určen k moření povrchů dílů, svárů a jejich okolí nerez austenitických ocelí. Pro odstranění černého zápalu, který se vytváří v okolí svaruGelová konzistence brání stékání ze svislých ploch. Před použitím protřepat - z kapaliny vznikne gel. Neskutečná funkčnost. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mořící gel na nerez Antiox 5 kg - perfektní sluha po svařování nerezi

Přípravek je určen k moření povrchů dílů, svárů a jejich okolí nerez ✅ austenitických ocelí. Pro odstranění černého zápalu, který se vytváří v okolí svaru.
Gelová konzistence brání stékání ✅ ze svislých ploch. Před použitím protřepat - z kapaliny vznikne gel.

Odstranění svarových okují a náběhových barev, staré poškozené pasivní vrstvy, otěrů a náletu uhlíkové oceli, cizích oxidů a stop po manipulaci. Pro vysoce legované chromniklmolybdenové materiály.

Před zpracováním přečíst bezpečností pokyny. Antiox dobře protřepat a promíchat, aby vznikla homogenní hmota. Nanést umělohmotným štětcem  stejnoměrně silnou vrstvu na svar a okolí. Podle typu svaru a teploty prostředí nechat působit 30–90 minut. Opláchnout vodou o tlaku min. 12 MPa. U krátkých svarových spojů je možné provést oplach pouze tekoucí vodou bez tlaku za intenzivního mechanického působení nerezového nebo umělohmotného kartáče nebo houby. Oplachovat tak dlouho, až je mořený povrch a odtékající voda pH neutrální. Pokud není mořený povrch úplně čistý, celý proces opakovat.

Odpadní oplachové vody jsou kyselé a obsahují těžké kovy, proto je nutné je zachytávat. Před oplachem mořící pasty je možné na povrch nanést neutralizační pastu, která oplachové vody zneutralizuje. Zachycené oplachové vody (i zneutralizované), je nutné ekologicky likvidovat. Buď pomocí vlastní čistírny odpadních vod ( nutno projednat s vodohospodářem ) nebo předat k likvidaci odborné firmě.

Antiox obsahuje kyselinu dusičnou a fluorovodíkovou. Pokyny, které je třeba dodržovat, jsou uvedeny na etiketě. Další informace jsou uvedeny v seznamu bezpečnostních údajů, a je možné je u nás získat. Pracovník musí být vybaven ochranným oblekem, rukavicemi a obličejovým štítem.

  • Z 1 kg Antioxu je možno upravit 40 – 90 bm sváru.
  • Pozor přípravek je značně kyselý!
  • Balení obsahuje 5 kg.
  • Štětec na nanášení gelu

 

Jak svářet správně nerez, najdeš u nás blogu o sváření a svařování. Neváhej mrknout, najdeš tam hooodně zajímavých informací.

Upozornění:

Přípravky označené symbolem () jsou dle ES č.1272/2008 (nařízení CLP) zařazeny do kategorie nebezpečnosti Acute Tox. 2. Dle § 44 zákona 258/2000 Sb. je pro nakládání s těmito přípravky povinnost mít zabezpečenou tzv. osobu odborně způsobilou. Tyto přípravky lze prodat pouze fyzickým osobám podnikajícím nebo právnickým osobám. Osobu odborně způsobilou je nutné mít v zaměstnaneckém nebo smluvním poměru.


Osobou odborně způsobilou je:
•    Osoba s dokončeným VŠ vzděláním v chemických oborech (kompletní seznam oborů viz. zákon 258/2000 Sb.)
•    Osoba, která úspěšně složila zkoušku odborné způsobilosti na Krajské hygienické stanici

Doplňkové parametry

Kategorie: Chemie pro svařování
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Proindustry | distributor plynů a svářecí techniky

Dodavatel plynů a svářecí techniky Proindustry, s.r.o. je přední, český a dlouholetý dodavatel firem, živnostníků a domácností v několika segmentech.