Červený penetrant RED pro hledání prasklin Hledání prasklin

Kód: ASB35-01
298 Kč / ks 246 Kč bez DPH
Skladem (15 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024
Možnosti doručení

Červený penetrant RED je určený pro hledání trhlin ✅ a prasklin způsobených při svařování. Vniká do nejvíce namáhaných částí a slouží k určování trhlin a pórovitosti kovových ale i jiných materiálů. Nezpůsobuje korozi a nerozleptává jiné materiály jako měď, zinek, ocel, titan, hliník či další. Používá se v kombinaci s bílou vývojkou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Červený penetrant pro hledání a detekci prasklin před i po sváření

Červený penetrant RED je určený pro hledání trhlin a prasklin ✅ způsobených při svařování. Vniká do nejvíce namáhaných částí a slouží k určování trhlin a pórovitosti kovových ale i jiných materiálů. Nezpůsobuje korozi ✅ a nerozleptává jiné materiály jako měď, zinek, ocel, titan, hliník či další. Používá se v kombinaci s bílou vývojkou.

Obsah: 400 ml

Návod pro detekci praskliny a použití spreje:

Nejprve se použije červený penetrant pro hledání prasklin ve svarech, kterým se nastříká podezřelý kus materiálu či svaru. Následně se použije modrý čistič, kterým se vyčistí a odstraní červený penetrant. Žádný strach, pokud má materiál či svar trhlinu ( byť i mikroskopickou ), tak červený penetrant do této trhliny spolehlivě pronikl a zůstane tam i po očištění. Následně se použije takzvaná bílá vývojka. Následně, pokud je v materiálu či svaru trhlina, bílá vývojka toto místo označí a krásně ukáže trhlinu po reakci s červeným penetrantem. Pro očištění detekovaného místa se následně použije takzvaný modrý čistič neboli cleaner. Velmi jednoduchá, rychlá a spolehlivá metoda.

Doplňkové parametry

Kategorie: Chemie pro svařování
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Soges - italský výrobce svářecích kukel a pomůcek pro svářeče

Italský výrobce svářecích kukel a ochranných pomůcek pro svářeče, s velmi dobrou kvalitou produktů za rozumné ceny.