Výhodné SETY = svářečka + výbava

Naše svářečky v setech jsou zaručeně kvalitní, spolehlivé, značkové a vyzkoušené naším svářecím technologem a ověřené i v praxi při sváření.
Svářečky máme ve výhodných setech s dalším příslušenstvím za výhodné ceny ale i samostatné svářečky, když všechno ostatní už máš.
Pokud si však nejsi jistý, zda-li volíš správnou svářečku přímo pro tvoje potřeby, pak neváhej kontaktovat svářecího technika.
Rádi Ti pomůžeme s výběrem svářečky, která bude přesně pro tvoje potřeby.Vyberte si výhodné sety svářeček podle parametrů

Nejprodávanější

Svářečka CO2 KOWAX GeniMig 220 LCD Synergy - výhodný SET
od 11 982 Kč
Svářečka GeniMig 240DP LCD - výhodný SET
Svářečka GeniMig 240DP LCD - výhodný SET
Skladem (7 ks)
KWXSTGM240DP/SET1
od 16 226 Kč
6 položek celkem

Cena

591335366
1591335366

Značky

Jištění svářečky (A)

Napájení svářečky (V)

Pro metodu sváření

Rozsah svařovacího proudu (A)

Řada svářeček

Svařovaný materiál

Typ svářečky

Účel použití

Výbava

Výrobce

Zatěžovatel 100%

Zatěžovatel 30%

Zatěžovatel 60%

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 6
Invertorová svářečka 200 MultiArc iWeld - výhodný SET
Kabel/y SET
od 5 913 Kč / ks

Invertorová profi svářečka 200 HD MultiArc od maďarské firmy iWeld ✅ se vyznačuje kvalitou a výkonem. Profesionální svářecí invertor pro sváření obalenou elektrodou - MMA a i...

8HD200MTARC/SET1
Svářečka CO2 AlfaIn Perun 200 SD Pulse - výhodný SET
SET
od 35 365 Kč / ks

Nejmodernější multifunkční invertorová svářečka pro svařování všemi metodami ✅  MMA, MIG / MAG i TIG. Určen pro ocelové, nerezové i hliníkové dráty průměru 0,6 - 1,0 mm,...

5.0335/SET2
Svářečka MMA, MIG, TIG Perun 200 MIG Syn PFC - výhodný SET
Kabel/y SET
od 26 484 Kč / ks

Multifunkční svářečka - invertor pro svařování všemi metodami ✅ - MMA, MIG / MAG i TIG. Určen pro ocelové a nerezové dráty průměru 0,6 - 1,0 mm, hliníkové dráty 1,0 mm a skvěle...

+ další
5.0291/SET2

Svářečka v SETU za zvýhodněnou cenu

Pokud Ti nevyhovuje nějaký námi nabízený SET svářečky za zvýhodněnou cenu, tak si sestav vlastní SET svářečky se slevou. Jak si sestavit vlastní svářečku v SETU se slevou, najdeš jednoduše u nás na blogu.

Svářečka v setu

Svářečka je zdroj elektrické energie pro spojení nejrůznějších kovových materiálů. Pořizovací cena svářečky není nijak závratná a svářečka tak najde uplatnění nejen ve firmách ale i domácnostech a každé malé dílně či garážiS pomocí svářečky vyrobí každý alespoň malinko zručný kutil doma branku, bránu, plot, nejrůznější konstrukce a držáky a mnoho a mnoho dalších věcí opraví a udrží při životě. 

V závislosti na četnosti použití, svařovaném typu materiálu a jeho tloušťky je dobré zodpovědně vybrat vhodný model svářečky. Pro údržbářské provozy a domácí kutily jsou vhodné multifunkční svářečky, které zvládají nejrůznější ocelové materiály a metody svařování. Pro výrobní firmy a profesionální svářeče, je naopak vhodné vybrat svářecí zdroj přímo na míru svářeče a jeho práci, tedy svařovanému materiálu, metody sváření a požadovanému výsledku svářečských prací.

Pokud jsi hobby svářeč či kutil, mrkni na hobby ale můžeš i profi svářečky. Dobře ale zvaž, zda-li případně potřebuješ profi stroj. Ve většině případů Ti postačí hobby svářečka a udělá stejnou službu. Na cestu k babičce do vedlejší vsi asi Mercedes nepotřebuješ, že jo.

Pokud jsi profík, se svářečkou se živíš a napadlo by Tě nějakou pětku ušetřit a koukat i po hobby zdrojích, tak se na to vybodni. Pro tebe je prostě profi mašina základ. Taky nepojedeš Trabantem do Paříže na jeden zátah.. jasně, dojedeš tam i tím Trábošem ale bude to pěkná otrava a po cestě budeš ještě dělat servis.

Metody svařování

Pomocí svářečky je možné svařovat různými druhy svářecích metod. Je dobré vybírat svářečku zejména podle toho, jakou svařovací metodu budu využívat nejčastěji. Podle toho vybírám svářečku v setu pro MMA - obalenou elektrodu, nebo svářečku v setu pro MIG/MAG - ,,céóčkovou svářečku" nebo svářečku v setu pro TIG/WIG - wolframovou elektrodu.

MMA svářečky

Metoda sváření elektrickým obloukem a obalenou svářecí elektrodou. Pro MMA metodu jsou trafosvářečky a invertorové svářečky. Provedený svár není ve většině případů moc hezký a navíc se zde musí počítat s celkem značným čištěním strusky, která na místě svaru zůstane po obalené elektrodě. MMA metoda je určena zejména pro sváření ocelových " černých" materiálů, nicméně umožňuje svářet i další kovové materiály, jako litinu, nerez, hliník a další. Při správném svářecím postupu je svar vysoce pevný a kvalitní.

MIG / MAG svářečky

Metoda svařování v ochranné atmosféře plynu. Určená zejména pro svaření plechů nebo jeklů či opravy karoserií automobilů. Provedený svar je pohledově hezký ale s nutností dočištění po sváření. Odstranění okují po svářeníPřídavný materiál je svářecí drát navinutý na cívce, který je plynule roztavován pomocí elektrického oblouku a svarová lázeň je chráněna ochranným plynem. Svářeč se tak většinou neobejde bez plynové lahve s CO2 svařovací nebo směsným svářecím plynem v lahvi. Existuje však varianta sváření bez plynu, je ale nutné použít trubičkový - dutinkový svářecí drát navinutý na cívce. Tato metoda sváření bez plynu se často nazývá jako FLUX a jsou k tomu nutné svářečky podporující svařování bez plynu. Metoda MIG/MAG je určená zejména pro sváření ocelových "černých" materiálů, nicméně umožňuje svářet i další kovové materiály jako nerez či hliník. Při správném svářecím postupu je svar vysoce pevný a kvalitní.

TIG / WIG svářečky

Metoda sváření TIG / WIG v ochranné atmosféře plynu. Určena zejména pro sváření tenkých plechů a jiných drobných materiálů. Velmi vhodná na sváření trubek. Svar je velmi hezký a estetický. Po svaření není třeba svar čistit. Netvoří se struska ani okuje. Nutné použít správnou netavící se wolframovou elektrodu a vhodný přídavný materiál - svářecí TIG drát v tyčkáchPřídavný materiál je plynule taven pomocí elektrického oblouku a svarová lázeň je chráněna ochranným plynem. Svářeč se tak takřka neobejde bez plynové lahve s Argonem na sváření. Existuje však varianta sváření bez plynu ale i přídavného materiálu. Metoda TIG/WIG je určená zejména pro sváření nerezi a hliníku ale umožňuje svářet i ocelové "černé" materiály. Při správném svářecím postupu je

Informace o metodě sváření MMA - obalenou elektrodou najdeš u nás na blogu o sváření, stejně jako o metodě sváření MIG/MAG a o metodě sváření TIG. Na blogu o sváření najdeš vůbec mnoho zajímavých informací o sváření. Neváhej o mrkni. Pokud by Ti nějaký SET nevyhovoval svým složením, mrkni jak a udělej si vlastní set svářečky přímo na míru a získej výhodnou cenu svářečky - invertoru.