Pracovní stůl MARS 2x zásuvka, 2x dvířka - 1215 x 610 x 800 mm extra kvalitní pracovní stůl

Kód: 4800
9 906 Kč / ks 8 187 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
22.5.2024
Možnosti doručení

Vysoce kvalitní ✅ pracovní stůl vyrobený z ocelového plechu a opatřený práškovým lakem s odolností proti otěru. Pracovní deska z 2,5 cm silného, lepeného, bukového dřeva s extra dlouhou životností ✅. Dvě zásuvky a dvě velká uzamykatelná místa uvnitř stolu. Stůl co stojí za to!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pracovní stůl do dílny nebo garáže, 2x zásuvka, 2x dvířka - 1215 x 610 x 800 mm

Vysoce kvalitní ✅ pracovní stůl vyrobený z ocelového plechu a opatřený práškovým lakem s odolností proti otěru. Pracovní deska z 2,5 cm silného, lepeného, bukového dřeva s extra dlouhou životností. Dvě zásuvky a dvě velká uzamykatelná místa uvnitř stolu.

Stůl co stojí za to!

 

Parametry pracovního stolu do každé dílny a garáže:

  • Statická nosnost plochy stolu: 350 kg / m2
  • Nosnost zásuvky: 12 kg při rovnoměrném rozložení zátěže
  • Stavitelné nožičky pro vyrovnání nerovností podlahy
  • Uzamykatelná dvířka
  • Kvalitní kuličkový výsuv zásuvek
  • Snadná montáž díky předlisovaným maticím
  • Rozměry ( D x Š x V ): 1215 x 610 x 800 mm

 

Barevné provedení pracovního stilu:

  • zásuvky a dvířka: červená RAL 3000
  • rám: šedá RAL 7037


Hmotnost: 53 kg

Stůl je dodáván nesestavený v kartonovém boxu. Návod k montáži v související soubory k stažení + přiložen  krabici. Velmi jednoduchá montáž ,,alá" IKEA

Stůl lze sestavovat a kombinovat s dalšími produkty výrobce MARS Svratka – dílenské skříně, nástěnné panely a příslušenství.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vybavení pro svářeče
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 53 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Mars Svratka - kvalitní český výrobce pracovního a dílenské nábytku a vybavení.

Rázovitá a chudá krajina Českomoravské vrchoviny neposkytovala nikdy svému obyvatelstvu dostatečnou obživu obhospodařování kamenité půdy. Lid na Svratecku žil tvrdým životem. Veškeré potřebné předměty pro domácnost a pro hospodářství si každý zhotovoval sám. Časem se tak zdokonalili v určitém oboru natolik, že se tyto činnosti staly jejich hlavním zdrojem příjmů.

Dostatek materiálů jako jílovitá hlína, kámen či dřevo dal základ vzniku řemesel. Známým odvětvím ve Svratce bylo hrnčířství, sirkařství, plátenictví a tkalcovství, řemeslo dřevařské, později i klempířství a zámečnictví.

Druhá polovina 19. století je ve znamení klempířství. V roce 1865 vznikají drobné firmy zabývající se ruční výrobou kovového zboží. Mezi nejvýznamnější patří firmy Jan Berounský, Josef Berounský, Josef Kyncl a syn a Družstvo klempířů Svratka.

Výrobky z plechu samozřejmě svým zpracováním odpovídaly dané době. Teprve později byly zaváděny jednoduché tvářecí stroje, na kterých se výrobky již lisovaly, a proto se současně začala rozvíjet i výroba lisovacích nástrojů. Ve 30. letech zavedla firma Jan Berounský výrobu závěsných a stolních petrolejových lamp, které s drobnými obměnami naleznete ve výrobním portfoliu firmy Mars Svratka a.s. doposud.

Po 2. světové válce a nástupu komunistů k moci, došlo ke znárodnění místních firem a vznikl podnik MEVA. V dalších letech je podnik osamostatněn a přebírá od bývalé firmy Jana Berounského značku MARS, která byla původní značkou petrolejových lamp.

V 80. Letech zařadil n.p. Mars do svého výrobního programu výrobu sedadel pro traktory ZETOR a byl tak začleněn do koncernu AGROZET.

V roce 1989 došlo k odtržení a osamostatnění a vzniku státního podniku MARS Svratka. Akciová společnost byla založena 1. 1. 1994.