Tip! Vřele doporučujeme ✅ produkty značky Kowax a Pantermax! Produkty těchto značek válcují ✅ svými parametry konkurenční značky na plné čáře. Za málo peněz, hodně muziky ✅. Kvalita nemusí být vždy jen drahá.

Plasma HOMER Plasmacut 39 Kabely a hořák ZDARMA

Kód: 5.0521
Tip Kabely ZDARMA Hořák ZDARMA
Značka: AlfaIn
ZdarmaZdarma 12 737 Kč –9 %
Plasma HOMER Plasmacut 39
12 737 Kč –9 % 11 609 Kč / ks 9 594 Kč bez DPH
Na cestě k nám
ZÁRUKA: prodloužení +1 rok
Můžeme doručit do:
18.5.2021
Položka byla vyprodána…

Přenosný, jednofázový, plasmový ✅ řezací zdroj určený k řezání kovů. Kvalitní ✅ řez 10 mm, ale maximální - dělící řez je 15 mm. Dodáváno včetně hořáku s pevným připojením SCB50 Homer 4 m a zemnícího kabelu. Kvalitní plazma za velmi nízké peníze.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Plasma HOMER Plasmacut 39

Přenosný, jednofázový, plasmový řezací zdroj určený k řezání kovů. Kvalitní řez 10 mm, ale maximální - dělící řez je 15 mm. Dodáváno včetně hořáku s pevným připojením SCB50 Homer 4 m a zemnícího kabelu. Kvalitní plazma za velmi nízké peníze.

Výhody a funkce plasmy Homer Plasmacut 39:

HOMER je privátní značkou společnosti ALFA IN a.s., která si vzala za cíl nabídnout produkt schopný cenově konkurovat výrobcům nižších kvality ale zároveň garantovat kvalitu AlfaIn a plné servisní zázemí.

Určen pro kvalitní řezání uhlíkatých ocelí do tloušťky 10 mm. Produktivní řezání je však možné do tloušťky 3 mm. Při nižších nárocích na kvalitu řezu lze říznout materiál až do tloušťky 15 mm. Stroj je vybaven vlastním regulátorem tlaku s odlučovačem kondenzátu.

  • Vysoká rychlost řezu
  • Kvalitní řez s minimální oblastí změny struktury materiálu
  • Menší tepelné deformace řezaného materiálu
  • Možnost řezání uhlíkových ocelí, nerezových ocelí a neželezných kovů
  • Nevyžaduje žádné speciální plyny, pouze stlačený vzduch z kompresoru
  • Menší náklady v porovnání s řezáním autogenem

 

Pokud chceš lepší - profi plazmu, mrkni na tuto plazmu Perun 40 PFC od AlfaIn.

 Jsi určitě svářeč rodu profík, ale kdyby, náhodou, jsi potřeboval něco o sváření a názvosloví o sváření a svařování něco vědět, mrkni do slovníku svářeče. Skvělá pomůcka i pro profíky. Taková malá svářecí Wikipedia.

Doplňkové parametry

Kategorie: Svářečky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 9.4 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Tradiční a český výrobce svářecích strojů a vybavení. To je AlfaIn.
 
 
 
ALFA IN a. s. založil začátkem roku 1998 management firmy spolu se společností ENVINET a.s. V roce 2002 se společnost přestěhovala do nového areálu postaveného na "zelené louce" v průmyslové zóně Nová Ves.
Společnost ALFA IN a.s. je tradičním českým výrobcem svařovacích strojů, plasmových řezacích strojů, transformátorů, a plynových filtrů. V roce 2010 jsme koupili do našeho výrobního portfolia dobře zavedenou značku elektrocentrál MEDVED. 
Již několik let jsme výhradní dodavatel technologie orbitálního svařování značky ORBITEC.
Jako systémový integrátor realizujeme komplexní dodávky a instalace automatizovaných a robotizovaných pracovišť určených nejen pro svařování. 
V poslední době se zaměřujeme i na CNC plasmové řezání.
V roce 2013 jsme rozšířili naše sídlo v Nové Vsi o novou halu, která slouží především pro činnost v oblasti robotizace a automatizace, CNC řezacích portálů.
 
Naše obchodní aktivity sahají daleko za hranice České republiky. Naše produkty exportujeme do řady evropských i mimoevropských zemí. ALFA IN vyrábí jednak pod svojí vlastní značkou ALFA IN, tak i pod soukromými značkami řady renomovaných firem z oboru svářecí techniky.
V roce 2013 jsme se stali výhradním dovozcem vysoce kvalitních svařovacích hořáků PARKER.
Jsme obchodním a servisním zástupcem holandského výrobce rotačních a turbínových plynoměrů FMG v České a Slovenské republice, naším významným odběratelem v této oblasti je skupina RWE. 
V oblasti plynových filtrů jsme největší dodavatel na českém a slovenském trhu.
  
 
ALFA IN má od roku 2000 zavedený funkční a certifikovaný systém řízení kvality podle ISO 9001.