Chladící kapalina do svářečky

Kód: 40.0009.0046
1 135 Kč / ks 938 Kč bez DPH 227 Kč / 1 l
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024
Možnosti doručení

Chladící kapalina Fronius ✅ určená pro svařovací a plazmové hořáky s kapalinovým chlazením. Účinnost do -10°C. Kanystr 5 litrů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chladící kapalina Fronius pro hořáky a chladící moduly svářečky

Díky tekutému kapalnému složení zaručuje průtok i u hořáku s malými prúřezi a s malými průtoky v chladících obvodech. Zaručí tak dostatečné chlazení pro vaše svářečky a hořáky. Kapalina je elektricky nevodivá, je tedy možné ji použít i u hořáku s několika různými napěťovými potenciály v hořáku. Antikorozní sloučeniny omezují účinky elektrolytické koroze, brání usazování nečistot v chladících obvodech.

Upozornění – kapalina i její výpary jsou hořlavé , nepoužívat u otevřeného ohně.

  • Kapalina je účinná do teploty -10°C.
  • Obsah kanystru: 5 litrů
  • Lze ředit destilovanou vodou
  • Chladící kapalina přijde třeba do tohoto chladícího modulu k svářečkám

 

Kapalina se používá i přímo do svářeček s vodním chlazením

Kdyby tě zajímalo proč svářečku s vodním chlazením nebo další chemické příslušenství , a mnoho dalších informací o sváření na našem blogu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky k svářečkám
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 6 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Fronius - Rakouský, ale světově uznávaný, výrobce invertorů a svářeček nejvyšší kvality

Fronius je top. Není nic lepšího na světě v oboru sváření než Fronius! 

Historie společnosti Fronius začíná v roce 1945. Nabíjení autobaterií tehdy vůbec nebylo samozřejmostí. S tím se však Günter Fronius nechtěl smířit. Začal opravami elektrických přístrojů a konstrukcí svého prvního nabíjecího přístroje využívajícího 50Hz technologii. Prvním sídlem společnosti „Fach-Reparaturwerkstätte für Radio und Elektrotechnik“ se stal starý vojenský barák v Rankleitenu u Pettenbachu. V něm tenkrát bydlela také rodina Froniusova. S malou dílnou vedle obytného prostoru a svým prvním zaměstnancem Andreasem Schinkerem tak položil Günter Fronius základní kámen globálního koncernu.

V roce 1950 Günter Fronius rozšířil svoje výrobní portfolio o svařovací transformátory. Na tomto technologickém základě vyrostla společnost Fronius během následujících desetiletí ve středně velký podnik, který po jeho zakladateli převzali začátkem 80. let jeho děti Brigitte Strauß a Klaus Fronius. Ti stojí za rozhodnutím o posílení růstu internacionalizace, které vedlo k založení dceřiných společností po celém světě. V roce 1992 se navíc rozhodlo, že podnik vsadí na perspektivní problematiku sluneční energie. Díky tomu má dnes Fronius tři solidní pilíře: Perfect Welding, Solar Energy und Perfect Charging.

V geografické a technologické expanzi, kterou zavedli Brigitte Strauß a Klausem Fronius se pokračuje dodnes. Společnost Fronius je dnes zastoupena ve 28 zemích dceřinými společnostmi a ve více než 60 zemích prodejními partnery a reprezentanty a je uznávána jako inovační a technologická jednička. Od roku 2011 řídí společnost vnučka zakladatele firmy Elisabeth Engelbrechtsmüller-Strauß. Cíl však zůstává po všechny ty roky stále stejný: inovacemi, kvalitou a nejlepšími službami trvale utvářet budoucnost.