Hrajeme FÉR ! Neuvádíme falešné a nesmyslné slevy. I přesto u nás ale nakoupíte za skvělé ceny.

Svářecí dráty TIG na hliník

Svářecí dráty TIG na hliník nabízí možnosti svařování všech typů hliníku a slitin hliníku. Dráty jsou zaručeně kvalitní a značkové. Zaručené parametry a spokojenost svářečů je toho důkazem. Pokud si však nejsi jistý, zda-li volíš správný drát přímo pro tvoje svařování, pak nás neváhej kontaktovat. Rádi Ti pomůžeme s výběrem přídavného materiálu přesně pro tvoje svařování. Jak svářet hliník, najdeš u nás na blogu.

Nejprodávanější

2 položek celkem

Cena

57
157

Značky

Položek k zobrazení: 2
Drát pro TIG HLINÍK AlMg5, Ǿ 1.6 - 3.2 mm x 1000 mm
Tip
od 5 Kč / ks

Svařovací drát TIG pro svařování hliníku ✅ a jeho slitin do obsahu 5% hořčíku. Svarový kov odolný například mořské vodě. Nejpoužívanější typ hliníkového svářecího drátu.

TGALMG5/16X
Drát pro TIG HLINÍK AlSi5, Ǿ 2.0 - 3.2 mm x 1000 mmalmg5
Akce
od 7 Kč / ks

Svářecí drát pro TIG pro svářování hliníku a hliníkových slitin ✅. Přídavek křemíku umožňuje lepší tavitelnost a proto je oblíbenější u svářečů. Svar není náchylný k tvorbě...

TGALSI5/2.0X

Jak svařovat, jak se naučit svařovat a třeba hlavně, jak se chránit a být v bezpečí při svařování najdeš u nás na blogu o svařování. Neváhej tam mrknout, ať jsi hobby nebo profi svářeč. Najdeš tam mnoho užitečných a zajímavých informací ze světa sváření. Správnou svářečku na hliník najdeš u nás jednoduše. Musíš koukat a vybírat z svářeček AC/DC, jinak hliník nezavaříš.