Spořič plynu GCE při sváření

Kód: F21310006
1 908 Kč / ks 1 577 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
27.5.2024
Možnosti doručení

Spořič plynu pro sváření v ochranné atmosféře je skvělá a účinná pomůcka pro zlevnění nákladů při svařování kovů. Použitím spořiče se dá uspořit 10 - 50 % ochranného plynu ( Argon, směsný plyn Argon+CO2 nebo jen CO2 ).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Spořič plynu GS-40F GCE pro sváření - úspora svářecího plynu pro každého svářeče

Spořič plynu pro sváření v ochranné atmosféře je skvělá a účinná pomůcka ✅ pro zlevnění nákladů při svařování kovů . Použitím spořiče se dá uspořit 10 - 50 % ochranného svářecího plynu ( Argon pro sváření, směsný plyn Argon+CO2 nebo jen CO2 svařovací plyn).

Spořič plynu se umístí a použije za lahvový redukční ventil nebo se umístí do rozvodu technického plynu ve výrobě. Lze jej využít nejen pro ruční ale i automatické - robotické sváření. 

Spořič plynu pro svářecí plyny lze použít s plyny až do čistoty 4.8 a se všemi typy redukčních ventilů bez průtokoměru, ke kterým je možný připojit. 

Připojení na redukční ventil: G 1/4"

Výstup: G 1/4"

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství nejen ke svařování
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.5 kg
Pro tlak v lahvi: 200 bar, 300 bar
Pro plyn: Argon, Směsný plyn Ar/CO2 ( Corgon® ), CO2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

GCE - světový výrobce redukčních ventilů a dalšího vybavení pro svářeče

Skupina GCE má rozsáhlý sortiment výrobků a služeb po zákazníky odebírající průmyslové, medicinální a laboratorní zařízení.

Skupina GCE má prodejní zastoupení v následujících zemích: Rakousko, Benelux, Česká Republika, Francie, Německo, Maďarsko, Itálie, Polsko, Portugalsko, Rumunsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Anglie, Čína a Rusko.

Kromě toho GCE nedávno otevřelo nová prodejní místa na Středním východě (Dubaj) v Panamě a Mexiku. GCE má hlavní výrobní jednotky v České Republice a Číně. Distribuční centrum GCE se nachází v Kladně, severně od Prahy.

GCE je spojována se světovými ochrannými známkami a značkami jako jsou AGA, BOC, Butbro, Charledave, DruVa, ESAB, Linde, Mediline, Mujelli, Murex, Propaline, Rhona a Sabre. GCE je držitelem certifikátů ISO 9001 a produkty GCE jsou testovány a schvalovány podle BAM, BSI, Norske Veritas, US Dot, UL, CEN, DIN a SIS. Všechny medicinální produkty a zařízení mají schválení EN pro značku CE, která vyjadřuje, že výrobek je v souladu s příslušnými požadavky, stanovenými v harmonizovaných právních předpisech Evropské unie a odpovídá standardům ISO 14000.

Skupina GCE je v současnosti vedoucí společností na Evropském trhu s plynařským zařízením a zároveň se podílí na vývoji a výrobě různých typů ventilů a průtokoměrů. Původně se GCE soustředilo na obchodování se zařízeními pro svařování a řezání pomocí kyslíku a acetylenu. Nicméně po téměř 100 letech zkušeností se naše nabídka produktů rozrostla o zařízení pro vysoce čisté plyny a medicínu.

Současné produktové portfolio zahrnuje širokou škálu aplikací, od jednoduchých tlakových regulátorů a hořáků pro svařování a řezání až po sofistikovaná zařízení pro zásobování plynem pro lékařské a elektronické průmyslové aplikace.