Hrajeme FÉR ! Neuvádíme falešné a nesmyslné slevy. U nás nakoupíte za skvělé ceny.

Rychlospojka SAMICE, hadičník 8,0 mm

Kód: F28710047
847 Kč / ks 700 Kč bez DPH
Skladem (10 ks)
Můžeme doručit do:
5.10.2023
Možnosti doručení

Rychlospojka pro připojení plynu SAMICE. Hadičník 8,0 mm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rychlospojka pro připojení plynu SAMICE - hadičník 8,0 mm

Rychlospojka pro připojení plynu SAMICE. Hadičník 8,0 mm. Vhodné k rychlému připojení / odpojení hadice s přívodem plynu například do svářečky.

  • Materiál: kov
  • Připojení: hadičník 8,0 mm.
  • Pro vedení plynů a kapalin.

Protikus ( rychlospojka samec 6,3 mm nebo rychlospojka samec 8,0 mm ) pro připojení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky k svářečkám
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.1 kg
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Z Avatar autora | 3.3.2022
+ mala, dobře těsní
+ cena

GCE - světový výrobce redukčních ventilů a dalšího vybavení pro svářeče

Skupina GCE má rozsáhlý sortiment výrobků a služeb po zákazníky odebírající průmyslové, medicinální a laboratorní zařízení.

Skupina GCE má prodejní zastoupení v následujících zemích: Rakousko, Benelux, Česká Republika, Francie, Německo, Maďarsko, Itálie, Polsko, Portugalsko, Rumunsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Anglie, Čína a Rusko.

Kromě toho GCE nedávno otevřelo nová prodejní místa na Středním východě (Dubaj) v Panamě a Mexiku. GCE má hlavní výrobní jednotky v České Republice a Číně. Distribuční centrum GCE se nachází v Kladně, severně od Prahy.

GCE je spojována se světovými ochrannými známkami a značkami jako jsou AGA, BOC, Butbro, Charledave, DruVa, ESAB, Linde, Mediline, Mujelli, Murex, Propaline, Rhona a Sabre. GCE je držitelem certifikátů ISO 9001 a produkty GCE jsou testovány a schvalovány podle BAM, BSI, Norske Veritas, US Dot, UL, CEN, DIN a SIS. Všechny medicinální produkty a zařízení mají schválení EN pro značku CE, která vyjadřuje, že výrobek je v souladu s příslušnými požadavky, stanovenými v harmonizovaných právních předpisech Evropské unie a odpovídá standardům ISO 14000.

Skupina GCE je v současnosti vedoucí společností na Evropském trhu s plynařským zařízením a zároveň se podílí na vývoji a výrobě různých typů ventilů a průtokoměrů. Původně se GCE soustředilo na obchodování se zařízeními pro svařování a řezání pomocí kyslíku a acetylenu. Nicméně po téměř 100 letech zkušeností se naše nabídka produktů rozrostla o zařízení pro vysoce čisté plyny a medicínu.

Současné produktové portfolio zahrnuje širokou škálu aplikací, od jednoduchých tlakových regulátorů a hořáků pro svařování a řezání až po sofistikovaná zařízení pro zásobování plynem pro lékařské a elektronické průmyslové aplikace.