Kamínek do zapalovače autogenu - se závitem kamínek s závitem

Kód: 9430570
29 Kč –7 %
Kamínek do zapalovače autogenu - se závitem
29 Kč –7 % 27 Kč / ks 22 Kč bez DPH
Skladem (84 ks)
Můžeme doručit do:
8.12.2022
Možnosti doručení

Škrtací kamínek do ručního zapalovače autogenu. S závitem. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vyměnitelný kamínek do zapalovače k autogenu - se závitem

Škrtací kamínek do ručního zapalovače autogenu. S závitem. Šroubuje se do zapalovače.

Kamínek vhodný do tohoto autogenního zapalovače.

Originální výrobek od GCE Choťeboř. Dlouhá životnost!

Doplňkové parametry

Kategorie: Autogenní technika / PB
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.01 kg
5
0x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
4
J Avatar autora | 1.7.2021
Je dost malý kamínek.

GCE - světový výrobce redukčních ventilů a dalšího vybavení pro svářeče

Skupina GCE má rozsáhlý sortiment výrobků a služeb po zákazníky odebírající průmyslové, medicinální a laboratorní zařízení.

Skupina GCE má prodejní zastoupení v následujících zemích: Rakousko, Benelux, Česká Republika, Francie, Německo, Maďarsko, Itálie, Polsko, Portugalsko, Rumunsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Anglie, Čína a Rusko.

Kromě toho GCE nedávno otevřelo nová prodejní místa na Středním východě (Dubaj) v Panamě a Mexiku. GCE má hlavní výrobní jednotky v České Republice a Číně. Distribuční centrum GCE se nachází v Kladně, severně od Prahy.

GCE je spojována se světovými ochrannými známkami a značkami jako jsou AGA, BOC, Butbro, Charledave, DruVa, ESAB, Linde, Mediline, Mujelli, Murex, Propaline, Rhona a Sabre. GCE je držitelem certifikátů ISO 9001 a produkty GCE jsou testovány a schvalovány podle BAM, BSI, Norske Veritas, US Dot, UL, CEN, DIN a SIS. Všechny medicinální produkty a zařízení mají schválení EN pro značku CE, která vyjadřuje, že výrobek je v souladu s příslušnými požadavky, stanovenými v harmonizovaných právních předpisech Evropské unie a odpovídá standardům ISO 14000.

Skupina GCE je v současnosti vedoucí společností na Evropském trhu s plynařským zařízením a zároveň se podílí na vývoji a výrobě různých typů ventilů a průtokoměrů. Původně se GCE soustředilo na obchodování se zařízeními pro svařování a řezání pomocí kyslíku a acetylenu. Nicméně po téměř 100 letech zkušeností se naše nabídka produktů rozrostla o zařízení pro vysoce čisté plyny a medicínu.

Současné produktové portfolio zahrnuje širokou škálu aplikací, od jednoduchých tlakových regulátorů a hořáků pro svařování a řezání až po sofistikovaná zařízení pro zásobování plynem pro lékařské a elektronické průmyslové aplikace.