Svářečky obchod | velkoobchod

Svářečky obchod

Svarecky obchod je specializovaný obchod na svářečky, invertory, svářečky CO2, svářečky TIG, trafosvářečky, plazmové řezačky a obecně na svářecí techniku a veškeré vybavení pro svářeče.

Do VELKOOBCHODU SVÁŘECÍ TECHNIKY

Svářecí technika

Zde můžeš objednat kvalitní, ověřenou a pouze originální svářecí techniku od světových výrobců. Svářecí kukly, svářečky, invertory, hořáky TIG i MIG, přídavný materiály – svářecí dráty či obalené elektrody na svařování a další příslušenství pro svářeče. Jen u nás najdeš spolehlivé vybavení pro šikovné profesionální i amatérské svářeče za nejlepší ceny na trhu a ve slevách.

Veškerá námi nabízená svářecí technika, zejména svářečky a svářecí samostmívací kukly, je osobně vyzkoušena našim, evropsky certifikovaným, svářecím technologem. Tím je ověřena její vysoká kvalita, funkčnost a dlouhodobá spolehlivost. Navíc, naše společnost Proindustry, s.r.o. ( provozovatel e-shopu www.svarecikukla.cz) se stala matkou společnosti BHB servis, s.r.o. zabývající se specializovanou výrobou pomocí sváření a svařování kovů. Máme tak nejlepší poznatky přímo z praxe a světa sváření a možnost testovat veškerou námi nabízenou svářecí techniku kdykoli v provozu. Jak vybrat svářečku je velmi jednoduché - napiš nebo zavolej nám :)

Svářecí samostmívací kukla

Svářecí technika od Proindustry, s.r.o. dodána, za 13 let působení společnosti na trhu, do tisíců firem, živnostníkům a domácností z celé České republiky.

Proindustry, s.r.o. je dnes tým více jak 13 lidí na čtyřech provozovnách, z nichž tři jsou kamenné prodejny svařovací techniky a plynů. Hlavní a vlajkovou lodí je prodejna svářecí techniky v Nymburku ale najdeš nás ještě v Kolíně a Mladé Boleslavi. Máme více jak 1200 spokojených a pravidelných zákazníků. Stovkám z nich dovážíme zboží na místo do jejich provozoven a firem. Další desítky tisíc zákazníků ročně nás navštíví přímo na našich prodejnách. Naším cílem je spokojený zákazník. Aby takový zákazník byl, dodáváme jen ověřené a kvalitní výrobky v co nejkratším možném termínu dodání a děláme vše pro spokojenost zákazníka. Naše heslo je: „S námi vše jednoduše a kvalitně."  Důkazem jsou recenze zákazníků na náš svářecí obchod.

Vedoucí eshopu Renata Kaplanová

Co najdeš v našem velkoobchodě se svářečkama?

Svářecí kukly

Naše svářecí kukly jsou zaručeně kvalitní a originální produkty světových výrobců svářecí techniky. Všechny svářečské kukly jsou vyzkoušené naším svářecím technologem a ověřené i v praxi při samotném sváření. Zaručené parametry svařovacích kukel a spokojenost samotných svářečů je toho důkazem. Chránit si oči je při sváření to nejdůležitější. Všechno ostatní se opraví, předělá či zahojí. Nejlepší je dnes svářečská kukla samostmívací nebo ještě lepší chránit i plíce a mít svářecí kukly s filtrační jednotkou.

Svářečky

Svářečky, svářecí zdroje a invertory pro všechny metody svařováníSvářečky pro MMA - obalená elektroda, svářečky pro MIG/MAG - ochranný plyn a drát nebo svářečky pro TIG/WIG - ochranný plyn s wolframovou elektrodou a drátem. V nabídce máme i plasma zdroje na dělení materiálu. Máme svářečky hobby i svářečky profi a to od českých i světových výrobců jako jsou svářečky Omicron, svářečky Fronius, svářečky Kuhtreiber, svářečky Sherman, svářečky Kowax a svářečky Alfa In

Invertorové svářečky

Invertorové svářečky pro všechny metody svařování nabízí možnosti svářecí invertor mít na dílně ale invertorovou svářečku jednoduše přesouvat a používat na stavbách či montážích. Jedná se o malý kompaktní svářecí zdroje.

Svářečky CO2, svářečky MIG MAG, CO svářečky

Svářečky CO2, svářečky MIG MAG, CO svarecky MIG MAG nabízí možnosti svařování pomocí drátu na cívce a ochranného plynu.

Svářečky TIG, Tig svářečky

Svářečky TIG, Tig svarecky nabízí možnosti svařování, kde je potřeba přídavný svářecí drát, wolframová elektroda a ochranný svářecí plyn Argon.

Svářečky a invertory na obalené elektrody

Svářečky a invertory na obalené elektrody nabízí možnost svařovat obalenou elektrodou. Nazývají se také jen svářečky na elektrody nebo elektrodová svářečka.

Invertorová svářečka

Trafosvářečky

Trafosvářečky nabízí možnosti svařování metodami MMA obalenou elektrodou a MIG/MAG pod ochranným plynem. Jedná se o velmi jednoduché svářečky bez příliš mnoho funkcí ale s vysokou, až nekonečnou, životností.

Svářečky na plněný drát

Svářečky na plněný drát nabízí možnosti svařování metodou MIG/MAG bez ochranného plynu. Nazývají se také svářečky na trubičkový drát flux.

Kombinované svářečky

Kombinované svářečky nabízí možnosti svařování všemi nejmodernějšími metodami, jako MMAMIG/MAG i TIG.

Svářečky v setu - levné svářečky

Svářečky v setu jsou svářecí zdroje, svářečky a invertory pro všechny metody svařování v cenově výhodných setech. Prostě levné svářečky. Nekupuj bazarovou svářečku, kup za dobře novou svářečku za nejlepší cenu a se zárukou.

 Svářečka v setu

Hořáky pro sváření

Svářecí hořák, často nazývaný jako svařovací kabel, je nutný k svářečce pro metody sváření MIG/MAG (plyn+drát). To je svařovací hořák co2, nazývaný taky jako svařovací hořák binzel TIG/WIG (plyn + wolframová elektroda + drát). To je tig hořák.

Svářecí kabely

Svářecí kabely pro MMA neboli svařovací kabely ke svářečce - invertoru. Svářecí kabely = zemnící kabel a kabel s držákem elektrody.

Svářecí dráty - přídavné materiály

Svařovací drát slouží jako přídavný svářecí materiál, je buď svářecí drát na cívkách pro metodu svařování MIG/MAG nazývaný jako drát do co2, svářecí drát co2, drát do svářečky. Pro TIG metodu je svářecí drát ve formě tyček pro metodu svařování TIG/WIG.

Svářecí elektrody

Svařovací elektrodyobalené elektrody pro metodu MMArutilové elektrodybazické elektrody ) celkově jen svářecí elektrody pro svářecí invertory - elektrické svářečky a wolframové elektrody pro svářečky TIG/WIG, neboli TIGové svářečky

Autogenní technika

Autogenní technika, spotřebiče, hořáky na autogen, řezací hořák na autogen, miniautogen, vybavení, náhradní díly a příslušenství pro plamenné svařování - to je sváření autogenem. Hadice, hořáky, nástavce, rukojeti, redukční ventily, těsnění, pojistky proti zpětnému šlehu. Všechny výrobky v originální kvalitě světových výrobců pro dlouhou životnost a bezpečnost !

Propan - butan spotřebiče

Propan a Propan-butan spotřebiče, vybavení, plynový hořák, hořák pb na lepenku, hořák meva, kamna na propanbutan, náhradní díly a příslušenství. Hadice, hořáky, kamna, teplomety, kartuše, lahve, redukční ventily, těsnění. Všechny výrobky pro propanbutan v originální kvalitě světových výrobců pro dlouhou životnost a bezpečnost !

Redukční ventily pro plynové lahve

Lahvový redukční ventil je nutné použít vždy při připojení tlakové lahve s plynem. Jde o redukční ventil co2, redukční ventil argon, redukční ventil argon co2, redukční ventil propan butan, redukční ventil kyslík, redukční ventil biogon, redukční ventil dusík a obecně jen redukční ventily. Je jich fakt moc.

Chemie pro sváření, svářeče a svářečky

Chemie pro sváření, svářeče a svářečky hraje v moderním svařování významnou roli. Pomáhá například zvyšovat kvalitu svarů, chrání proti korozi a celkově zvyšuje efektivitu práce svářeče a svářečky. 

Řezné, brusné a lamelové kotouče

Řezné, brusné a lamelové kotouče do ruční brusky. Na černou ocel, nerez, hliník. Pro všechny svářeče a svářečky pro přípravu materiálu před svářením ale i jeho úpravu po sváření. Brusivo Dronco - Osborn a Optima.

Řezný kotouč

Vybavené svářeče a svářečky

Vybavené svářeče a svářečky. Svářečské a pracovní rukavice, brýle a oblečení pro svářeče, svářečky, brusiče, paliče a jiné borce a borkyně ve výrobě či údržbě.

Tlakové lahve s plynem

Tlakové lahve na plyny. Certifikované, bezpečné, znovu plnitelné, nebrendované, nové lahve na plyny Propan a Propan-butan lahev, Helium, helium na balónky a svářecí plyny CO2, Argon či jejich svařovací směs Argon + CO2. Propanbutanová lahev je do dneška velmi oblíbená a používaná. Na svařování je nejpoužívanější lahev co2.

 

Lahev na propan butan

 

Do VELKOOBCHODU SVÁŘECÍ TECHNIKY

 

Nejčerstvější informace a fotogalerie prodejny na Facebooku svarecikukla.cz

 

Přejeme Ti příjemný nákup, spokojenost s výrobkem, rukám klid a hezký den. Pokud bys měl/a cestu kolem nás, neváhej se zastavit. Byť jen na kafe, pokec či pro radu. Jsme tu pro Vás všechny.

Za Proindustry, s.r.o., Honza Škaloud