Průvlak Fronius MIG M6 D8x33 pro hořák AW2500

Kód: 42.0001.0054
40 Kč / ks 33 Kč bez DPH
Skladem (50 ks)
Můžeme doručit do:
21.5.2024
Možnosti doručení

Kontaktní špička CuCrZr, neboli průvlak pro MIG/MAG hořáky Fronius. 1,0 mm / D8 x 33 mm 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Průvlak CO2 hořáků Fronius pro drát 1,0 mm

Průvlaky CuCrZr, pro ocel a CrNi,  se vyznačují vyšší odolností proti otěru. Díky této vlastnosti mají delší životnost, proto i při vyšší pořizovací ceně jsou výhodnější. Jsou vhodné pro široké spektrum použití při sváření. Díl sestavy číslo 4.

  • Průměr drátu 1,0 mm
  • Závit M6
  • Průměr 8 mm 
  • Délka 33 mm
  • Náhradní výroba

Doplňkové parametry

Kategorie: Náhradní díly Fronius pro CO2 hořáky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.011 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Fronius - Rakouský, ale světově uznávaný, výrobce invertorů a svářeček nejvyšší kvality

Fronius je top. Není nic lepšího na světě v oboru sváření než Fronius! 

Historie společnosti Fronius začíná v roce 1945. Nabíjení autobaterií tehdy vůbec nebylo samozřejmostí. S tím se však Günter Fronius nechtěl smířit. Začal opravami elektrických přístrojů a konstrukcí svého prvního nabíjecího přístroje využívajícího 50Hz technologii. Prvním sídlem společnosti „Fach-Reparaturwerkstätte für Radio und Elektrotechnik“ se stal starý vojenský barák v Rankleitenu u Pettenbachu. V něm tenkrát bydlela také rodina Froniusova. S malou dílnou vedle obytného prostoru a svým prvním zaměstnancem Andreasem Schinkerem tak položil Günter Fronius základní kámen globálního koncernu.

V roce 1950 Günter Fronius rozšířil svoje výrobní portfolio o svařovací transformátory. Na tomto technologickém základě vyrostla společnost Fronius během následujících desetiletí ve středně velký podnik, který po jeho zakladateli převzali začátkem 80. let jeho děti Brigitte Strauß a Klaus Fronius. Ti stojí za rozhodnutím o posílení růstu internacionalizace, které vedlo k založení dceřiných společností po celém světě. V roce 1992 se navíc rozhodlo, že podnik vsadí na perspektivní problematiku sluneční energie. Díky tomu má dnes Fronius tři solidní pilíře: Perfect Welding, Solar Energy und Perfect Charging.

V geografické a technologické expanzi, kterou zavedli Brigitte Strauß a Klausem Fronius se pokračuje dodnes. Společnost Fronius je dnes zastoupena ve 28 zemích dceřinými společnostmi a ve více než 60 zemích prodejními partnery a reprezentanty a je uznávána jako inovační a technologická jednička. Od roku 2011 řídí společnost vnučka zakladatele firmy Elisabeth Engelbrechtsmüller-Strauß. Cíl však zůstává po všechny ty roky stále stejný: inovacemi, kvalitou a nejlepšími službami trvale utvářet budoucnost.