Hrajeme FÉR ! Neuvádíme falešné a nesmyslné slevy. U nás nakoupíte za skvělé ceny.

Kryt na manometr gumový kryt na budík

Kód: 321814215000P
62 Kč / ks 51 Kč bez DPH 62 Kč / 1 ks
Skladem (9 ks)
Můžeme doručit do:
2.10.2023
Možnosti doručení

Gumový kryt na manometr o průměru 63 mm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Gumový kryt k manometru pro redukční ventil

Kryt slouží k ochraně manometru u redukčního ventilu před poškozením při pádu nebo poškrábáním.

Pro ochranu redukčního ventilu, je zapotřebí objednat 2 kusy krytu pro oba manometry. Vhodné po ,,velký" redukční ventil na jakýkoli plyn. Nikoli mini redukční ventil.

 

Parametry:

Průměr manometru : 63 mm

Materiál : guma 

Barva : černá

Doplňkové parametry

Kategorie: Náhradní díly a příslušenství pro redukční ventily
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

GCE - světový výrobce redukčních ventilů a dalšího vybavení pro svářeče

Skupina GCE má rozsáhlý sortiment výrobků a služeb po zákazníky odebírající průmyslové, medicinální a laboratorní zařízení.

Skupina GCE má prodejní zastoupení v následujících zemích: Rakousko, Benelux, Česká Republika, Francie, Německo, Maďarsko, Itálie, Polsko, Portugalsko, Rumunsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Anglie, Čína a Rusko.

Kromě toho GCE nedávno otevřelo nová prodejní místa na Středním východě (Dubaj) v Panamě a Mexiku. GCE má hlavní výrobní jednotky v České Republice a Číně. Distribuční centrum GCE se nachází v Kladně, severně od Prahy.

GCE je spojována se světovými ochrannými známkami a značkami jako jsou AGA, BOC, Butbro, Charledave, DruVa, ESAB, Linde, Mediline, Mujelli, Murex, Propaline, Rhona a Sabre. GCE je držitelem certifikátů ISO 9001 a produkty GCE jsou testovány a schvalovány podle BAM, BSI, Norske Veritas, US Dot, UL, CEN, DIN a SIS. Všechny medicinální produkty a zařízení mají schválení EN pro značku CE, která vyjadřuje, že výrobek je v souladu s příslušnými požadavky, stanovenými v harmonizovaných právních předpisech Evropské unie a odpovídá standardům ISO 14000.

Skupina GCE je v současnosti vedoucí společností na Evropském trhu s plynařským zařízením a zároveň se podílí na vývoji a výrobě různých typů ventilů a průtokoměrů. Původně se GCE soustředilo na obchodování se zařízeními pro svařování a řezání pomocí kyslíku a acetylenu. Nicméně po téměř 100 letech zkušeností se naše nabídka produktů rozrostla o zařízení pro vysoce čisté plyny a medicínu.

Současné produktové portfolio zahrnuje širokou škálu aplikací, od jednoduchých tlakových regulátorů a hořáků pro svařování a řezání až po sofistikovaná zařízení pro zásobování plynem pro lékařské a elektronické průmyslové aplikace.