Helium Ballon Kit 50 ORIGINAL Balloon time Helium na párty | set s balónky

Kód: 7270997
1 894 Kč –11 %
Helium Ballon Kit 50 Balloon time Linde Gas
1 894 Kč –11 % 1 689 Kč / ks 1 396 Kč bez DPH
Skladem (> 2 ks)
Můžeme doručit do:
22.9.2021

Helium - balón plyn do nafukovacích balónků a ale jiných tvarů, číslic či objektů které se mají vznášet ve vzduchu. Jediný originál na trhu! Bezpečný!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Helium Ballon Kit 50 ORIGINAL Balloon time

Helium - balón plyn do nafukovacích balónků a ale jiných tvarů, číslic či objektů které se mají vznášet ve vzduchu. Součást každé párty. Samozřejmostí je i změna hlasu př vdechování a následném mluvení. Upozorňujeme ale, že není určeno pro vdechování!

Balení helia obsahuje: 

  • Lahev s plynem a plnícím ventilem na jedno použití - není znovu plnitelná. 
  • Padesát barevných latexových balónků a bílé provázky na zavázání naplněných balónků.
  • Lahev obsahuje 0.42 m3 plynu. 

Z lahve naplníte 45-50 balónků o průměru 22 cm nebo 24-27 balónků o průměru 27 cm. 

Balónky vydrží nafoukané minimálně 5 hodin. 

Doporučuje se balónky nafoukat maximálně 2 hodiny před použitím. Plyn je velmi řídký a po několika hodinách prosákne tělem balónku.

Návod pro použití je součástí balení. Velmi jednoduchá obsluha.

Menší balení pro 30 balónků je Balloon Time 30

Originál Balloon Time heliová láhev. Prémiový výrobek 100% čisté hélium pod tlakem 18 bar. Český návod. Součástí lahve je ventil s gumovou plnící tryskou, není zapotřebí žádné jiné příslušenství. Tento výrobek je s několika oceněními vyrobený v Evropě - výrobcem je celosvětový lídr ve vyrobě ocelových lahví Worthington Cylinders - značka Balloon Time byla první a již déle než 30 let dominuje na trhu. Lahev je možno se zbavit po jednoduchém uvolnění výpustného ventilu a vyhodit v rámci komunálního odpadu nebo odevzdat v jakémkoliv sběrném dvoře. Obal je 100% recyklovatelný. TOP produkt "Made in EU". Není náhražka a kopie z Asie. Balloon Time je držitelem všech EU certifikátu a splňuje veškeré bezpečnostní normy. V roce 2006 získal ocenění "Toy of the year award" a v roce 2007 ocenění "Best product award".

Doplňkové parametry

Kategorie: Tlakové lahve
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 3 kg

Návod k použití

Návod na likvidaci obalu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Světový lídr v oblasti technických, potravinářských a speciálních plynů a souvisejících produktů. Německá kvalita a vývoj. To je Linde Gas!

 

Historie společnosti začíná u dceřiné společnosti německého koncernu Linde. Historie koncernu se začala psát již v roce 1879, kdy Carl von Linde založil ve Wiesbadenu podnik na vývoj a výrobu chladírenských zařízení.

V průběhu 130leté historie se výrobní program postupně měnil, nicméně dominantní roli vždy představovala výroba technických plynů. Velikost podniku postupně rostla mimo jiné i spojením s firmou AGA a z původně malé lokální firmy se stal koncern světového významu. V září roku 2006 došlo ke spojení Linde a britské BOC.

V současnosti je The Linde Group přední světová plynařská a inženýrská společnost s přibližně 68 tisíci zaměstnanci ve více než 100 zemích po celém světě.

Společnost Linde zakoupila v roce 1991 v tehdejším Československu 30% akcií podniku Technoplyn, čímž vznikla společnost LINDE TECHNOPLYN a.s. V květnu 1995 se pak stala jejím jediným vlastníkem. Pokud jde o kvalitu výrobků a služeb, patří Linde Gas a.s. (změna názvu proběhla v roce 2006) mezi nejlepší v koncernu Linde, a zároveň zaujímá vedoucí postavení na českém trhu. Společnost Linde Gas a.s. investovala od roku 1991 do výroby a distribuce technických plynů v České republice více než 15 miliard Kč.

Linde Gas a.s. disponuje největší prodejní sítí technických plynů a příslušenství v České republice. Zákazníci si mohou naše výrobky koupit na více než 200 prodejních místech.