Svářecí hořáky

Svářecí hořáky, hořáky k svářečce, často nazývané jako kabel k svářečce, jsou nutné ke svářečce pro metodu sváření MIG/MAG ( plyn+drát nebo plněný drát ) a metodu sváření TIG/WIG ( plyn + wolframová elektroda + drát ). Kromě vysoké univerzality se vyznačují i vysokou kvalitou provedení a spolehlivostí. Přidělání hořáku ke svářečce je velmi rychlé a snadné. Při výběru správného hořáku dbej na jeho výkon, který by měl být úměrný či vyšší výkonu svářečky. Mrkni také na blog o sváření, kde zjistíš, jak se starat o MIG/MAG hořák.

Nejprodávanější

7 položek celkem

Cena

27007764
127007764

Značky

Délka hořáku

Chlazení

Pro metodu sváření

ZÁRUKA: prodloužení +1 rok?

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 7
Hořák svářecí TIG T17A, 4 nebo 8 metrů KOWAX
od 2 700 Kč / ks

Hořák svářecí TIG/WIG ✅, lidově svařovací hořák na TIG od výrobce Kowax se vyznačuje vysokou kvalitou ✅ a spolehlivostí. Kvalitní hořák za bezva cenu ✅.

+ další
HKT17A4
Hořák TIG T26A, 4 nebo 8 metrů PARKER®
od 4 084 Kč / ks

Hořák svářecí TIG/WIG, lidově svařovací hořák na TIG od výrobce Parker se vyznačuje kvalitou a spolehlivostí. Značkový hořák pro náročné svářeče a svářečky.

+ další
26SL8ST
Svářecí hořák TIG T26A, 4 nebo 8 metrů KOWAX
od 2 727 Kč / ks

Svářecí hořák TIG/WIG ✅, lidově svařovací hořák na TIG od výrobce Kowax se vyznačuje vysokou kvalitou ✅ a spolehlivostí. Kvalitní hořák za bezva cenu ✅.

+ další
HKT26A4
Hořák TIG T17A, 4 nebo 8 metrů PARKER®
od 5 019 Kč / ks

Svařovací hořák TIG/WIG, lidově svařovací hořák na TIG od výrobce Parker se vyznačuje kvalitou a spolehlivostí. Značkový hořák pro náročné svářeče a svářečky.

+ další
17SL4ST
Svařovací hořák TIG T18W vodník, 4 nebo 8 metrů KOWAX
od 4 208 Kč / ks

Svařovací hořák TIG/WIG vodou chlazený, lidově svařovací hořák na TIG vodník ✅, od výrobce KOWAX se vyznačuje vysokou kvalitou a nízkou cenou. Perfektní hořák za lidovou cenu.

+ další
HKT18W4
Hořák TIG T18 vodník, 4 nebo 8 metrů PARKER®
7 763 Kč / ks

Svařovací hořák TIG/WIG, lidově svařovací hořák na TIG od výrobce Parker se vyznačuje kvalitou a spolehlivostí. Značkový hořák pro náročné svářeče a svářečky.

SGT18-SL-8
Hořák TIG T20 vodník, 4 nebo 8 metrů PARKER®
od 5 417 Kč / ks

Svařovací hořák TIG/WIG, lidově svařovací hořák na TIG od výrobce Parker se vyznačuje kvalitou a spolehlivostí. Značkový hořák pro náročné svářeče a svářečky.

+ další
SGT20-SL-4

Svářecí hořák 

Pokud nemáš v plánu používat svářecí hořák, aby sis ohřál večeři ze včerejška, protože je na tebe drahá polovička naštvaná a nechce Tě ani pustit do kuchyně, tak vesele čti dál. Vybrat správný hořák jako začínající svářeč/ka Tě může na chvíli zaseknout. S největší pravděpodobností nebudeš potřebovat žádné velké dělo, ale přece jen může naštvat, vybrat si hořák k svářečce který nakonec nevyužiješ. K typům svařovacích hořáků, značkám a kvalitě se určitě vrátím, teď Ti chci ale pomoci s vhodným výběrem pro tvé sváření. 

Dám ti pár typů na co se při výběru svářecího hořáku zaměřit. Pro tebe by pak mělo být jednoduší si seskládat jednotlivé body a hořák si vybrat sám. Pokud si nebudeš i tak jistý stále jsme tu pro tebe tak nás neváhej kontaktovat.

Pozor: Výběr hořáků podléhá typu svářečky. Nemůžeš narvat jakýkoliv hořák na jakoukoliv svářečku. Článek píšu pokud by ses rozhodl koupit nový hořák a potřeboval sis připomenout podle čeho vybírat.

Výběr správného svářecího hořáku

Výběr správného hořáku záleží na:

  • Typ svářečky
  • Připojení svářecího hořáku k svářečce
  • Metoda sváření
  • Co budu svářet
  • Prostory sváření 

Celý článek, jak vybrat správný svářecí hořák najdeš u nás na blogu o sváření, tak neváhej mrknout.

 

Neváhej sledovat Blog o sváření a svařování | tipy a triky pro svářeče. Najdeš tam třeba, jaká je správná poloha svářecího hořáku CO2 nebo co je to a jaká je svařitelnost kovů.