Štetec plochý Patented štetec do kyseliny

Kód: SP30
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
od 12,01 € / ks od 9,93 € bez DPH Jednotková cena: od 12,01 € / 1 ks

Zvoľte variant

Štetec plochý Patented ✅. Vhodný do kyseliny a tiež na nanášanie neutralizačného, ​​moriaceho gélu alebo moriacej pasty ✅. Rôzne farebné varianty podľa dodávateľa.

Detailné informácie

Velikost: 30
Skladom (6 ks) | SP30 EAN: 8584013728226
Môžeme doručiť do: 29.7.2026
12,01 € / ks
9,93 € bez DPH
Jednotková cena: 12,01 € / 1 ks
Velikost: 50
Skladom (8 ks) | SP50 EAN: 8593534840898
Môžeme doručiť do: 29.7.2026
12,41 € / ks
10,26 € bez DPH
Jednotková cena: 12,41 € / 1 ks

Podrobný popis

Štětec plochý PATENTED - vysoce odolný kyselinám

Štětec plochý PATENTED ✅. Vhodný do kyseliny, ale také pro nanášení neutralizačního a mořícího gelu nebo mořící pasty ✅ pro sváření.

  • Šířka: 30 nebo 50 milimetrů
  • Délka: 37 centimetrů
  • Materiál: Celoplastový
  • Různé barevné varianty dle dodavatele

Štětec můžeš využít k nanášení Neutralizační pasty na nerez Antox nebo Mořícího gelu Antox E 71.

Dodatočné parametre

Kategória: Chémia na zváranie
Záruka: 2 roky

Hodnotenie tovaru

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Ako by ste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hviezdičiek, kde 1 je najhoršie a 5 najlepšie hodnotenie.

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Diskusia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Bezpečnostná kontrola

Vložením komentáře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Proindustry | distributor plynů a svářecí techniky

Dodavatel plynů a svářecí techniky Proindustry, s.r.o. je přední, český a dlouholetý dodavatel firem, živnostníků a domácností v několika segmentech.

Výrobná spoločnosť : Proindustry, s.r.o.
Adresa : Palachova 456/30, 290 01 Poděbrady ⚠ Bezpečnostní upozornění a varování ⚠ : Riziko úrazu elektrickým proudem: Před otevřením krytu nebo údržbou vždy odpojte zařízení ze sítě. Nedotýkejte se živých částí pod napětím. Nebezpečí popálení a odstřiku kovu: Při svařování vzniká extrémní teplo, struska a žhavý odstřik kovu. Používejte předepsané osobní ochranné pomůcky ( svářecí rukavice, zástěru, nehořlavý oděv ). Riziko poškození zraku a kůže: Svářecí oblouk vyzařuje nebezpečné ultrafialové (UV) a infračervené (IR) záření. Nikdy nesvařujte bez svářečské kukly s odpovídajícím stupněm filtrace (DIN). Chraňte také osoby v okolí sváření pomocí svářečských zástěn. Nebezpečí vdechování zplodin: Při procesu sváření vznikají toxické plyny a dýmy. Svářejte v dobře větraných prostorách nebo použijte odsávací systémy. Nebezpečí požáru a výbuchu: Svářecí jiskry mohou způsobit požár. Odstraňte z pracovního prostoru všechny hořlavé materiály. Mějte v dosahu funkční hasicí přístroj. ⚠ Návod k použití a dokumentace ⚠ : Před prvním použitím výrobku je uživatel povinen podrobně prostudovat originální návod k obsluze. Výrobek smí obsluhovat a používat pouze osoba proškolená a způsobilá k používání.
E-mail : info@proindustry.cz