Hrajeme FÉR ! Neuvádíme falešné a nesmyslné slevy. U nás nakoupíte za skvělé ceny.

Ceny dopravy a platby

 

Při objednávce nad 10 000 Kč, do 30 kg a v ČR budeš mít dopravu ZDARMA

PPL / Geis - balík na libovolnou adresu    balík na libovolnou adresu do 30 kg 119 Kč

 

 

PPL ParcelShop - výdejní místo    výdejní místo do 30 kg  99 Kč

 

 

Zásilkovna - balík na libovolnou adresu    balík na libovolnou adresu do 10 kg 119 Kč

 

 

Zásilkovna - výdejní místo    výdejní místo do 10 kg  99 Kč

 

 

Osobně na prodejně svarecikukla.cz - Nymburk    osobně na prodejně Nymburk zdarma

 

 

Osobně na prodejně svarecikukla.cz - Nymburk    osobně na prodejně Mladá Boleslav zdarma

 

 

Osobně na prodejně svarecikukla.cz - Nymburk    osobně na prodejně Kolín zdarma

 

 

logo Geis2    paleta na libovolnou adresu do 1000 kg dle kg

 

 

ppl eu 2    balík na libovolnou adresu v EU ceny EU

 

 

 

Dodání: maximálně do 48 hodin od objednávky.

Objednávky expedujeme každý pracovní den. Při objednávce cca do 8:30 hodin, bude zboží odesláno ještě tentýž den a druhý den je již doručováno k zákazníkovi.

Osobní odběr - vyzvednutí objednávky na prodejně Proindustry, s.r.o. = www. svarecikukla.cz v městech Nymburk, Mladá Boleslav a Kolín.

 

Možnosti platby 

Dobírkou - platba při převzetí zboží. Při výběru platební metody Dobírka ( platba při převzetí zboží od PPL nebo na výdejním místě PPL ParcelShop a Zásilkovny je možná hotově nebo platební kartou ) je účtován poplatek za tento typ platby = 29 Kč.

Kartou - okamžitá zabezpečená platba. Nejrychlejší způsob zaplacení je on-line. Do rozhraní Platební brány ComGate zadáš číslo karty, datum platnosti a CVC kód - tři čísla, která najdeš v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno bankovním standardem 3D Secure, a tak budeš nejspíš požádán/a o zadání číselného kódu, který obdržíš SMSkou od své banky nebo potvrzením tvé bance jiný způsobem, například pomocí aplikace banky - elektronického klíče.

Google Pay - on-line platba. Jde o platbu platební kartou, kterou máš uloženou v tvé Google peněžence.

Apple Pay - on-line platba. Jde o platbu platební kartou, kterou máš uloženou v tvé Apple peněžence.

loga platby kartou

Zálohou - zálohová faktura na e-mail. Na tebou zadaný e-mail Ti zašleme pokyny pro platbu a později i zálohovou fakturu. Ty zaplatíš bankovním převodem a až platba dorazí na náš účet, zboží Ti odešleme.

Okamžitý bankovní převod - okamžité přesměrování do tvého bankovnictví. Okamžitá platba prostřednictvím tvého internetového nebo mobilního bankovnictví. Platební brána ComGate tě přesměruje do tvého internetového nebo mobilního bankovnictví, kam se přihlásíš jako obvykle a zde potvrdíš už připravený platební příkaz. Po dokončení platby budeš přesměrován z banky zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, a tak budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky a ihned odesílat tvoje zboží.

QR kódem - pohodlně uhradíš z tvého bankovnictví. Je okamžitá platba pomocí QR kódu, který se Ti zobrazí po dokončení objednávky a dokonce Ti ještě přijde do e-mailu. Až uvidíš QR kód k platbě, přihlásíš se do svého mobilního bankovnictví, dáš novou platbu, vybereš způsob QR kódem a QR kód naskenuješ do telefonu a potvrdíš. Platba proběhne rychle a jednoduše. 

loga bank v České republice 

Kdyby jsi měl jakékoli dotazy, máš samozřejmě možnost nás kontaktovat. Nebo ještě mrkni do sekce FAQ - často kladené otázky na svářecí techniku u svarecikukla.cz

Doprava zboží - dopravce